1. עמוד הבית
  2. בריאות
  3. חדשות בריאות

שר הבריאות ניצן הורוביץ ערך ביקור במטה איחוד הצלה בירושלים

אמש (רביעי) הגיע שר הבריאות, ניצן הורוביץ לביקור רשמי בארגון רפואת החירום איחוד הצלה • נשיא איחוד הצלה אלי ביר: "זהו יום חשוב"

שלוימי גוטמן - כתבה מקודמת, כ"ח כסלו תשפ"ב 02/12/2021 11:46

"יום חשוב לארגון" ביקורו של ניצן הורביץ ביקורו של ניצן הורביץ צילום: יחיאל גורפיין
שר הבריאות, ניצן הורוביץ הגיע היום (רביעי) לביקור רשמי בארגון רפואת החירום איחוד הצלה. השר, מלווה בראשי מטהו ובצוות מקצועי, קיבל סקירה על פעילות איחוד הצלה בימי שגרה ובתקופת הקורונה. נשיא איחוד הצלה אלי ביר, מנכ״ל איחוד הצלה אלי פולק, יו"ר הארגון משה טייטלבוים, הסמנכ״ל דובי מייזל, הסמנכ״ל לייזר היימן ומנהל קשרי ממשל באיחוד הצלה שבי רפפורט הציגו בפני השר את מוקד החירום הבינלאומי של איחוד הצלה, את פריסת 6,000 המתנדבים ופעילותם ברחבי הארץ ואת כלי התחבורה והציוד הרפואי המשמש להצלת חיים.
שר הבריאות ניצן הורוביץ אמר לאחר הביקור: ״שמחתי להגיע היום למטה המרכזי של ״איחוד הצלה״. ארגון של חסד ועזרה לזולת, ארגון של פיקוח נפש. בכל הארץ פועלים אלפי מתנדבים במסירות מסביב לשעון. נשים וגברים, חרדים וחילונים, יהודים וערבים, ביחד למען המטרה החשובה מכל – הצלת חיים. התרשמתי מהפעילות הענפה והמקצועית של אנשי איחוד הצלה. אני מודה לנשיא הארגון אלי ביר, למנכ״ל אלי פולק ולכל אנשי הארגון. אתם עושים עבודת קודש, ואני מחזק את ידיכם. חג חנוכה שמח.
נשיא איחוד הצלה אלי ביר אמר כי "זה יום חשוב לאיחוד הצלה ששר הבריאות ניצן הורוביץ הגיע לבקר וללמוד מקרוב על פעילותם של 6,000 חובשים, פרמדיקים ורופאים שפועלים בארגון בהתנדבות ומגישים בכל שנה עזרה רפואית בחינם למאות אלפי חולים ופצועים.  אני גאה בכל אחד ואחת מאלפי המתנדבים שלנו מכל המגזרים והעדות של החברה הישראלית ביקור השר מעיד על התמיכה שהוא נותן למתנדבים ולארגוננו שעשה מהפכה בתחום העזרה הראשונה בישראל וכיום גם בעולם. אנו מודים לשר הורוביץ על שהגיע ועל השינויים שהוא מבקש לעשות לטובת אזרחי מדינת ישראל".
מנכ״ל איחוד הצלה אלי פולק, ״שמחתי לארח הבוקר את שר הבריאות במטה הארצי של איחוד הצלה בירושלים ולהציג בפניו את הפעילות המופלאה של למעלה מ-6,000 המתנדבים המסורים למען הצלת חיים בכל רחבי הארץ. שמחתי לשמוע שיש לנו אוזן קשבת אצל השר וצוות לשכתו אשר מחוייבים לחלוטין בכל מה שנוגע לבריאות הציבור ולהצלת חיים".
ביקור במטה ביקור במטה צילום: יחיאל גורפיין

ביקור במטה ביקור במטה צילום: יחיאל גורפיין

ביקור במטה ביקור במטה צילום: יחיאל גורפיין

ביקור במטה ביקור במטה צילום: יחיאל גורפיין

ביקור במטה ביקור במטה צילום: יחיאל גורפייןמעוניינים לשתף אותנו בעדכון מעניין הנוגע לבריאות/קורונה? שלחו אלינו לוואטסאפ 0537417812 או למייל [email protected]
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. השר הוא.... הי וו מם וו  

    א

;