1. עמוד הבית
 2. דעות
 3. טור אורח

מדינת ישראל חייבת לחלץ את הילדים האומללים //דעה

מאז ומתמיד אני עוקב ומסקר את קהילת 'לב טהור' על כל נדודיה ופשעיה, אך נוכח המראות הקשים האחרונים שהגיעו לידיי ולעין העולם כולו, לבי מתפלץ לראות את סבלם של נשות וילדי הכת שנמצאים אנוסים בעל כרחם בתוכה, ללא יכולת לחמוק. מדינת ישראל חייבת לצאת למבצע חילוץ הירואי // טור דעה

יענקי פרבר, ג' כסלו תשפ"ב 07/11/2021 08:24

כמו במבצע אנטבה נשות 'לב טהור' באחד מנדודיהם נשות 'לב טהור' באחד מנדודיהם צילום: משטרת אילת

סאגת כת 'לב טהור' לא נגמרת, אחרי שאנשי הכת ניסו להתיישב בגואטמלה, מקסיקו, כורדיסטן, טורקיה, רומניה, מולדובה, ושוב טורקיה, הגיע הזמן לחלץ את הנשים והילדים האומללים/ות.

ראשי הכת לב טהור עצורים וממתינים להכרעת גזר דינם בעוון חטיפה, הרעבה, התעללות, מכות וענישה סדיסטית, אך יש להם מחליפים לא פחות רעים, והם ממשיכים עם הדרך שהתווה המנהיג שלמה הלברנץ, שטבע בנהר במקסיקו לפני ארבע שנים.

מתיעודים שמתפרסמים ברשתות החברתיות עולה, כי הילדים בכת סובלים נוראות, הם בוכים הרבה, הם לבושים כמו ילדים ממחנות פליטים בסוריה ובעזה, המבוגרים מחתנים אותם בגיל צעיר בניגוד לרצונם עם מבוגרים מהם בכמה שנים, מתעללים בהם ולוקחים מהם את התינוקות.

בתיעוד קורע לב משדה התעופה בכורדיסטן, לשם הגיעו כ-70 מאנשי הכת על נשותיהם וילדיהם, נראים נשים וילדים ממררים בבכי קולני לאור המצב העגום אליו נקלעו, תוך נידודים קשים מנשוא בתנאים בלתי נסבלים, ברעב, צמא, קור וכמעט ללא שינה, מקלחת והחלפת בגדים. 

אנחנו בעידן שיודעים איפה הם נמצאים בכל זמן ועת, לכן הגיע הזמן לעשות מעשה הירואי, גם אם הוא נוגד חוק בינלאומי כזה או אחר. מדינת ישראל חייבת לשלוח את אנשי המוסד ולהגיע לאותם ילדים אומללים, שכרגע נודדים בעל כרחם כמו חסרי בית בטורקיה וברומניה וחלק בגואטמלה. וכמו במבצע צבאי באנטבה בחטיפת המטוס, גם כאן, צה"ל ו/או המוסד מסוגלים לחלץ את הילדים האומללים ולהביאם ארצה, ואת הוריהם להעמיד לדין על פשעיהם.

כל מדינה שאליה הם הגיעו, פלטה אותם, כולם יודעים שמדובר בכת מסוכנת, אני שוחחתי עם גורמים בכמה מדינות, וכולם אומרים לי אותו הדבר: "אנחנו לא רוצים אותם, הילדים נראים אומללים, או שהאו"ם ידאג להם, או שישראל פשוט תגיע לילה אחד, תעצור את המבוגרים, ותעביר את הילדים למקומות מתאימים".

המנהיגים של הכת לא בוחלים בשום אמצעי, הם המציאו תורה חדשה משלהם, שמתירה להם לחטוף ילדים שעזבו את הכת בעצם יום השבת. הם הלבישו ילדים קטנים כמו גויים והבריחו אותם ברכב ובטיסה בעצם יום השבת. ביום יום הם אולי לבושים כמו חרדים מהקיצוניים שאנחנו מכירים, אבל הם לא אנושיים ובטח לא יראי שמים.

מספר משפחות של נפגעי הכת אמרו בכאב ל'בחדרי חרדים': "לא ננוח עד שהפרצופים והשמות של כל העוזרים שלהם ייחשפו, והם יבוישו בכל העולם, זה נורא, הילדים שם חיים בתנאים של ילדים באידליב שבסוריה".

חברי הכת מנסים להגיע לאיראן, כי שם יהיה קשה יותר לעקוב אחרי מעשיהם, אבל גם איראן לא רוצה אותם, מאחר והיא מתמודדת עם מספיק בעיות משלה. בינתיים הילדים מסתובבים מורעבים וחלשים ונשלטים על ידי מספר אנשים מסוכנים. הגיע הזמן לחלץ אותם, ורק מדינת ישראל יכולה לעשות זאת.

אם מדינת ישראל היתה שומעת על קבוצת יהודים שסובלת נוראות במקומות שונים בעולם, צה"ל היה עושה הכל כדי לחלץ אותם, אז גם כאן צה"ל צריך להתערב. ויפה שעה אחת קודם.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. צודק במאה אחוז, המדינה חייבת להציל את הילדים.  (ל”ת)

  אליעזר

 2. ממש לא נכון. מי שבוחר להצטרף לכת, זו בעייתו האישית בלבד!  

  איש יהודי

  • ילדים קטנים בוחרים להצטרף לכת? אתה או הזוי או בלי לב (ל”ת)

   אליעזר

  • לפרופסור "איש יהודי" מתגובה 2 

   קוצץ הכרמים

 3. תעזבו אותם, אתם אנשים אכזריים  (ל”ת)

  דוד

  • לא נעזוב אותם עד שנפרק את הכת ונציל את הילדים מידיהם הטמאות! (ל”ת)

   רפאל

  • דוד,דוד,תפסיק באמת.או שאתה רוצה להכעיס או שאתה מהכת או שאתה קשור למשפחה מהכת שגם אתה שבוי ברעיונות המוזרים והסדיסטים דרכה.הכת מסוכנת נקודה,הכת רעה נקודה,ראשי הגת בכלא-ולא סתם,מי שמרחם על אכזרים סופו שמתאכזר לרחמנים,אנחנו נזהרים ונזהרנו עד היום מלדבר ולספר אבל לא עוד,העניין יצא לאור,כל העולם לא כל ישראל-כל העולם יודע על קבוצה קטנה ועל מעלליה הרעים-אין יותר גרוע מזה ואין לאן לברוח יותר ! תחזירו את מי שחטפתם ותפרקו את כל הרוע שקיים שם!!!!!!!!!!! (ל”ת)


  • דוד, לא נעזוב לא אותם וגם לא אותך. נמחוק להם כל זכר שם ושארית, ולא יוותר מהם שריד ופליט. (ל”ת)

   שמעון חמשורי

  • לגמרי צודק. תנו להם לחיות בשקט 


  • תל אביבית  


  • דוד,אתה יכול להיות חבר של התל אביבית,תבדוק אבל אם היא בת 12 שתעשה בדיוק את חוקי הכת הארורה.סתם..אני צוחקת,אני יודעת שאתם אחד..לא דוד ולא תל אביבית,במקום לשבת ולכתוב תגובות שטותיות תעשו למען הילדים שכלואים שם,תקומו תתמרדו ותרוצו לרשויות-יצילו אתכם מבטיחה.אבל מן הסתם אתה מישהו מההנהגה שם,הרי לאנשים פשוטים אין שם רשות לטלפון. (ל”ת)


 4. מדינת ישראל חייבת להפסיק להתנכל להם  


  • אינשאללה ייקחו את הילדים שלך לשם יחד עם אשתך, כדי שייהנו ויישמחו, ואז פניך יאירו מאושר. רק שאתה תהיה זרוק בחוץ ללא בני משפחתך... (ל”ת)

   שמעון הלוי

 5. לפרק את כולם כבר! לשלוח כל אחד למדינתו להעמדה לדין!  (ל”ת)

  איילה

 6. עוד מעט שלושת המפלצות לבית וינגארטיין יימסרו בשעה טובה לידי האמריקנים, יהיה שינוי.  (ל”ת)

  אלכסנדר זיס

  • שכחת את הצדקת הרביעית למשפחה זו, אשתו של ההוא שבכלא עם נחמן הקדוש. היא גם תהיה שם בעזרת הכלא.  (ל”ת)

   רבינר סטרוסקי

 7. כתבה עניינית וקולעת. מתבקש ונדרש מבצע חד פעמי, חד וחלק, חד וחותך. לקחת את הילדים, ולהעמיד את הפושעים לדין  (ל”ת)

  אמרוצי שי

 8. מחללי שם שמים בכל העולם. לא ראיתי לרוע כמו הכת הזו מיום היווסדה של האומה היהודית.  (ל”ת)

  יהודה ב.

 9. בושה וחרפה! רומפלר ברח אחרי כתב אישום על התעללות קשה בילדים, אפילו אין צו מעצר כנגדו! מדינת פלסטיק  (ל”ת)

  כרמיאל כהן

 10. כת התאוריה - כל מה שהם לומדים ומטיפים, הכל על דרך משל... הם מפנטזים על איזו הארה שהם אמורים להגיע אליה מתי שהוא. אמונה הדומה לבודהיזם רח"ל  (ל”ת)

  נתי

 11. למגיבה "תל אביבית". אתה לא תל אביבית ולא בטיח, אתה איש כת מכוער שמנסה להביא לגיטמציה לגועל שלכם. אתם גמורים  (ל”ת)

  שרונה

 12. כרגיל מדינת ישראל תצטרך לנקות את הטינופת שיצרו החרדים שונאי המדינה. הכת המטורפת היא תולדה ישירה של ההקצנה החרדית.  (ל”ת)


 13. לא נכון.  

  chaya

 14. תבטיחו להם מקלט מדיני בישראל בלי חובת גיוס והם יגיעו לכאן  

  אחד שיודע

 15. נדרש לטפל בהם כמו בכת של גואל רצון  (ל”ת)


 16. נראה שראשי הכת מגיבים כאן, באינטרנט ....  

  יוסי

 17. נראה שראשי הכת מגיבים כאן, באינטרנט ....  

  יוסי

;