1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. אקטואליה

ההתכתבות נחשפת: "ככה מדברים עם חלאות"

סערת בשר החזיר בחריש: חילונים קיצונים בחריש מסיתים בשעות האחרונות נגד המשפחות החרדיות המתגוררות בעיר, במסגרת התכתבויות בקבוצת וואטסאפ. "ככה מדברים עם חלאות. בשפה שלהם. אני מרחם על החזיר. מי שמוצא חזיר בלי רגל מתבקש גם להתקשר למשטרת ישראל 100", נכתב בקבוצה

יוסי שטארקט' כסלו תשפ"ב 13/11/2021 23:22

בשר החזיר על הדלת גולש טוויטר אילוסטרציה צילום: unsplash

חילונים קיצונים בחריש מסיתים בשעות האחרונות נגד המשפחות החרדיות המתגוררות בעיר, לאחר שפורסמה התמונה של בשר החזיר שהונח על יד דירה של משפחה חרדית בשכונת 'בצוותא' בעיר.

צילומי מסך שהגיעו לידי 'בחדרי חרדים' מקבוצת וואטסאפ פנימית של תושבים חילונים בעיר, מראים על התכתבות עמוסה בדברי שטנה נגד החרדים בעיר.

"מישהו שם רגל של חזיר על דלת של איזה דוס. משטרת ישראל עצרה את המרדף אחרי פושעים רוצחים ומשפחות פשע, ויצאה לחפש את הנאשם. מי שיודע מי הצדיק מוזמן לפנות למשטרת ישראל ולעזור במשימה הלאומית", נכתב בלעג.

"כן, אבל במקרר יש לו רגל של פרה. מה ההבדל? שניהם חיים בחרא ושניהם טעימים. זה לא מצחיק. זה קורע. מזכיר את הראש הקרימינאלי של הקיבוצניקים שגדלתי איתם. שניה אני אסדר את הנשימה. ויעשה פרצוף רציני", נכתב בהמשך.

"ככה מדברים עם חלאות. בשפה שלהם. אני מרחם על החזיר. מי שמוצא חזיר בלי רגל מתבקש גם להתקשר למשטרת ישראל 100. לא מצחיק", כתב אחד החברים בקבוצה.

מוקדם יותר הערב דווח ב'בחדרי חרדים' כי משפחה חרדית המתגוררת בשכונת 'בצוותא' בעיר, הופתעה לגלות במהלך יום השבת חתיכת בשר מרגל של חזיר, מונחת על יד דלת ביתם.

ל'בחדרי חרדים' נודע כי אלמוני הגיע בשעות אחר הצהריים של יום השבת, קשר את חתיכת הבשר על ידית הדלת ונעלם מהמקום.

עו"ד מיכאל ליטווק, המייצג את בני המשפחה, סיפר ל'בחדרי חרדים' כי האלמוני שהניח את בשר החזיר נקלט במצלמות האבטחה וכי משטרת ישראל פועלת לאתר את העבריין.

המשטרה הגיעה למקום ואספה את הממצאים ופתחה בחקירת המקרה החמור.

התקרית מתרחשת על רקע סכסוך מתמשך בעיר, בין קבוצת חילונים קיצונית ואלימה מול הקהילות החרדיות שהגיעו למקום בשנים האחרונות.

עו"ד מיכאל ליטווק המייצג את המשפחה מסר בתגובה: "לצערי קיים בחריש קומץ קטן של עבריינים שונאי דת חסרי ערכים. נפעל בכל הדרכים החוקיות העומדות לרשותנו על מנת להוציאם מהעיר. מדובר בעבירה חמורה ובפגיעה ברגשות דת. נמשיך לעקוב ולפעול עד שהעבריין יעמוד לדין ויקבל את עונשו".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. ניצן ימטומטם יקחו אותך ואת החברים שלך יהיה בחריש שקט  (ל”ת)

  משה

  • חילונים קנאים!! 

   יהודה

 2. פתרון לבעיה כנסו  

  בעל תשובה

 3. למה צריכים להביא את הציטוטים המכוערים האלה.  


 4. חריש מתחרדת  

  Kor

  • אני בטוח שיש לך איזה אינטרס ישיר בחריש או לחילופין אתה סתם זורק מילים לאוויר ללא שום הכרה מציאותית (ל”ת)

   חורש

 5. אבל אשמים החברי כנסת שלנו שבזמן שהיו בממשלה נתנו לגזול מאתנו את חריש  

  צבי

 6. רגל חזיר  


 7. ככה זה  


  • לך תסביר את זה לאנשים שמלידה גדלו בתחושת עליונות ופטרונות ובתחושת אליס אוז אונזערע (ל”ת)

   בונים אריה

 8. הר יונה  

  דוד

 9. מעשה בניחוח אנטישמי  (ל”ת)

  ד.ה

 10. טיפש  

  דוד

;