1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. חדשות חו"ל

ביציאה מהבנק: השודד תקף את החרדית וחטף את הארנק

חרדית מבוגרת יצאה אמש מסניף בנק בפלטבוש והותקפה על ידי שודד שהשליך אותה ארצה ולמרות ניסיונותיה להתנגד - גנב את ארנקה שהכיל מעל 5000 דולר שהוציאה מהבנק. ארגון השומרים של פלטבוש ומשטרת ניו יורק, סרקו באופן אינטנסיבי את האזור בחיפוש אחר החשוד

יענקי פרבר, כ' כסלו תשפ"ב 24/11/2021 13:57

ניסתה להתנגד ארגון השומרים עם המשטרה באירוע אנטישמי, אילוסטרציה ארגון השומרים עם המשטרה באירוע אנטישמי, אילוסטרציה צילום: באדיבות המצלם

אישה חרדית מפלטבוש, ניו יורק, הייתה קורבן לשוד שהתרחש אמש (שלישי) בסביבות השעה 6 בערב שעון מקומי. האישה, בגיל העמידה, יצאה מסניף בנק בשדרות קוני איילנד, ולפתע פנה אליה גבר ממוצא היספני, השליך אותה ארצה בכוח, תפס את הארנק שלה שהכיל 5,200 דולר במזומן שזה עתה הוציאה מהבנק, וברח מהמקום.

האישה, ניסתה ללא הצלחה להדוף את השודד, היא ספגה פציעות קלות ולא נזקקה לטיפול רפואי. כך מדווח אתר Yeshiva world news. ארגון השומרים של פלטבוש ומשטרת ניו יורק, סרקו באופן אינטנסיבי את האזור בחיפוש אחר החשוד.

ארגון השומרים קרא למי שיש מידע שיכול להוביל למעצרו של הגנב ולחילוץ הכסף, להתקשר למשטרה, ולאחר מכן למוקד השומרים של פלטבוש הפתוח 24 שעות ביממה.

ארגון השומרים אף פרסם אזהרה ליהודי המקום, "אנא היו מודעים לסביבתכם בעת ביצוע משיכות מזומנים בסכומים גבוהים מסניפי בנק, במיוחד בתקופה זו של השנה כשהאור בחוץ נגמר מוקדם, ועונת החגים (הלועזיים) מתקרבת במהירות, פושעים מחפשים אנשים הנושאים מזומנים ודברי ערך אחרים".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. מפחיד  

    יעל

  2. בלי תוויות בהקשה  


;