1. עמוד הבית
 2. משפט ופלילים
 3. פלילים

תיעוד מזעזע: נוסע ערבי מתעלל בנהג אוטובוס מפוחד לעיני כל

בתיעוד מיום רביעי האחרון, נצפה נוסע מתעלל ודורש 250 ש"ח מנהג אגד - לאחר שתמונתו נשברה בתא המטען | הרשת סוערת בעקבות התיעוד: "המדינה נכבשת מבפנים: ערבי מתעלל בנהג" | אגד ל'בחדרי חרדים': "ביריון גס רוח, דורשים מהמשטרה למצות את הדין" | צפו בתיעוד המקומם

יוסף ריס ט"ו כסלו תשפ"ב 19/11/2021 13:44

"מדינת ישראל נכבשת מבפנים" הנוסע הערבי מאיים על הנהג הנוסע הערבי מאיים על הנהג צילום: צילום מסך

אין דין ואין דיין. בתיעוד שמתפרסם ברשתות החברתיות מאז יום רביעי, נצפה נוסע ערבי בקו 405 היוצא מת"א לירושלים, מתעלל בנהג אוטובוס של חברת אגד, ואף גונב לו את מכשירו הסלולרי לעיני כל, רק בשל העבודה שתמונתו הממוסגרת שהניח בתא המטען - התנפצה.

הנוסע האשים את הנהג בניפוץ התמונה ודרש 250 שקלים במקום. הנהג שעליו היו 50 ש"ח בלבד היה חסר אונים והתחנן לנוסע העבריין שיחזיר לו את הסלולרי, כדי שיוכל לצלצל למישהו - שיביא את הסכום הנדרש. 

התיעוד המכעיס שהופץ ברשתות החברתיות גרר תגובות רבות, ביניהם של ח"כ לשעבר ופעיל הימין מיכאל בן ארי שפרסם בחשבון הטוויטר שלו את הסרטון עם הכיתוב החריף: "מדינת ישראל נכבשת מבפנים: ערבי מתעלל בנהג אגד, סוחט אותו לעיני כל הנוסעים. הנהג מתחנן על נפשו, והבריון עושה מה שבראש שלו". 

חברת הכנסת לשעבר אסנת מארק פרסמה בתגובה לסרטון ההתעללות כי "אנחנו רגע לפני שזה מאוחר מידי!". תגובת רבות ברשתות הופנו דווקא לעוברים והשבים שבחרו ברובם לא להתערב, ונתנו לנוסע העבריין להמשיך במסע ההתעללות: "למה מכל הסמרטוטים באוטובוס, אף אחד לא קם לעזור לו? ומי צילם את הסרטון הזה? מה הוא מנסה להוכיח? שיהודים מסתכלים כשמרביצים למישהו?", נכתב. 

בחברת אגד סיפרו ל'בחדרי חרדים': "מבירור ראשוני מסתבר שהנוסע הכניס תמונה ממוסגרת לתא המטען (ולא לקבינה של האוטובוס) זו ככל הנראה נשברה עם פתיחת דלתות תא המטען", עוד הוסיפו באגד "הנוסע במקום לפנות לביטוח ולפניות הציבור של אגד, דרש במפגיע ובאלימות בוטה מהנהג תשלום במזומן על הנזק שלכאורה נגרם לו". 

בחברת האוטובוסים עדכנו את 'בחדרי חרדים' כי הגישו תלונה במשטרה 'כנגד הביריון גס הרוח', והוסיפו "אנו דורשים מהמשטרה למצות החקירה עם הנוסע". 

ממשטרת ישראל נמסר: מדובר באירוע במהלכו נוסע תקף נהג אוטובוס על רקע ויכוח בין השניים. מיד עם קבלת הדיווח אודות האירוע, הוזעקו שוטרים למקום. עם הגעתם איתרו את החשוד במעשה שנעצר ונחקר, מעצרו הוארך עד ה-22.11 והחקירה נמשכת. נמשיך לפעול נגד נגע האלימות באשר הוא לשמירה על שלומו של הציבור בכלל ומשרתי ציבור בפרט.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. האשם בנט  

  איתן

  • כי בזמן קינג ביבי הערבים התנהגו כחתלתולים (ל”ת)

   זונדל פעטשגעבער

 2. נהג האגד  


  • עומר ברלב הוא איש שמאל פחדן ומוג לב ואין שום סיכוי להעזר במשהו על ידו ... איי היה מפקד ביחידה מובחרת אני לא מחזיק מכול החרטא הזו הכול בלוף (ל”ת)


 3. שיאשים את עצמו... מטומטם שהניח דבר שביר בתא מטען.  

  מטומטם

 4. לחסל את הכלב הערבי. ויפה שעה אחת קודם  (ל”ת)

  חיים דרוק

 5. ככה בדיוק מתנהגים ראשי המדינה שלנו מה שרואים ברחובות זה מראה התפרעו כמו מטורפים בפרעות תשפ''א וקיבלו מיליארדים מאיתנו ככה מסכנים ועלובים אנחנו ניראים בעיניהם ובעינ י כל העולם!!!!!!!! הפושעים האמיתיים הם לפיד בנט ליברמן וכהנא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! מכרתם אותנו למרמס בראש כל חוצות העולם!!!!!!!!!!!!!!  (ל”ת)


  • מדויק. (ל”ת)

   ד.

 6. צריך לזרוק אותם לים  

  סטטבויי

 7. שנהג אגד פגע בחדרי כולם שתקו כל הכבוד לערבי שנוקם את הבזיון של אגד לחרדים  (ל”ת)


  • חלאה (ל”ת)

   חרדי

 8. אגד פעם תרגישו איך חרדי מרגיש מנהגי אגד האלימים  (ל”ת)


  • !!! 


  • מסגים איתך  

   מסכים איתך

 9. המדינה הזו הולכת לאבדון.  

  אפרת

 10. כל הממשלות אשמות שלא טיפלו בהם טיפול שורש,שיתנו לאזרחים לטפל !  (ל”ת)


 11. ארץ אוכלת יושביה  

  אני

 12. מה אתם רוצים? הצבעתם בנט ושקד קיבלתם טרור!  (ל”ת)

  יעקי כהן

 13. גזע של התוקף לא נחוץ  

  מאן דאמר

  • אוי, התמימות (ל”ת)


 14. הפקרות  


 15. המדינה כבושה כבר 73 שנה  (ל”ת)

  יהודה

 16. ערבים ידועים כגזלנים שודדים  

  חרדי

  • אתה לא נורמלי 


 17. מדינה זבל  

  יוסי

 18. א. לחסל את הערבוש ימח שמו וזכרו. ב. ביזיון, למה לא קמו כמה יהודים ותפסו אותו וטיפלו בו כראוי. ג. התשובה על הקודם מתחילה מה"משפטנות", מחדים שיחקרו אותם ויסתבכו. ד. צריך חוק - ערבי שתוקף יהודי כי הוא יהודי, דינו מיתה. אויב. ה. אלה "שותפיו של בנט".. קיבלו חיזוק מקואליצי ה עם רעמ אחרי הפרעות במקום לשבור להם את העצמות, כלשונו של דדו בזמנו.  (ל”ת)

  ד.

 19. תמשיכו לישון בממשלה  (ל”ת)

  KU

 20. ה  


 21. במדינת כל אזרחיה זה יהיה מחזה יומיומי ל"ע  

  דבש, ירושלים

 22. ערבים  


 23. בדרך כלל הנהגים מתעללים בנוסעים ולא הפוך, למה אין תיעוד גם הפוך????  (ל”ת)


  • צודק  

   צודק

 24. זה סרטון נוראי!!! עצוב מאד הערבי היה צריך להיות על הריצפה אבל לצערי וגם להערכתי הם פוחדים למה להם להסתבך שמדובר בערבי הם יצטרכו להיחקר וכו.. זה סרטון שמראה מציאות עגומה מאד... דרך אגב משטרת ישראל תפסיקו למרוח אותנו עם הנושא נמצא בחקירה....  (ל”ת)


 25. האמת בפנים! הציונים ניצחו.. חחח  (ל”ת)

  לטאי

 26. האמת בפנים! הציונים ניצחו.. חחח  (ל”ת)

  לטאי

 27. כתורת גזענית  


  • מה רע בגזענות? (ל”ת)


 28. אפרופו נהגי אוטובוס  

  אחד שכואב לו

;