1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. חדשות פוליטיקה

פרסום ראשון: המנכ"ל אוסר על הרבנים להשתתף בכנס בראשות הראש"ל

מנכ"ל המשרד לשירותי דת שיגר לפני זמן קצר מכתב לראשי המועצות הדתיות ולרבנים המועסקים במועצות הדתיות בו הוא אוסר עליהם להשתתף באירוע בראשות הרב הראשי, הראש"ל הגר"י יוסף, בו ידונו בין היתר בשלל הרפורמות האנטי דתיות שעוברות בימים אלו בממשלה 

ארי קלמן, כ"א חשון תשפ"ב 27/10/2021 17:41

ידונו ברפורמות הראשל"צ הגר"י יוסף הראשל"צ הגר"י יוסף צילום: באדיבות המצלם

בראשות הרב הראשי, הראש"ל הגר"י יוסף הוזמנו רבני העיר, רבני מועצות ושכונות וראשי מועצות דתיות לימי עיון. ל'בחדרי חרדים' נודע כי מנכ"ל המשרד לשירותי דת רוני מעתוק הוציא מכתב האוסר על ראשי המועצות הדתיות להשתתף בו.

הכנס שהוגדר כ"ימי עיון והשתלמות על נושאים שעל הפרק", צפוי להתקיים בחודש הבא במלון בטבריה. הכנס יערך במשך יומיים וצפויים לקחת בו חלק יושבי ראש המפלגות החרדיות אריה דרעי ומשה גפני, חברי הכנסת מיכאל מלכיאלי, בצלאל סמוטריץ' ואבי מעוז.

על פי הלו"ז הראשוני, בכנס צפויים לדון ברפורמת הכשרות, רפורמת הגיור שצפויה לעלות לסדר היום בקרוב, רפורמה בנישואין, סמכויות הכשרות של רבני התיישבות, תפקוד המשרד לשירותי דת וכן שיתוף הפעולה עם הרבנים.

בעקבות הפרסום, הוציא היום (רביעי) רוני מעתוק מנכ"ל המשרד לשירותי דת מכתב האוסר על ראשי המועצות הדתיות או רבנים המועסקים במועצות הדתיות להשתתף באירוע. "חל איסור על עובדי ציבור להשתתף ולקחת חלק בכינוס הפוליטי האמור", כתב מעתוק לממוני וראשי המועצות הדתיות.

המכתב ששיגר מעתוק לרבנים

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. אין תרופה למכתו של מעתוק וטוב שיחזור בתשובה  (ל”ת)

  אליהו

 2. לא לפחד כלל, גם אם יפטרו אותם, הפרנסה משמים.  

  שריר

 3. המעוז האחרון של הקומיניזם  


  • והחרדים כידוע מצטיינים בליברליזם ובפתיחות חמשבתית... סע סע! (ל”ת)


 4. הזוי המתמחים מותר להפגין? מה זה הדבר הזה הורסים להם את מקום העבודה.  (ל”ת)


 5. מעתוק אהבל,חושב שכאן זה רוסיה,עם ליברמן בשלטון ! לך לטיפול ! דמוקרטיה ?  (ל”ת)


 6. למה שהרבנים לא יהנו בבריכת המלון. מר מעתוק רוצה בריכה מעורבת  (ל”ת)


 7. ראוי בהחלט. אם הרב לא מקיים את תפקידו כראוי ומסרב להפגש עם מי שהוא צריך, כמו השר כהנא, יש הגיון שיאסרו על שאר העובדים למעול בתפקידם.  (ל”ת)

  סבאג

 8. ממש מלחמה במרן יצחק יוסף.  

  זו מלחמה

 9. חחחחח אבל הם רוצים לפרק תרבנות ולפטר אותם ולשלוח הביתה אם ככה הם כבר לא עובדי יבור שלכם....לכו לאיים על ישהו אחר....חוצפה ורוע שאין כדוגמתו  (ל”ת)


 10. קורא לרבנים למלא את תפקידם  

  פופו

;