1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. חדשות חו"ל

הסבתא פרסמה ביקורת רעה וסולקה מהמלון באישון ליל

ג'ורג'יה: סבתא ונכדתה סולקו ממלון באמצע הלילה על ידי המשטרה לאחר שנתנה ביקורת של 3 מתוך 5 כוכבים באתר בו ביצעה את ההזמנה

יענקי פרבר, כ"א כסלו תשפ"ב 25/11/2021 12:38

עזבה עם פיג'מה חדר במלון - אילוסטרציה חדר במלון - אילוסטרציה צילום: pixabay

סבתא בת 63 סיפרה שהיא סולקה ממלון בג'ורג'יה על ידי המשטרה באמצע הלילה לאחר שפרסמה ביקורת גרועה באינטרנט, בעלי המלון אילץ אותה ואת נכדתה בת השש ללכת למלון אחר סמוך בפיג'מה.

סוזן לגר בת 63, לקחה שלושה לילות במלון בעיירה הלן בג'ורג'יה בספטמבר האחרון, כאשר לפתע קיבלה טלפון ממנהל המלון שאמר לה שהיא חייבת לעזוב.

זה הגיע זמן קצר לאחר שאתר ההזמנות שם הזמינה את המלון, ביקש ממנה להשאיר ביקורת לאחר ביצוע הצ'ק-אין. לגר עשתה זאת, היא כתבה שהנכס מוזנח, היא גם התלוננה שהשירותים בחדרה לא שטופים כמו שצריך ושהבריכה סגורה.

לגר סיפרה ל'דיילי מייל', כי המנהל צרח עליה בטלפון. הוא אמר, "תצאי עכשיו, אני מתקשר למשטרה", סיפרה לגר. היא אמרה שהמנהל אמר לה: "תצאי, את משקרת, את משקרת. נתת לי ביקורת גרועה". היא סיפרה שהיא אמר לה לעצמה, "אוי אלוקים, זו שיחת מתיחה?". לגר נאלצה לצאת לאחר שהשיבה לאימייל מאתר ההזמנות ששאל, 'איך החדר שלך?' היא נתנה שלושה מתוך חמישה כוכבים, וכתבה ש"מקומות הלינה היו מוזנחים, הבריכה לא פתוחה והשירותים לא שטופים היטב". אך היא לא ידעה שביקורות מועברות להנהלה במהלך שהות האורח.

היא סיפרה כי שוטר דפק אצלה בדלת, ואמר לה לעזוב באמצע הלילה. "הם באמת יכולים להעיף אותי באמצע הלילה, ממלון בגלל ביקורת של שלוש וחמש כוכבים?" שאלה לגר את השוטר. והוא אמר, "כן, גברתי. זה במסגרת החוק".

לגר אמרה שהיא והנכדה שלה נאלצו ללכת כברת דרך קילומטר במורד הרחוב למלון פיירפילד בפיג'מה. בדו"ח משטרתי שמתאר את הסיבה לכך, כתב הקצין הלן: "לגר נתן למלון ביקורת גרועה". החוק בג'ורג'יה אומר שלא ניתן להעיף אורחים לפני שנגמר הזמן ששילמו עבורו, אבל הוא קובע סעיפים שכן אפשר להעיף, אם זה בגלל אי תשלום, אי עמידה בכללי המקום, או כל פעולה אחרת של "אורחים לא רצויים".

לגר אמרה שהיא והנכדה שלה נאלצו ללכת כקילומטר במורד הרחוב למלון אחר בפיג'מה. בדו"ח משטרתי שמתאר את הסיבה לכך, כתב השוטר: "לגר נתנה למלון ביקורת גרועה".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. אמריקה הוא בעצם קומוניסטית רק היהודים והגדולים אחר השואה היו מחפים על זה  (ל”ת)

  יאליש

 2. המנהל צודק  

  תרבות המערב

  • מנהל סתום הוא רק הוכיח לכולם שהביקורת צודקת וכנראה שאורחים כבר לא יהיו לו בתקופה הקרובה אם הוא היה חכם הוא היה שולח צוות שינקה ויסדר לגברת את החדר ומגיב בביקורות על כך שמדובר באירוע נקודתי (ל”ת)

   אורן

  • קומוניסט (ל”ת)


  • מה זה הקומוניזם הישראלי הזה 


 3. מי מפרסם ביקורת במהלך השהות???  

  נו באמת

 4. תגובה  

  דינה

 5. סיפורי סבתא  (ל”ת)


  • בור ששתית ממנו מים אל תזרוק בו ... 

   חלי

 6. צריך להיזהר מביקורת . . .גם החבר הטוב שלך או הרב שלך עלול להתהפך עליך! אף אחד לא אוהב ביקורת גם אם הוא מזיק לך. . מזיקים לא אוהבים ביקורת. .  (ל”ת)

  זהירות

 7. ביקורת  

  אחד

 8. מידות רעות  


 9. זה חושף את מידותיהם הרעות של בעלי המלון  (ל”ת)


 10. ממש סיגנון סדום לגרש אורחים באמצע הלילה ועוד מעוגן בחוק  


 11. שלטון קומוניסטי גם בארצות הברית  

  אריק

;