י"ב אייר התשפ"ד
20.05.2024
אחדות וחזית חרדית - דתית

שר התורה: "תמשיכו במאבק על קדושת הכותל"

המאבק נגד הרפורמים בישראל וקדושתו של הכותל המערבי לשולחנו של שר התורה הגר"ח קנייבסקי שקיבל את ראשי מרכז ליב"ה ובירכם שיזכו לסיעתא דשמיא במאבקם

שר התורה: "תמשיכו במאבק על קדושת הכותל"
ראשי מרכז ליב"ה בבית הגר"ח צילום: באדיבות המצלם

אחדות וחזית חרדית - דתית במאבק על קדושת הכותל המערבי: שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי בירך אמש (שלישי) את מובילי המאבק נגד הרפורמים בישראל, ובראשם מנכ"ל מרכז ליב"ה אורן הניג, ועודד אותם להמשיך בכל הכוח לשמור על קדושת הכותל המערבי כדי שלא תהיה לרפורמים ולקונסרבטיבים דריסת רגל במקום הקדוש ביותר לעם היהודי.

הניג נכנס אמש למעונו של הגר"ח קנייבסקי והרחיב בפניו על המאבק נגד מתן לגיטימציה ומקום לרפורמים בכותל המערבי. שר התורה בירך את מנהלי מרכז ליב"ה ש"יזכו לסייעתא דשמיא במאבק החשוב על קדושת הכותל", ועודד אותם להמשיך בפועלם הברוך.

ראשי מרכז ליב"ה בבית הגר"ח

כזכור, אמש גם פורסם מכתבם של גדולי ישראל שליט"א, שר התורה הגר"ח קנייבסקי וראש הישיבה הגרי"ג אדלשטיין, נגד הממשלה שפועלת "להרבות ההכרה בכיתות הזרות ליהדות המסורה ולעקור את שלטון ההלכה, תוך כדי חילול המקום הקדוש שריד בית מקדשנו".

ביום שישי הקרוב, ראש חודש כסליו, צפויים אלפים רבים להגיע לרחבת הכותל המערבי, בעת תפילת השחרית, ובראשם חברי כנסת מהליכוד, הציונות הדתיות, ש"ס ויהדות התורה, כדי למחות ולעצור בגופם את הפרובוקציה המתוכננת של ח"כ גלעד קריב, שמבקש לנצל את חסינותו ולהכניס ספרי תורה לרחבת הכותל המערבי, בניגוד לחוק.

רפורמים ליב"ה הגר''ח קנייבסקי

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד