1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. קורונה

אחות בקופ"ח הנפיקה מעל 100 אישורי התחסנות פיקטיביים

ב'כללית' פרסמו היום על מקרה חריג: האחות הנפיקה 150 אישורי התחסנות למטופלים מבלי שחוסנו | בקופה מסרו כי בבירור שנערך מולה היא הודתה, ועבודתה הופסקה מיד 

יוסף ריס י"א כסלו תשפ"ב 15/11/2021 14:50
תגיות:

עבודתה הופסקה חיסונים חיסונים צילום: Unsplash

אחות שעובדת בקופת חולים בעיר רהט ניפקה את אישורי ההתחסנות לכל דורש בעיר. האחות מקופת החולים בדרום הארץ הנפיקה כ-150 אישורי התחסנות למטופלים אשר כלל לא חוסנו. 

בקופת החולים סיפרו היום (שני) כי במהלך השבוע אותרה חריגה ברישום חיסוני קורונה באחת מהמרפאות ברהט. וכי מבדיקה מהירה שבוצעה עלתה הסברה כי אחות ניפקה כ-150 אישורי התחסנות למטופלים מבלי שחוסנו.

"בבירור שנערך מולה הודתה האחות במעשה ועבודתה הופסקה באופן מיידי", סיפרו בקופת החולים, והוסיפו "האירוע דווח כנדרש למשרד הבריאות". 

ניסיון הנפקות אישורי ההתחסנות שלא על פי המותר ברהט, כלל אינו מפתיע בהתחשב בנתוני ההתחסנות הנמוכים במגזר הבדואי, כשבמקביל קיים הרצון להימנע מההגבלות הקיימות. בעיר רהט עצמה - העיר הגדולה והיחידה במגזר הבדואי, 13% בלבד מכלל האוכלוסייה חוסנו במנת "הבוסטר". 

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. גם ה13 אחוז מוטלים בספק, אדיר!!!  (ל”ת)


 2. צריך לבדוק את כל אישורי החיסון אם לא זרקו פשוט את הבקבוק ורק הוציאו אישורי חיסון... כל הבוסטר ורוב דיבור סביב יעילות החיסון הוא ישראבלוף, כי אם אפשר לזייף אישורי חיסון אין תוקף לתו ירוק, ואין תוקף למחקר על חיסונים בכלל בארץ  (ל”ת)

  שמויגר

 3. כול הכבוד לאחות!!! ירבו כמותה בישראל...  (ל”ת)


 4. כבשים  


 5. כול הכבוד  

  מרים

 6. רק פיטרו אותו, איזה חכמי חלם היא מסכנת את שלום הציבור ויש להעמידה לדין לשבת בכלא כולל אלו שקבלו את האישורים  (ל”ת)

  אפי

 7. האחות פוטרה??? למה????  

  מיכל

 8. מי זייפו תוארים באוניברסיטה ולא פוטרו?  

  חרדקתי

;