1. עמוד הבית
  2. תוכן מקודם
  3. תוכן מקודם

טיפים למציאת ביטוח רכב במחיר הכי טוב

מה כולל ביטוח לרכב? ואיך ניתן להוזיל אותו? קבלו ארבעה טיפים להוזלת מחיר הביטוח

כתבה מקודמת, י"ט חשון תשפ"ב 25/10/2021 12:33
תגיות:

תיקון רכב תיקון רכב צילום: depositphotos

מצד אחד אנו רוצים את ביטוח הרכב האיכותי ביותר, מצד שני אנו רוצים לשלם כמה שפחות. בשביל זה אנחנו כאן, להציג בפניכם את כל הטיפים למציאת מחיר משתלם עבור ביטוח לרכב. כמובן שיש לעקוב אחר הדגשים בהם אתם לא מורידים מאיכות הביטוח לטובת המחיר.

ארבעה טיפים להוזלת מחיר הביטוח

השתתפות עצמית - אם התוצאה הסופית שלכם היא להוזיל את מחיר הביטוח לא משנה מה, זאת הבחירה הכי פחות משתלמת בעיננו כיוון שהיא מותנית בסכנה. השתתפות עצמית מבטיחה לכם שתשלמו מחיר נמוך יותר עבור הביטוח, אבל במקרה בו אתם זכאים לפיצויים אתם תקבלו אותם רק מעל סכום מסוים, בדרך כלל כמה עשרות אלפים. שימו לב האם אין לכם אפשרות אחרת להוזיל את ביטוח הרכב.

השוואת מחירים - הדרך הטובה והישנה - השוואת מחירים. אם בעבר היינו נכנסים כל פעם לאתר אחר של החברה ומבקשים הצעת מחיר היום יש לנו אתרים אשר מיועדים להשוואת מחירי ביטוח לרכב. באתר זה תוכלו למצוא את כל הפרטים אודות הביטוח, כולל מחיר ומגוון מסלולים שונה.

הצעת מחיר אונליין - כאשר אתם מקבלים הצעות מחיר אונליין אתם תקבלו מחיר נמוך יותר מאשר תקבלו עם קשר ישיר לחברה באמצעות נציג שירות. הסיבה לכך היא שהחברה מעודדת אתכם לפנות אל הצעות מחיר דרך האתר, כך היא חוסכת במשאבים. לכן, אם אתם רוצים להוזיל את מחיר הביטוח בטחו דרך אתר להשוואת מחירים או אתר הבית של חברה הביטוח.

נהגים נוספים - כאשר אתם מבטחים את הרכב שלכם אתם תמיד חושבים על האפשרות בה נהג אחר יחליט לנהוג ברכב. עליכם לבחון מהי התדירות בה מישהו שהוא לא אתם ינהג ברכב. אם מדובר על תדירות נמוכה יש חברות אשר מציעות לכם את האפשרות לבטח למספר ימים מוגבל כ-12 פעמים בשנה או יותר, זה משתלם יותר מאשר לצרף את אותו אדם לביטוח הרכב.

מה כולל ביטוח לרכב?

אחד הנתונים שאתם צריכים לבדוק לאחר שקיבלתם הצעת מחיר הוא מה כולל ביטוח הרכב. ישנן פוליסות שונות אשר נשארות קבועות על פי חוק, עליהן חברת הביטוח יכולה להוסיף תוספות שונות. לדוגמא, חברת הביטוח יכולה להציע לכם מחיר עבור ביטוח מקיף בו אתם מקבלים גם שירותי גרירה, תיקון תקר, מונית ממקום התאונה ועוד… כדי להוזיל את מחיר הביטוח תוכלו להוריד תוספות שאין אתם זקוקים להן. 

אם בעבר היינו בוחרים לפנות אל סוכן ביטוח עבור ביטוח לרכב היום יש לנו הכל באינטרנט ובמחיר הרבה יותר משתלם. כל מה שעליכם לעשות הוא לחפש את הביטוח בצורה הנכונה. לפעמים זה יכול לקחת מעט זמן, לכן אנו ממליצים לכם תמיד לא לחכות לרגע האחרון אלא לחפש ביטוח רכב כמה שבועות לפני תום הפוליסה שלכם.

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;