ט"ו אייר התשפ"ד
23.05.2024
עלתה בסערה השמימה

לאחר הרצח המזעזע בבית שמש: היתומים זועקים לעזרה

אמא לחמישה ילדים הסתלקה לבית עולמה במקרה טראגי וקשה, כזה שלא ניתן להסביר במילים. המקרה גרם לזעזוע של ממש בשכונה החרדית, בה אמא צעירה, אמא לחמישה ילדים טהורים השיבה את נשמתה ליוצרה ועלתה בסערה השמימה, בסערה תרתי משמע

לאחר הרצח המזעזע בבית שמש: היתומים זועקים לעזרה
זק"א באירוע צילום: באדיבות המצלם

מעטים הם הפעמים בהם אין מילים, בהם לא ניתן לתאר את הטרגדיה לפרטי פרטים. אך מקרה שכזה אירע בשבוע שעבר בעיר בית שמש, אירוע ששובר כל לב. כל מי שנחשף לפרטי המקרה המזעזע לא יכול להישאר אדיש, לא יכול להמשיך בשגרת החיים.

עזרו למשפחה שנמצאת במצוקה קשה>>>

אמא לחמישה ילדים הסתלקה לבית עולמה במקרה טראגי וקשה, כזה שלא ניתן להסביר במילים. המקרה גרם לזעזוע של ממש בשכונה החרדית, בה אמא צעירה, אמא לחמישה ילדים טהורים השיבה את נשמתה ליוצרה ועלתה בסערה השמימה, בסערה תרתי משמע.

המשפחה התקשה לעכל, הילדים היו בהלם כבד, כזה כבד שהם יצטרכו עוד טיפולים רבים בכדי לשרוד את הטרגדיה שהם עברו, בכדי להמשיך את חייהם כרגיל. אבל כעת, הם נותרו חסרי כל, חמישה ילדים רכים שנותרו ללא קורת גג, ללא פרוטה בכיסם, כאשר האמא הלכה ואיננה, והאבא כבר מזמן לא שם ל''ע.

תנסו להיכנס לראש של הילדים הללו, ילדים קטנים שעברו טראומה של ממש, ילדים קטנים שחייהם השתנו מקצה לקצה, ילדים שנותרו בלי כלום, בלי אבא ובלי אמא, בלי קורת גג ובלי פרוטה בכיסם, פשוט כלום. מחריד.

בין היתומים ישנה גם כלה צעירה שעתידה להינשא בשעה טובה ומוצלחת אך כרגע החתונה נמצאת בסימן שאלה. אין לה כלום בשביל להינשא, לא נדוניה, לא כסף לחתונה, לא אולם ולא תזמורת, לא קייטרינג ולא חופה. פשוט כלום. והדמעות יורדות מעיניה ללא הפוגה, ממאנת להינחם.

זהו סיפור קשה ומחריד, סיפור שאמור לזעזע אותנו ולגרום לנו לפתוח את הכיסים ולנסות לסייע במה שניתן לאותה משפחה שבורה ורצוצה. משפחה שאין לה כלום, שנותרו ללא אב וללא אם, משפחה שנמצאת על סף קריסה. משפחה שאין לה כלום. נורא ואיום. הצטרפו כעת ותקימו את המשפחה מאשפתות.

עזרו למשפחה שנמצאת במצוקה קשה>>>

קופת העיר אסון בבית שמש בן רצח את אמו

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 3 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד