1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. עיתונות ותקשורת

אזולאי קורא: "לסגור את ארגון העיתונאים"

מעצרו של עיתונאי 'הארץ', גידי וויץ, על ידי המשטרה, עורר אמש זעם רב והמשטרה אולצה לשגר הודעת הבהרה | כעת, ח"כ ינון אזולאי תוקף את ארגון העיתונאים על התגייסותם הנחושה למקרה, בעוד באירועים דומים של הפעלת כוח כנגד עיתונאים חרדים או ימניים - מילאו את פיהם מים

ארי קלמן, ג' טבת תשפ"ב 07/12/2021 13:17

אפליית העיתונאים החרדים תקיפת ישי ירושלמי תקיפת ישי ירושלמי צילום: חדשות כל העולם

בעקבות מעצרו של עיתונאי 'הארץ', גידי וייץ, אמש, חבר הכנסת ינון אזולאי תוקף את ארגון העיתונאים שמיהר לגנות את המעצר של עיתונאי מעיתון השמאל "הארץ", אבל שתק בזמן ששוטרים תקפו עיתונאים ימנים או חרדים.

"כאשר עיתונאי מובל למעצר אזוק בידיו ורגליו זו אלימות. אני מגנה את העניין. לא יכול להיות שמשטרת ישראל תסתום פיות של עיתונאים", גינה חבר הכנסת אזולאי את המשטרה.

צלם 'בחדרי חרדים' הותקף ע"י שוטרים: "התנהלות שערורייתית"

"שערורייה": מדוע נאזק עיתונאי 'הארץ' בידיו וברגליו

אזולאי הוסיף לקריאתו והביא את תגובת 'ארגון העיתונאים' שפרסמו שעה לאחר פרסום המעצר, "רואים בחומרה רבה את המעצר של העיתונאי גידי וייץ. דורשים מהמפכ"ל לתחקר את האירוע ולחדד את אופן התנהלות השוטרים מול עיתונאים".

ברקע דברים אלו, תקף ח"כ אזולאי את הארגון: "איפה היה ארגון העיתונאים כשפגעו השפילו והכו עיתונאים חרדים? איפה היה אותו ארגון כשכתבים חטפו מכות ואלימות במהלך ראיונות שטח. איפה הם היו? הם שתקו לא ראינו אותם נלחמים", תקף.

לדברי אזולאי, "אם ארגון העיתונאים לא יודע להיות אובקטיבי - מוטב שיסגר! אני מצפה מארגון העיתונאים לעשות את עבודתו נאמנה בלי משוא פנים של ימין - שמאל, חרדי - חילוני או ערבי".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. חדש אסור מן התורה.  

    שריר

  2. ע  


  3. צביעות העיתונאים  

    ציונה

;