1. עמוד הבית
  2. בריאות
  3. חדשות בריאות

נתון מדאיג: אחד מתוך שישה זוגות נתקלים בקושי להביא ילד לעולם

הצצה מרגשת להיקף הפעילות האדיר של ארגון בוני עולם בסיוע לעשרות אלפי זוגות חשוכי ילדים 

בחדרי בשיתוף בוני עולם, כ' כסלו תשפ"ב 24/11/2021 12:34

הצצה מרגשת תינוק בבית חולים תינוק בבית חולים צילום: freepik

ב'בוני עולם' מלווים מזה שנים ארוכות אלפי זוגות אשר להם קשיים. בארגון זכו להיות שותפים לבואם לעולם של רבבות תינוקות, והחזון הוא שכל בית יהודי יזכה לילדים.

בארגון מקיימים את כל מעטפת הפעילות, החל מקבלות קהל עם גדולי וטובי הרופאים בארץ ובעולם, עבור דרך ייעוץ של יועצי הארגון העוברים השתלמויות מקצועיות והלכתיות,  מערך הפיקוח ההלכתי 'לב דניאלי' המעניק השגחות בכל בתי החולים בארץ ובמעבדות השונות, וכלה בסיוע במימון הטיפולים היקרים כל כך."כאשר זוג מצליח לחבוק ילד משלו, אנחנו את שלנו עשינו" יו"ר ומייסד ארגון בוני עולם הרב שלמה בוכנר: "החזון שלנו הוא לאפשר לכל זוג וזוג לקבל את מה שאצל אחרים מתקבל בצורה מובנת מאליה, והיא המשך הדורות. כל זוג הוא עולם שלם של מאמץ המורכב מאינספור אכזבות בדרך, אבל בס"ד אנו זוכים לראות את פירות ההצלחה ורבבות ילדים מהלכים בינינו בזכות והודות לפעילות המאומצת".

בימים אלו, כאשר על דלתות 'בוני עולם' מתדפקים זוגות נוספים המבקשים תמיכה וסיוע, פונים בארגון ללבבות עם ישראל, ופותחים במגבית מיוחדת על מנת לתת את ההזדמנות לכולם להיות שותפים להבאת האור ובריאת העולמות, ולאפשר לכל זוג לראות את הניסים והנפלאות גם בזמן הזה.  

הצטרפו להזדמנות הנדירה ותרמו למען הזוגות המצפים לישועה קרובה.
לתרומה לחצו כאן>>

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. הציבור לא יודע אבל מי מחכה יותר מ3-4 שנים מדובר בהוצאות לא נורמליות, יש הרבה זוגות שלא נגשים לקחת עזרה מארגון כזה או אחר (במקום לתרום) אבל אולי בזכות הבמה הזו חשוב שהמשפחה והחברים שסביבם ידעו מזה (אם אינם יכולים לעזור שלפחות לא ידרשו מהם / ואפילו שלא יתנו הרגשה שאתם עדין זוג בלי הוצאות וכו.... אתם לא יודעים, עכשיו תדעו ותשתקו!, לא מה שמראים לכם כלפי חוץ באמת מתרחש בפנים )  


;