1. עמוד הבית
 2. משפט ופלילים
 3. פלילים

הצוות בא לטפל והותקף ע"י המשפחה; החולה מת

צוות בית החולים רמב"ם הגיע הערב לטפל בחולה אשר דימם במכון האונקולוגי, והותקף ע"י בני המשפחה • ביה"ח: "בתום האירוע נקבע מותו של החולה" • משטרת ישראל: "פתחנו בחקירה, עד כה נעצר החשוד בתקיפה ושני בני משפחה נוספים עוכבו לחקירה" • צפו בתיעוד התקיפה ממצלמות הגוף של מאבטחי ביה"ח 

יוסף ריס , כ"ג כסלו תשפ"ב 27/11/2021 23:14

האלימות תועדה חדר ניתוח ברמב"ם חדר ניתוח ברמב"ם צילום: הקריה הרפואית רמב"ם

תקיפה נוספת - הפעם, עם השלכות קשות במיוחד. צוות בית החולים רמב"ם שבחיפה הגיע הערב (מוצאי שבת) לטפל בחולה שהחל לדמם במכון האונקולוגי והותקף על ידי בני המשפחה. הצוות עזב את החדר, והחולה מת. 

על פי בית החולים, האירוע החל ב-17:24, מטופל מאושפז במכון האונקולוגי החל לדמם. המשפחה הזעיקה את הצוות הרפואי והסיעודי. רופא ושתי אחיות שהוזעקו לחדר הותקפו מסיבה לא ברורה ע"י המשפחה שלא אפשרה להם לטפל בחולה. האחיות הוכו וגם הרופא והם ספגו איומים תוך אלימות קשה.

הצוות הרפואי נאלץ לעזוב את החדר בלי לטפל בחולה, בעת שהמאבטחים ושוטר בית החולים שהוזעקו למקום הותקפו אף הם. "לצערינו בתום האירוע נקבע מותו של החולה, בן ה-64, תושב יישוב וואדי ערה", מסרו מבית החולים רמב"ם. 

בעקבות האירוע פתחו במשטרת ישראל בחקירת האירוע. בינתיים, עצרה המשטרה יחד עם לוחמי יס"מ שהגיעו למקום, את החשוד בתקיפה, תושב אום אל פחם בשנות ה-20 לחייו ועיכבו שני בני משפחה נוספים, גבר ואישה בשנות ה-40 לחייהם, לחקירה בתחנת המשטרה בעיר.

בהתאם להתפתחות החקירה וממצאיה, יחליטו במשטרה, האם לבקש מחר להאריך את מעצרם של החשודים בבית משפט השלום בחיפה. 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. מה ההתלהבות קורה כל יום  

  ZVI

 2. כנראה ירושה  (ל”ת)


 3. ערבים?  (ל”ת)


  • ברור. מעשים שבכל יום.  

   דוידי

 4. אם משטרת ישראל הליצנית לא תגלה נחישות אמיתית כולל תקיפה התוקף בכול התוקף אז האנדרלמוסיה תלך ותחריף... חייב להיות שינוי מהותי ממה שיש עד עתה!!!  (ל”ת)


 5. שכבות מוחלשות  

  בני מיעוטים

 6. ערבושים  (ל”ת)


 7. אני ממש מקווה שהתוקפים יורשעו בתקיפת הצוות הרפואי המאבטחים וגם בהריגה של קרוב משפחתם. שייכלאו וגם שישלמו פיצויים רבים לצוות בית.החולים אל תדאגו המשפחה תאסוף כסף לפיצויים אחרת כל מי שעמד שם ייכלא  (ל”ת)


 8. אולי רצו שימות?  

  אפרת

 9. אולי  


;