1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. חדשות חו"ל

שבעה רופאים המתנגדים לחיסונים התאספו לכנס קורונה, ונדבקו בנגיף

שבעה רופאים בפלורידה שמתנגדים לחיסוני הקורונה, ונטלו במשך כמה חודשים תרופה הניתנת לטיפול בתולעים טפיליות, שלא הוכחה כיעילה מול הקורונה, קיימו כנס בנושא ונדבקו כולם 

יענקי פרבר, כ"א כסלו תשפ"ב 25/11/2021 08:36

למרבה האירוניה חדר ישיבות, מנהלים, הנהלה, צוות, חדר מנהלים, פורום, מפגש, ישיבה, פגישה, כסאות, שולחן, חדר, אילוסטרציה צילום: pixabay

שבעה רופאים, תושבי פלורידה, חלו בנגיף הקורונה, כולל רופא בן 71 שטיפל בעצמו ובאשתו באיברמקטין, תרופה לטיפול בתולעים טפיליות כבר 16 חודשים, שנטען כי היא יעילה גם לטיפול בנגיף קורונה, אך הדבר לא הוכח במחקרים והיא גם עלולה להיות מסוכנת אם לוקחים ממנה כמות יתירה.

ד"ר ברוס בורוס, בן 71 מפלורידה, אמר כי הוא ואשתו נוטלים את התרופה נגד תולעים טפילים במשך 16 חודשים. "אני לוקח איברמקטין במשך 16 חודשים, אשתי ואני, מעולם לא הרגשנו בריאים יותר בחיינו", כך על פי הדיווח ב'דיילי ביסט'.

מארגן פסגת הקורונה בפלורידה, ד"ר ג'ון ליטל, אמר ל'דיילי ביסט' כי "בורוס ושישה רופאים נוספים חלו בתוך ימים". בכנס השתתפו בין 800 ל-900 איש. על פי הדיווחים, בורוס חולה מאוד, על פי מקורות המקורבים לקרדיולוג ששוחחו עם האתר, בורוס מטפל בעצמו בבית.

לפי הדיווחים הוא החל ליטול איברמקטין כפרויקט מחקר אישי בקיץ שעבר ונתן אותו למספר חולים, כולל אביו. אביו בן ה-97 בחר מאוחר יותר להתחסן מפני נגיף הקורונה ובורוס טען שאביו עבר שטיפת מוח, וכי הוא חשב להעניש את אביו במכות בגין מעשהו.

בורוס הפסיק לתת לאביו את האיברמקטין לאחר שגילה שהוא מחוסן, ומאוחר יותר האשים את החיסון כאחת הסיבות שאביו מת (בגיל 97). הרופא שארגן את הכנס דיווח גם ש'כולם עד כה' טופלו באיברמקטין, והוא עצמו השתמש בו על 2,000 חולים, וכי 'ברוס מסתדר טוב'.

יצוין כי ה-FDA והמרכזים למחלות ומניעתן, ממליצים לא להשתמש באיברמקטין כטיפול בקורונה, מכיוון שאין הוכחות שהתרופה מרפאה חולים או מגנה עליהם מפני הנגיף.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. איברמקטין לא הוכח במחקרים? שקרנים... הוכח גם הוכח וגם נעשה ביקורת עמיתים... אתם כנראה מחכים להוכחה של משרד הבריאות הנוכל.  (ל”ת)


  • זה מדהים כמה רדידות בכתבה אחת  (ל”ת)

   מאיר

  • זה מדהים כמה רדידות בכתבה אחת  (ל”ת)


 2. טוב שנדבקו  


  • תחלואה נמוכה? שכחת כמה נפטרו? אבות ובנים וגיסים מאותה משפחה? (ל”ת)

   לחכם ציון

 3. אין קורונה. סתם הסתננו. אידיוטים. מחיר היהירות והטפשות. ועוד הם רופאים. ה' ירחם  (ל”ת)

  שלום

;