1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. חדשות פוליטיקה

לראשונה: בנט הגיע לבלפור וביקש להזדרז עם השיפוץ

ראש הממשלה נפתלי בנט הגיע השבוע לראשונה למעון ראש הממשלה בבלפור בכדי לעמוד מקרוב אחר השיפוצים הנרחבים שמתבצעים בו וביקש להאיץ את העבודות מתוך מטרה לסיימן עד סוף 2022

ארי קלמן, כ"ז כסלו תשפ"ב 01/12/2021 17:46

תמונה ראשונה במעון נפתלי בנט בבלפור נפתלי בנט בבלפור צילום: לשכת ראה"מ

חצי שנה אחרי שנכנס לתפקיד ראש הממשלה, נפתלי בנט הגיע השבוע לראשונה, למעון ראש הממשלה הרשמי ברחוב בלפור בירושלים וביקש להאיץ את שיפיץ המבנה, כך שהוא יושלם עוד בחודשים הקרובים במהלך שנת 2022.

על פי לשכת ראש הממשלה, בנט הגיע לסיור קצר, "במטרה לעמוד על התקדמות תהליך הכשרת המעון לשימוש. על מנת לקדם את התהליך ולהתחיל את השימוש במעון בהתאם לצרכיו, רה"מ הנחה את מנכ"ל משרד ראש הממשלה, יאיר פינס, להאיץ את ההליכים ככל הניתן".

ראש הממשלה במעונו הרשמי.

בנוסף שוחח ראש הממשלה גם עם גורמי המקצוע הרלוונטיים ועיין בתכניות השיפוץ, אשר מתמקדות בהיבטים בטיחותיים, תשתיתיים וביטחוניים, בהתאם לדרישות גורמי הביטחון, ראש הממשלה הנחה "לקצר את לוחות הזמנים, כך שהשיפוץ, שעתיד להסתיים בסוף שנת 2022, יושלם במהלכה", נמסר.

עד כה ראש הממשלה שוהה בכל ערב בביתו הפרטי ברעננה, מהלך שהביא תחילה לזעם מצד שכניו לרחוב שנאלצו להתרגל לשינויים באבטחה וסגירת הרחובות הסמוכים. גם אחרי השיפוץ, משפחת בנט צפויה להישאר ברעננה ורק ראש הממשלה ישהה לעיתים בירושלים לצורך פגישות עבודה.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. בתקווה שהוא לא יזכה להיכנס לשם, ורק יזכה לשפץ לביבי את המעון  


 2. כנראה שבנט שם רק כדי שיהיה לביבי שיפוץ  


 3. נוכל גנב לי את הקול  (ל”ת)

  איוולת שקד

 4. עד שיסיימו תעוף מהממשלה  

  תהלה

 5. פשוט תמונה דוחה  


 6. נקווה שחלק מהזירוז לא יעשה על ידי עבודה בשבת!  (ל”ת)


 7. מה פירוש להזדרז עם השיפוץ?! מה שביבי שיפץ לא מספיק?! מה הולך פה? כול זב חוטם עושה מה בא לו?!.. מדינת כול מחורפניה!!!  (ל”ת)


 8. לכלבי השמאל מותר הכל רק לא ביבי .....  

  סטיב

 9. הלוואי שלא יזכה להכנס  

  אבי

 10. נהנתן  

  איכפתית

;