1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. חדשות חו"ל

ראשי 'לב טהור' מגיבים על הטענות: "כן, אנחנו מחתנים קטינים ונתבע את כולם"

אחרי מאמצים רבים הצלחנו להשיג את אחד ממנהיגי 'לב טהור', אוריאל גולדמן, לשיחה ארוכה, שבה הוא פרס את גרסתו לכל העדויות הקשות על התעללות, תעניות, הכאות בפומבי ונישואי קטינים | הוא כמובן הכחיש הכל, מלבד נישואי קטינים וגם איים לתבוע • כזה עוד לא שמעתם

יענקי פרברכ"א כסלו תשפ"ב 25/11/2021 20:58

כל השאלות הקשות בפנים ד"ר דיוויד רוזאלס/אוריאל גולדמן ד"ר דיוויד רוזאלס/אוריאל גולדמן צילום: באדיבות המצלם

לאחר העדויות המחרידות שפרסם 'בחדרי חרדים', מפי צעירים שנמלטו מכת 'לב טהור', אחד מראשי הכת מגיב על שאלות נוקבות, ומתייחס לטענות החמורות שפורסמו.

אוריאל גולדמן, מראשי הכת, עונה ל'בחדרי חרדים' על סדרת שאלות שהפננו אליו בדבר האשמות החמורות שמטיחים הניצולים האומללים. גולדמן הפך לאחד המנהיגים הבולטים, לאחר שראשי הכת הקודמים נמצאים במעצר וממתינים לגזר דינם בארה"ב שעשוי להגיע לעשרות שנים מאחורי סורג ובריח. ראשי הכת נאשמים בחטיפה והתעללות מסוגים שונים, ובמספר סעיפי אישום נוספים.

בשיחה מאיים גודלמן בתביעות דיבה ותוקף את האחים מנדי ויואלי לוי שסיפרו כי הם עברו התעללות קשה מצד מנהיגי הכת. לטענת גולדמן כל הטענות הן בגדר עלילה, "צה"ל ומדינת ישראל עשו יד אחת עם ה-FBI נגדם". כך לטענתו.

האם אתם מחתנים קטינים?

"אנחנו עושים הכול על פי תורה, כך הוא הנוהל שלנו. בשולחן ערוך - שהוא ספר החוקים של כלל ישראל מאז ומתמיד – כתוב שמצווה מן המובחר להתחתן בגיל 13, וכן נהגו בכל הדורות. למה מצווה מן המובחר? כי לא בכל פעם אפשר לעשות את זה, תלוי לפי מצב הבן והבת. אז כן, אנחנו מחתנים לפי גיל השולחן ערוך, לא "קטינים" ולא "בגירים", אנחנו לא גורסים את ההגדרות של המערב המתבולל."

אתם מרביצים לילדים בפני כולם? באחת העדויות מספרת נערה שהיא חטפה מכות בפני כולם, ואז נאלצה לנשק את ידה של האישה המכה, האם זה נכון?

"אתה מעמיד אותנו על ספסל הנאשמים כאילו אנחנו אנשים מפוקפקים שיש הרבה עדויות נגדם, ואחת העדויות גם האשימה אותנו על הרבצות".

ומה אתם עונים על האשמות הללו? האם גם זה לא נכון?

"האמת היא, אנחנו רחוקים מכל ההאשמות כרחוק מזרח ממערב. אצלנו לא מרביצים, לא מחרימים, ולא עושים שום מניפולציה לאיש, לא גדולים ולא לקטנים."

"אלו המאשימים פועלים בזדון וברשעות, כי מה שבאמת כואב להם, זה שקהילת לב טהור מהווה דוגמה חיה שבדור הזה כן אפשר ללכת אחורה ולהתנהג בדרכי היהדות כמו בדורות הקודמים ללא שום מפריע. ועל זה אין תשובה אמיתית, רק עלילות של שקרים".

עוד כתבות ופרסומים על 'לב טהור'

לטענת גולדמן, בשיחה עם 'בחדרי חרדים', ישנם רופאים קבועים במתחם הכת, וכולם מקבלים טיפול רפואי, כולל חיסונים. אתה יכול לתת לי שם של רופא שהיה אתכם בגואטמלה? ואת מספר הטלפון שלו?

"מר פרבר, כן, יש לנו רופאים קבועים שעושים עבודה מאוד טובה, וגם עושים חיסונים לפי הצורך ולפי שיקול דעתם המקצועית. אבל סליחה מר פרבר, הרופאים שלנו לא עובדים לתאם את הצרכנים הישראליים לכתבות הנאצה שלהם, אז אין טעם לתת לך את המספרים שלהם ולחשוף אותם אליכם."

אוריאל גולדמן.

למה אתה לא תובע את אלו שמספרים עליכם את כל הדברים האלה?

"האמת היא שאנחנו כן תובעים ותובעים, ובדיוק עכשיו אנחנו עושים תיק מקיף של תביעות נגד אלו שמפעילים נגדנו רדיפה חסרת תקדים."

"הרבה פעמים רצינו לעשות את זה, הבעיה הכללית היא שאלו הממסדים שבהם נמצאים הרודפים, הם עצמם מממנים את זה, אז איפה לתבוע? לך תתבע את הכתב הישראלי שמבצע בדיוק את הרדיפות שהבוסים שלהם הממשל הציוני מפעיל."

"גם אתה מר פרבר כתבת 'אנחנו בעידן שיודעים איפה הם נמצאים בכל זמן ועת, לכן הגיע הזמן לעשות מעשה הירואי, גם אם הוא נוגד חוק בינלאומי כזה או אחר', וזה לא חידוש שלך בכלל, יעקב מרגי אמר כן בכנסת במילים ברורים כבר בשנת 2014 שנגד לב טהור צריכים להתנהג בחוק פלוס. ואחד מהמתכונים של חוק פלוס הוא לא לתת לנו שום צ'אנס של זכות הדיבור והגנה."

עוד משיב אוריאל גולדמן ל'בחדרי חרדים': "כל פעם שיש איזה הצגה של דיון בבית משפט או בכנסת של הציונים נגדנו, נסינו לשלוח נציג חוקי כדי להתעמת נגדם, לא בגלל שאנחנו מחשיבים בכלל את הממסדים הציוניים, אלא רק בגלל שרצינו לעצור את ההשלכות האיומות שיצאו מכל הדיונים האלו, אבל כאמור שהתנהגו נגדנו רק מכוח חוק אחד, חוק רדיפת היהודים המלוכלכים של לב טהור, ולכן לא נתנו לנו בשום פעם שום זכות דיבור והגנה."

"אנחנו באמת מאמינים ומקווים שהישועה שלנו תגיע בקרוב בעזרת ה', ונוכל לתבוע באלפים ורבבות את כל מי ששפך את דמינו, כולל האתר שלכם הנקרא בזיוף בחדרי חרדים".

למה לדעתך רודפים רק אתכם ולא רודפים את סאטמר או את סקווירא?

"אם מסתכלים קצת על דברי מייסדי הציונות, תראו שהיו תוכניות מסודרות איך לרדוף את אלו שעדיין אדוקים בדתם, ולשלול מהם את הזכות לגדול את בניהם. היו פה ושם שינויים טכניים איך ליישם את זה, ובעיקר כשראו שהרדיפות לא כל פעם עושים את שלהם, וההתייפייפות הרבה פעמים עשתה את העבודה שלה פי עשר."

נראה בצד, אוריאל גולדמן.

"גם נכון לעכשיו כל הקהילות החרדיות הן על הכוונת שלהם, אבל לקהילות אלו יש להם דרכים הרבה יותר מתוחכמות, כולם שם מושפעים מהנציגים של הציונים, והציונים יודעים את זה היטב. אין שום קהילה שאין להם השפעה חודרת מהקלקול הציוני ו/או המודרניזציה, לדוגמה אחת מצינורות הביוב שלהם הם הכתבים החרדיים, כולל ברשימה האתר שלכם הנקרא בזיוף "בחדרי חרדים".

עוד כתבות ופרסומים על 'לב טהור'

"הקהילה שלנו ברוך ה' מתמקדת לקבל את השפעתה רק מדרכי התורה ומדרכי הדורות הקודמים, וברוך ה' זכינו בכלליות לסגור את כל ההשפעה החיצונית של מייצגי הציונים, ודבר זה ידוע לכולם, ולכן לא נשאר להם שום אמצעי רק רדיפה מתקדמת בכל אמצעיה".

האם תכננתם לרצוח את הילדים אם צה"ל יצנח כדי לחלץ אותם?

"שוב שאלה של רדיפה, נוסח של השטרימר הנאצי", משיב גולדמן בזעם ומבהיר, "אנחנו אוהבים את ילדינו, אנחנו שומרים עליהם ומלמדים אותם לחיות כל הזמן בתקווה ובאמונה גם תחת מצבים קשים של רדיפות קשות".

"אגב, אנחנו מאוד עסוקים להגן על הילדים שלנו, ולהגן עליהם מהרוצחים ושופכי הדם, הצה"ל והחברים שלהם".

האם מנעתם טיפול רפואי מאנשים, לדוגמא אביהם של האחים לוי, ושלחתם אותו לטיפול בבית חולים כשהיה מאוחר מדי?

"חברינו היקר הרב יהושע לוי ז"ל, נפטר כמה ימים אחרי פשיטה אכזרית שאורגנה רשמית על ידי המדינה הציונית, הם לקחו ממנו כמו שלקחו מכולם את כל התרופות שהוא לקח בקביעות במרשם של רופא".

"הוא היה עצוב וחלש אחרי הפשיטה הזאת, אבל מצד שני הוא הגיע לבית כנסת, השתתף בתפילות והתחזק בכל כוחו. בחול המועד סוכות, יומיים לפני פטירתו, הוא השתתף בשמחת בית השואבה ורקד ריקודים נפלאים. אבל מה שקרה, שהיה לו זיהום מתקדם ברגל שהוא לא סיפר לאף אחד. כשנתוודע הדבר לרופאים בקהילה הם שלחו אותו מייד לבית חולים הקרוב, אבל שם הסתבך הדבר ואחרי יומיים הוא נפטר בגלל זיהום בדם".

אתם נותנים עונשים של תענית דיבור? לצום פעמיים בשבוע?

"אנחנו לא נותנים עונשים בכלל, אין דבר כזה בקהילה. אם יש מישהו שמרבה לדבר דברים בטלים, כל מחנך ייעץ לו למעט בדיבור וגם בדברים הכרחיים, וזה כן יכול לקרות. מי שמקבל ייעוץ כזה ולא מקיים את זה, הוא לא יקבל שום עונש או ריחוק. לפעמים כן יקבל את התוצאה של המחלה שלו בגדול, דוגמת יואל לוי שבסוף נטש את הדת תוך בעיטה חזקה באימא וכל המשפחה שלו".

למה עזבו אתכם קהילת הגרים בגואטמלה?

"הגמרא אומרת רוב גרים חוזרים לסורם, ככה זה היה גם אצלנו. יש כאלו שהשתלבו בקהילה והם נהיו לאחד מאיתנו, ויש כאלו שכל הזמן התמרדו, במיוחד במריבות פנימיות שלהם בין הגואטמליים להאל-סלבדורים. היו גם כאלו שהמשיכו בדרכים הפליליים שלהם, לגדל ולמכור סמים. אלו שתי הקבוצות האחרונות נזרקו מאיתנו והם המייצגים את כל המחלוקות נגדנו".

כך נראה בית מגורים ב'לב טהור'.

"אגב, "קהילת הגרים" שאתה מדבר מהם ידועים שהם מריבים תמיד בינם לבין עצמם, תקשיב טוב לכמה ראיונות של ר' עקיבא קליין מקרית טאהש שמנסה לעזור אותם, הוא גם מודה בזה שככה המציאות".

ה-FBI עצר את המנהיגים שלכם, משרד המשפטים פרסם כתבי אישום חמורים נגדם.

על כך אומר גולדמן ל'בחדרי חרדים': "הFBI של מלכות רומי הרשעה הם חברים הכי טובים של הציונים והם עובדים בשיתוף פעולה לכל האג'נדות שלהם. כבר עשרות שנים הם יושבים על הגדר ומחכים להזדמנויות לשבור את קהילת לב טהור".

"כתב האישום שלהם הוא דוגמא בולטת לרדיפה ועלילת דם בגדול. תסתכל קצת על ההודעה שלהם לעיתונות, הם מאשימים את "מנהיגי לב טהור" על "חטיפה מזעזעת", על אף שהם כותבים בכתב האישום ובמסמכי ביהמ"ש שהילדים ברחו מעצמם מיד שוביהם. הסיבה להאשמה היא לא אחרת על סמך מה ש"כולם יודעים" שבקהילת לב טהור הילדים עוברים התעללויות פיזית נפשית ומינית. אז במילים אחרים: כל שיטה לגיטימית להגן על ילדינו היא לא חוקית, כי אם יחזרו לקהילה שלנו יעברו עליהם מה ש"כולם יודעים."

"בימים אלו כ"ק אדמו"ר שליט"א (נחמן הלברנץ. י.פ.) ישב על ספסל הנאשמים רשמית על עוון חטיפה, אבל בפועל על האשמה של הנהגת קהילה הנאמנת לה' ולתורתו. העד המרכזי במשפט פשוט הציג לפני חבר המושבעים את כל פרטי ההלכות של קדושת ישראל וטהרת המשפחה באופן שלילי, והשופט באופן לא חוקי שלל את הזכות של ההגנה. בימים אלו אנחנו פועלים בעזרת ה', להציג לבית המשפט לערעורים את כל העוולות הנוראות שנעשו במשפט ראווה זה. ואל תדאג, הפסוק מבטיח: כל כלי יוצר עליך לא יצלח וכל לשון תקום איתך למשפט תרשיעי, זאת נחלת עבדי ה' וצדקתם מאיתי נאום ה'."

האחים לוי פרסמו עדויות קשות נגדכם, עדויות מצמררות, לטענתם הם הוכו קשות וסבלו מעונשים כבדים.

"יואל ומנחם מענדל לוי הם קורבנות של הרדיפות של הציונים". טוען גולדמן בשיחה עם 'בחדרי חרדים'. לדבריו: "כבר כמה שנים לפני שעזבנו את קנדה, אימא שלהם כמו הרבה אזרחים ישראלים בקהילה, נשללה מלקבל הארכה של הדרכון שלה, והסיבה הייתה פשוט בגלל היותה חלק מהקהילה. כתוצאה מזה היא לא קיבלה הארכה על הוויזה שלה בקנדה, ולבסוף היא נזרקה מקנדה ביום בהיר אחד תוך שהיא נאלצת להשאיר את הילדים שלה לבד".

ילדים ב'לב טהור'.

"אחרי הרבה מאמצים היא חזרה לקנדה ונזרקה שוב, הפעם ביחד עם האבא ר' יהושע ז"ל, שגם הוא לא קיבל הארכה על הדרכון הישראלי שלו. הילדים המסכנים שלהם נהיו קורבנות לעובדי הרווחה שגם פעלו תחת לחץ של משרד החוץ והשגרירות הציונית, כמו שהם הצהירו בפירוש בכנסת שלהם."

"גם אחרי שכל משפחות הקהילה כבר עברו מקנדה לגואטמלה בגלל גזירות החינוך, ילדי משפחת לוי נשארו לבד בקנדה תקופה ארוכה, בלי אבא, בלי אמא, בלי חברים ובלי שום מסגרות של מוסדות חינוך."

"הסבתא היקרה שלהם נשארה איתם ועשתה כל מאמץ להנפיק להם דרכונים כדי שיוכלו לחזור להוריהם. אבל שוב הממשלה בקנדה בהוראת חבריהם הציונים ביטלו כל הדרכונים של כל ילדי הקהילה, וילדי משפחת לוי בהיותם נכדים של אזרחים ישראלים מכל הצדדים הם לא הצליחו לקבל דרכונים אחרים, רק אחרי מאבק מתמשך של חצי שנה הם קבלו דרכונים ובסוף התאחדו עם הוריהם, שני האחים הגדולים נהרסו על ידי זה ואף פעם לא חזרו למצבם הקודם."

לגרסת גולדמן: "אחרי פשיטה אכזרית שיוזמה על ידי משרד החוץ הישראלי ושגרירות ישראל בגואטמלה, אבא שלהם הרב יהושע לוי היקר נחלש מזה מאוד, ובסוף קיבל זיהום ברגל שהתדרדר לזיהום בדם ונפטר בבית חולים בגואטמלה. אחרי הפטירה של האבא שני הבנים המבוגרים שמצבם כבר לא היה טוב מלפני כן, לא הסתדרו עם האמא, הם רבו איתה כל הזמן ולא נתנו לה מנוח. במיוחד מענדל הבן השני חטף עליה עצבים, זרק עליה דברים, והפך את כל הבית שלה לגן החיות בלשון המעטה. האמא המסכנה שלחה את הבנים שלה לקרובי משפחה שלה כדי להציל את הילדים האחרים, דבר זה היה למורת רוחם של הבנים המבוגרים. כשהאמא התחתנה שוב הבנים המבוגרים ייצרו סטיגמה על הבעל השני, והתחילו מריבות קודם-כל אתו ואחר כך שוב עם האמא שלהם, עד שלבסוף התדרדרו ויצאו מן הקהילה."

נשים וילדיהן ב'לב טהור'.

"יואל ומענדל לוי לא סבלו שום עונשים או מכות, לא הוכרחו לשום שידוך, וגם לא ברחו או חולצו מהקהילה, הם הלכו מרצונם ובהסכמה מלאה, כל השאר זה שקר מוחלט."

"יואל ומענדל לוי גם לא מצאו את מקומם בקהילת טאהש בקנדה אפוא שהם הלכו אחרי שעזבו את הקהילה, כל אחד שטיפל בהם בקהילת טאהש קיבל גם איומים מהם על הלשונות בשלטונות, אבל מה נעשה שעל קהילת טאהש אין במה לרדיפות והכפשות, אבל על לב טהור יש במה להכפשות בכל קנה מידה אפשרי לכל מתוסכל שמחפש תשומת לב הציבור. אין בדיקה לאמינות בכלל כשמגיע לפרסום שלילי נגד לב טהור, רק כלל ראשון ואחרון שכמה שזה יותר עסיסי ומכפיש זה יותר אמין ומקובל."

"סוגים כגון אחים לוי אלו, משמשים כשופרות להסתה ושלהוב הרדיפה נגד קהילת לב טהור בידי הממסד הציוני והממשל הפדרלי של ארה"ב חברים הטובים שלהם, אבל רק שלא נשכח שנוהל כגון זה יעבוד לבסוף כבומרנג בידי שולחיהם, שכמה שיגדילו את השקרים והעלילות, התביעה של הוצאת דיבה וקריאה לרצח-עם יתבסס יותר, ואז כל מי שפרסם את דבריהם ותמך בהם ייענש יותר".

שתי נשים סיפרו דברים מאד קשים עליכם, האשימו אתכם בדברים איומים, לדוגמא מכות שהן חטפו מול כולם, ותכנון לרצוח את הילדים אם צה"ל יצנח לחלץ אותם.

"אני לא מכיר את הנשים הללו, לא נראה לי שהם נשים שהיו פעם בקהילה, נראה לי שמדובר בנשים שעורכות הצגה. אבל ההאשמות הן לא חדשות, כבר מזמן מאשימים את היהודים בערבוב דם של ילדים נוצרים במצות שלהם".

"לגבי עלילת של רציחת ילדים, כבר הגבתי לפני כן בקצרה, וגם כתבתי מכתב מפורט אתמול".

יש עוד מתלוננים נגדכם, חלק התלוננו גם בעבר ועדיין טוענים שאתם אכזריים מאד.

"אין שום מתלונן, יש מערכת משומנת המחפשת ומעודדת כל אחד שיש לו סכסוך פרטי נגד כלליות קהילת לב טהור או סכסוך אישי נגד אדם פרטי בקהילה, לייצג עלילות שקריות ובכך לקבל במה מכובדת". 

עד כאן הראיון עם אוריאל גולדמן, שיוצא להגן על שמה של הכת כאחד ממנהיגיה כיום ומסתבר גם כדוברה היחידי לעת עתה. 

ד"ר רוזאלס.

בנוסף, 'בחדרי חרדים' שוחח עם אחד הרופאים שהצטרפו לכת, רופא עור, ד"ר דיוויד רוזאלס מגואטמלה, שאישר כי כולם מקבלים טיפול רפואי. רוזאלס שהצטרף ל'לב טהור' בשנה וחצי האחרונות, אומר ל'בחדרי חרדים', כי כל אנשי הכת מקבלים טיפול רפואי כל הזמן; "אני מכיר את אנשי הכת מאז שהם הגיעו לגואטמלה, גם לפני שהצטרפתי ללב טהור הם קיבלו טיפול רפואי, ציבורי או פרטי, בשנה וחצי האחרונות אני חלק מהם, ואני לא רואה שום התעללות ושום דבר מכל מה שמספרים עלינו, כולם מקבלים טיפול רפואי".

כתב אישום חמור נגד ראשי הכת

כזכור, ביולי 2019, הוגש כתב אישום נגד ראשי 'לב טהור', כנופיה אכזרית שחטפה ילדים תוך חילול שבת בנסיעה ברכב ובטיסה, כשהילדים לבושים מחופשים לגויים כדי להסוות את זהותם. כפי שניתן לראות בתיעוד. חבר מושבעים בארצות הברית פסק כי שני החוטפים מכת 'לב טהור' הורשעו בכל האישומים שהתגבשו נגדם. גזר דינם שעשוי להגיע לשנים רבות מאחורי סורג ובריח יינתן במועד מאוחר יותר.

מאיר רוזנר ונחמן הלברנץ, הורשעו בחטיפתם של אח ואחות קטינים שעזבו את כת 'לב טהור' מברוקלין בניו יורק למקסיקו. כתב האישום הוגש נגד נחמן הלברנץ, בנו של המנהיג המנוח שלמה הלברנץ ז"ל, שמת לפני ארבע שנים בטביעה בנהר במקסיקו כשטבל ביום שישי בסמוך לכניסת השבת.

כתבי אישום נוספים הוגשו נגד שאר חברי הכנופיה, האחים מאיר רוזנר, אהרן רוזנר, יעקב רוזנר ומתתיהו משה מלכה. נגד העצורים ישנם מספר סעיפים פליליים, חטיפה, התעללות, חטיפת קטינים וכן שימוש בזהות מזויפת.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. כת השטן  (ל”ת)


 2. יש פה עוד בעיה חמורה, עפ"י עדות האחים לוי הם מפרידים בין נשואים ללא גט  

  חייבים לברר את האמת

  • ואתה מאמין לו?! (ל”ת)


  • תכלס הוא שכנע אותי, ונשמע שסתם רודפים אותם, בכל אופן רוב רובו של הטענות צודקות (ל”ת)


 3. האיש שיודע הכל  

  נחמן

 4. חוטפי ילדים!!!!  


 5. הכתבה היא שקר וכזב,בליל של דברים שזה הכת אלופה בהם לדבר ולדבר ולדבר ולהכניס נושא בתוך נושא בתוך נושא עד שהקורא או המקשיב מתעייף מלשמוע ושוכח מה רצה לשאול זו טקטיקה לא חדשה שלהם.טקטיקה נוספת כביכול להתראיין ולספר מה שרוצים אבל הכל המצאה אחת גדולה.לגבי הרופא עור אפשר לספר כי כל מה שהיה ויש בגואטמלה מגובה בשוחד עצום של הכת ככה הם התנהלו שם וגיבו את עצמם במה שרצו אז ממילא שאין להאמין לרופא עור שמקבל הרבה פפליטוס כדי לשקר  (ל”ת)


 6. שקרים כמו חול ואין מה לאכול יאללה תתבע אותי  (ל”ת)


 7. יש לי תמונות של ילדים אחרי המכות לשלוח לך? השקרים נעשים במצח נחושה ואתה תעשה ותגיד הכל כדי שלא יכלאו אותך אבל זמנך קרב.תשאר עם הבגדים נראה יעזרו במשהו.  (ל”ת)


 8. שני האחים מסכנים ממה שעברו וצריכים עכשיו לשמוע את הבלשים שיוצא לו מהפה.תבינו דבר אחד ,מי שנמצא בכת אכזרית ומתנהג בנבזות חזקה עליו שיאמר ויגיד כל מה שצריך על מנת לצאת בסדר מכיוון שאמות המוסר לא בדיוק חזקות שם.עאלק ללכת בדרכי אבות,ואל תזכיר בכלל את השולחן ערוך כי אתה כנראה פספסת משהו.  (ל”ת)


 9. כל מה שכותבים נגדם אמת ויציב ואפילו יותר מזה  

  אמת ויציב

 10. יווו... מה נעשה.... איזה פחד, הוא יתבע את כולנו.... חייבים לספר לכל התקשורת העולמית שייזהרו מעכשיו, כי הם ייתבעו אותם.... וגם כל המגיבים כאן, תזהרו, הם ייתבעו את כולכם שאתם מדברים עליהם לשון הרע (לא הוצאת שם רע, כי זה בסה"כ אמת). אתם יודעים איזו תביעה כבידה זו תהיה? לא הייתה כזו תביעה מימות בתי הדין של סדום ועמורה עד לטביעה של ארז באגם הברבורים. תאיים על החברים שלך פושטק חסר דעת.  (ל”ת)

  מנחם כהן

  • חחחחחחחחח ממש אתה צודק בכל מילה . (ל”ת)


  • איפה הוא יתבע בדיוק?בית הדין בישראל-ציונים ובתי הדין בעולן הם עמלקים ורשעים ,בעייה ,כנראה בבית הדין של הכת שמחתן/מגרש/ומחרטט. עדיף לטבוע לא לתבוע. (ל”ת)


 11. הוא בלחץ אטומי, הלכלוך יצא החוצה בגדול, והתורמים הקבועים שלו מתחילים לעכל למי הם שפכו את הכסף כל כך הרבה שנים. מסכנים. לפחות שיתעוררו כעת  (ל”ת)

  רב בריח

 12. כ"ק אדמו"ר חמור שליט"א, יושב על ספסל הנאשמים בגלל שחילל את השבת, והרג את הנפש, ועבר על עשרת הדברות. כ"ק חמור שמיט"א (תשמט ידו אמן) היה משוחח עם נשים נשואות וגם בתולות רווקות שעות ארוכות לתוך הלילה, כידוע ליודעי ח"ן וכבוד. וכעת התוה"ק תובעת עלבונה מפושע סרוח זה, ב"ה יינמק בכלא, וכן יאבדו כל אויבי ה'  (ל”ת)

  דורון הצרפתי

 13. איך זוכים להיות כ"ק אדמו"ר? נשמע מקצוע מעניין. האם הקדושה הושפעה עליו מאביו זיע"א (ר"ת זכרו יהיה עבודת אלילים)? או שמא מסבו הקדוש ר' פנחס הלוחם מהפלמ"ח?  (ל”ת)

  חסידה ברוש ביתה

 14. אויש תפסיק עם השקרים חטפתם את הילדים מאימם ועשיתם תחבולות על תחבולות כדי לעשות זאת ,די אנשים לא מטומטמים אתה חושב שאתה יכול לשלוט מוחית על כולם.גם כ"ק הטמבל שבכלא כשעשה מעשים נוראיים ואתה וחבריך שתקתם זה כמוהו כמעשה  (ל”ת)


 15. יפה שנזכרתם שאתיקה עיתונאית מחייבת הבאת תגובה של נשוא הכתבה  

  שפוי

  • יפה שתיקה לחכמים קל וחומר לטיפשים. (ל”ת)

   מירי

  • אם אתה שפוי, כל החולי נפש והמשוגעים נורמלים + (ל”ת)

   דני

  • שכחת להזכיר את ברלנד רבו של רבך בניאוף וברציחה. ומשי זהב ידידו מנוער בירושלים. ושאר החבר'ה הטובים שאתם עשויים מאותה העיסה (ל”ת)

   אבנר

  • איי איי איי, ארז אלברנס, מוטב הייתה נהפכת עליך שליית אמך פעילת מרץ, ולא היית יוצא לאויר העולם. מוטב היית נשאר וגדל בבית הספר החילוני דנמרק ויוצא חשמלאי רכב או מוכר פלאפל. איזה מפלצת יצרת.  (ל”ת)

   אברהם

  • איך ברור לך שזה עורבא פרח מעניין אותי לדעת? ועוד לא הזכרת שמינית מהכתות אני יכול לפרט לך ממש מה קורה,אתה ניזון מכתבות ואני חי פה. (ל”ת)


 16. שומו שמיםאנשים ריקים בעלי גאוה עם דת חדשה בלי מסורת אבות  


 17. אני מאמין לו  

  בני

  • בני אתה מאמין לעצמך (ל”ת)


  • אי אפשר לחתן ילדים זאת פדופיליה ומנוגד לחוקי התורה,מנוגד בתכלית האיסור ויש המון מקורות לכך. (ל”ת)


  • אתה מאמין לו מסיבה אחת פשוטה: כי אתה זה המרואיין.... חוץ ממך אף אחד לא מאמין. ואגיד לך עוד משהו, אבל שישאר בינינו: גם אתה לא מאמין לעצמך. אבל פשוט נפל לך האסימון ששעון החול אוזל, ואתה עומד לשבת על ספסל הנאשמים לצד כבוד קדושתו. מכאן הפאניקה, אבל אתה באמת צודק. הזמן אוזל. (ל”ת)

   שעון חול

  • גולדמן רוצים לשמוע את אנשי /נשי/ילדי לב טהור,לא אותך שיש לך מניע לסלף את הכל.לשמוע את אלה שסובלים. (ל”ת)

   עבודה בעיניים

  • הדוקטור הזה יש לו פרצוף של פסיכופט. הוא הרי חלק מהכת, מה שווה העדות שלו בכלל?....  (ל”ת)

   ערבך ערבא צריך

  • תגדיר ציוני.כל מי שהוא לא בכת הוא ציוני/עמלקי/טמא/פורק עול-אז זה קצת בעייה לעמוד בסטנדרט שלך (ל”ת)


 18. lev tahor  


  • Thanks for your information!!!!! (ל”ת)


 19. למה מראיינים אותו ?  

  יוסי

 20. הוא לא עונה על שום דבר דוגרי!  


 21. נוצרים ומוסלמים אקסטרמיסטים  


 22. אוריאל גולדמן  


 23. אולי הם באפגניסטן  


 24. ההתעסקות האובססיבית של המגזר בכת הזאת מעידה עד כמה הם חלק מהמגזר החרדי וחושפת את רגשי האשמה על כך שההקצנה החרדית על כח גווניה היא שהובילה לאבדן השליטה ולהקמת כתות כמו לב טהור וברלנד.  (ל”ת)

  אשם המגזר שמעודד הקצנה וכשהיא יוצאת משליטה הוא מתנער מאחריותו!!!

 25. עלילת דם ציוני-נוצרית קלאסית,- גם המקבים סבלו מהמתייונים יותר מאשר מהיוונים עצמם! בכל דור קמים עלינו צוררים - רומים ,נוצרים ,נאצים,ציונים וכו… לא מאמין להאשמות נגדם!  (ל”ת)


  • תאמין תאמין,אתה צודק זה קשה להאמין כי המעשים מאוד אכזרים אבל זה ממש קרה וקורה אתה יכול ללכת להתבונן בעצמך השאלה אם יאפשרו לך. (ל”ת)


  • תאמין תאמין,אתה צודק זה קשה להאמין כי המעשים מאוד אכזרים אבל זה ממש קרה וקורה אתה יכול ללכת להתבונן בעצמך השאלה אם יאפשרו לך. (ל”ת)


  • תמשיך להגיב לעצמך קוקו. תשכנע את עצמך כי אתה כאמור גם לא מאמין (ל”ת)

   עצה: אויל מחריש לחכם ייחשב

 26. גולדמן תקשיב,אני בכלא,אשב להרבה זמן...זה כבר לא יהיה אותו דבר..גם אם אמשיך מהכלא לחלק פקודות ולתת הוראות -אני אצא עוד הרבה הרבה שנים ..עלו עלינו,יש מלא הוכחות,מלא עדויות,הכל סוגר עליי,אני לא יודע מה תעשה עכשיו עם כל הכסף ואיך תצליח להמשיך ,אולי תפנה למדינת הציונים שתקבל אתכם ותגורו בחולות של באר שבע?זה מבודד ממש יכול להיות שזה בסדר ,מקווה שלא נתראה פה בכלא לפני שתחליט החלטה נבונה.עדכן אותי.  (ל”ת)

  נחמן הלבראנץ

 27. הייתם צריכים להשאר בגואטמלה.לפחות שם האמינו לכם ואתם יכולים לתת שוחד כי זה זול ..בעייה עכשיו מה תעשו?דבר איתי אולי אתרום לכם  (ל”ת)


 28. לכל התורמים !! ראו הוזהרתם-מעשים הממשיכים להעשות יהיו על ראשכם לדראון עולם! צער אנשים נשים וטף לא ינקה מאת השם!! להזהר ולברוח כמו משדה קוצים בוער !!  (ל”ת)


 29. עובד עכשיו על קמפיין פרסום עולמי חוצה יבשות.כולם ידעו מי הם ואף אחד לא יעז לתרום.  (ל”ת)


 30. נדמה לי שבכתבה הקודמת ישב ליד גולדמן שמואל ויינגרטן,לא יכולתי לראות את החיוך שלא,הזלזול בדבריו,הרגשת עליונות מאוסה ,הייתי מדמיין איך מתנהג ככה כלפי אנשים ורציתי להקיא,הרגשתי רע מאוד-כעת שאני יודע שהוא כלוא הוטב לי ואני רוצה להודות לאבא שבשמים שגמל איתנו חסד.כן ירבו.  (ל”ת)

  ד"ר

 31. המתראיין גדל בתנועת נוער ציונית לא?היה בצבא...מוזר איך יוצא כה נגדם..זה מה שיוצא מהציונות?  (ל”ת)


 32. אוריאל גולדמן הגנב, גנבת את כל הכסף של המשפחה שלי, סוטה מלוכלך, קדימה תתבע אותי, אני מחכה, מתי אתה מגיע?? פחדן חולה נפש, אמרתי לך כבר, תכין את המזוודות לכלא, סופך מתקרב, חא יעזור לך , תברח לאיראן וגם שם נדאג שיתלו אותך על עץ.  (ל”ת)

  הרודפת

 33. פויי  


 34. שקר  

  משגב

 35. כת השטן, לא קשור בכלל ליהדות  (ל”ת)


 36. חולי נפש  

  סמי

 37. 1  


  • מירי היקרה כתבה גם נגדך טמבל.תפסיק לחפש אהדה כי.לא פה ולא בשום מקום אחר.כולם צריכים לדעת איך אתם מכים את בני ובנות ישראל התינוקות של בית רבן שלא חטרו ומזהירים אותם לבל יספרו להוריהם כי יקבלו מכות חזקות יותר.עדויות מפי הילדים עצמם שמעתי,את הפחד בעיניים ראיתי מנוול שכמוך,אתה ואשתך וכל השאר .לא תנקו מכך ודמעות הילדים הטהורים וצערם יעלה לאבינו שבשמים . (ל”ת)


  • נראה שהתגובה נכתבה בשבת...מעניין.... (ל”ת)


 38. גולדמן תאמין לי שהייתי רוצה להזדהות אבל לא אעשה זאת למען הילדים הטהורים שעל פרטיותם אני שומרת.תמסור לבויער האשה שהיתה מכה בנות כי העזו לעלות למגלשה שהיא לא תמלט לשום מקום.גם לאשתך תמסור וגם לנשים של המשוקצים בכלא .אין להם מחילה על מה שעשו לתינוקות של בית רבן.הצער ירדוף אותן לעד.ושלא נדבר על הילדות שחיתנו.כשה מובל לטבח,אתן נשים שהייתי יורקת בפרצופכן ולא פעם אחת.אני בזה לכן בגדול ולא אפסיק לרדוף אתכם ..  (ל”ת)


  • אמאלה 


 39. דר רוזלס,לא ראית התעללות כן? ברגע שאתה אחד מהם המילה שלך לא נחשבת כי אתה מסכים עם כל מה שהם מייצגים אם יש לך ילדים מקווה לפחות שלא הכנסת אותם לשם.ואם כן תשאל ותברר טוב טוב כי הם מזהירים את הילדים לא לספר שום דבר אחרת יחטפו יותר  (ל”ת)


 40. מה זאת הכתבה הזאת?  


 41. הם לא נותנים לאכול שום דבר לאנשים שם ,וגם תינוקות מסכנים בוכים מרעב .  (ל”ת)


 42. דור שכולו חייב  

  יהודי אמיתי

  • אהההה משיח צדקנו נהיה נחמן שיושב בבית האסורים?אין גבול לטמטום הא?הלוואי שזה מה שתקבלו בלבד,את ההוא שיושב בבית האסורים,כי רק הוא מגיע לכם ולא יותר מזה. (ל”ת)

   ציונית גאה על אפכם וחמתכם

  • עדיף להיות אוהב יהודים ואוהב ארץ ישראל ואוהב התורה מאשר להיות מתאסלם שגם לשם לא קיבלו אתכם בשל מעשיכם הרעים. "כי מציון תצא תורה" (ל”ת)

   אמיתית

 43. מפרידים בין זוגות נשואים,תולשים ילדים מהוריהם,בורחים ממדינה למדינה,מחתנים קטינים מתעללים בקטינים ואתה תתבע אותנו?? צער הילדים על ראשך.מחכה ליום שתשאר ללא פרוטה בכיס .  (ל”ת)


 44. למה  


 45. גולדמן  

  רחל

;