1. עמוד הבית
  2. בריאות
  3. חדשות בריאות

נס חנוכה: הפצוע הקשה בפיגוע שוחרר מטיפול נמרץ

9 ימים לאחר שנפצע קשות בפיגוע הירי בעיר העתיקה, אהרון יהודה אימרגרין משוחרר מיחידת הטיפול נמרץ ומועבר למחלקה רגילה • משפחתו: "מודים לקב"ה. אנו מבקשים מהציבור להתפלל להחלמתו המלאה" 

יוסף ריס, כ"ה כסלו תשפ"ב 29/11/2021 19:24

"מבקשים מהציבור להתפלל" פיגוע הדקירה בעיר העתיקה פיגוע הדקירה בעיר העתיקה צילום: Arie Leib Abrams/Flash90

נס חנוכה. אהרון יהודה אימרגרין, שנפצע באורח קשה בפיגוע הירי בסמוך לכותל המערבי שהתרחש בבוקרו של יום ראשון בשבוע שעבר - שוחרר מטיפול הנמרץ בבית החולים שערי צדק. מנהל יחידת הטראומה, ד"ר אלון שורץ מעדכן הערב (שני) כי מצבו הולך ומשתפר וכי הוא שוחרר מטיפול נמרץ למחלקה רגילה. "צפויים לו בהמשך ניתוחים נוספים", ציין שוורץ. 

בני משפחתו של אימרגרין מסרו לאחר ההודעה על שחרורו מטיפול הנמרץ: "אנו מודים לקב"ה על השיפור במצבו ומודים לרופאים והאחיות בשערי צדק על הטיפול המסור. אנו מבקשים מהציבור להתפלל להחלמתו המלאה ושיקום על רגליו ויוכל ללכת. שמו לתפילה אהרון יהודה בן טובה לרפואה שלמה".

כזכור, לאחר שנפצע בפיגוע בעיר העתיקה לפני כשמונה ימים, פונה אימרגרין בבהילות לחדר הניתוח בשערי צדק כשמספר קליעים בכל חלקי גופו, ובמצב לא יציב עם הכרה מעורפלת. "הפצוע טופל במנות דם, והכנסנו אותו בדחיפות לחדר הניתוח, שם ייצבנו את מצבו", עדכן אז הד"ר אלון שוורץ. לאחר הניתוח הועבר אהרון יהודה אימרגרין לבדיקת סיטי שלאחריה הועבר ליחידה לטיפול נמרץ. וכאמור, הערב הוא שוחרר והועבר למחלקה רגילה. 

בפיגוע נרצח כזכור הבחור החתן אליהו דוד קיי הי"ד, שעמד חודשים ספורים לפני נישואיו.

מעוניינים לשתף אותנו בעדכון מעניין הנוגע לבריאות/קורונה? שלחו אלינו לוואטסאפ 0537417812 או למייל [email protected]
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. שימו תמונה שלו  (ל”ת)


;