1. עמוד הבית
  2. בחצרות
  3. מיוחדים

יממה להגרלה ההיסטורית: מי יזכה בחנוכיית הרב שטיינמן ובמאה אלף דולר?

יממה קודם הגרלת הענק שיערכו ב'ישיבה על קברו' על החנוכייה העתיקה של מרן ראש הישיבה זיע"א, מצטרפים רבים במטרה להספיק את ההשתתפות בשתי ההגרלות גם יחד, בתרומת כרטיס בודד. המקדימים יוכלו לזכות גם במנורה הטהורה וגם במאה אלף דולר במזומן

שימי פרקש כתבה מקודמת, כ"ה כסלו תשפ"ב 29/11/2021 17:47

קיום הצוואה הקדושה המנורה הקדושה המנורה הקדושה צילום: מתוך אתר החברה

בבית המדרש הגדול בעולם - ׳ישיבה על קברו׳ לעילוי נשמתו של מרן ראש הישיבה הגאון רבי אהרן יהודה לייב שטיינמן זיע"א, יצאו במהלך החודש האחרון במבצע התרמה נרחב למען המשך קיום מפעל התורה הכביר. בקרב התומכים תיערך הגרלה היסטורית וחסרת תקדים על החנוכייה העתיקה של מרן זיע"א, זאת בנוסף להגרלת הענק שתיערך על סך של מאה אלף דולר במזומן.

לחצו כאן ותהיו שותפים להגרלה ההיסטורית>>>

מדובר בבשורה של ממש בקרב המוני תומכי ומחזיקי בית המדרש הגדול בעולם, שנרתמים ממש בימים אלה לטובת המפעל התורני הכביר שתפס תאוצה והפך במהרה לאבן פנינה בעולם התורה כולו. במסגרת 'ישיבה על קברו' עמלים מידי יום רבבות לומדים, אנשים מבוגרים וצעירים יחדיו והוגים בסדרי לימוד מיוחדים לעילוי נשמתו של מי שמסר את נפשו בעבור עולם התורה בדור האחרון.

במסגרת פעילות בית המדרש הגדול בעולם מוענקים מלגות ופרסים ייחודיים לרבבות הלומדים אשר עומדים בהספקי הלימוד, אלא שהעול הכלכלי הכבד שרובץ על כתפי המארגנים מונע מהם להמשיך בפעילות הכבירה הזו, ועתיד בית המדרש הגדול בעולם שהוקם על פי צוואתו המפורשת של מרן ראש הישיבה זיע"א תלוי בהצלחת מגבית "תורה וגדולה".

לא מדובר בעוד מסע התרמה, גם לא בעוד גיוס המונים, מדובר במשהו שכל אחד ואחד צריך להרגיש מחובר אליו. זהו בית מדרש שאין כדוגמתו באף מקום אחר – בית מדרש שפרוס מסיביר ועד שיכון ה' בבני ברק. מאוסטרליה ועד לרחוב סורוצקין בירושלים. זה משהו חסר תקדים, משהו שטרם היה כמותו, אך כעת הם זקוקים לנו, כעת הם חייבים שגם אנחנו נהיה חלק ממחזיקי התורה אשר שכרם מובטח להם בזה ובבא.

והאמת, שרבים כבר הביעו את רצונם להצטרף ולסייע למערך האדיר הזה, אך כעת, עשרים וארבע שעות קודם ההגרלה ההיסטורית על החנוכייה העתיקה של מרן ראש הישיבה זיע"א, הרווח הוא כפול: ניתן להצטרף לשתי ההגרלות גם יחד בתרומת כרטיס אחד בודד. עכשיו זה הרגע שלכם, לעשות את הצעד הפשוט הזה ובכרטיס אחד לזכות להצטרף לשתי ההגרלות: גם על המנורה הטהורה וגם על סך של מאה אלף דולר במזומן.

אם גם אתם רוצים לזכות במנורה הטהורה ובמאה אלף דולר במזומן הקליקו כאן ועכשיו

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;