1. עמוד הבית
  2. מומלצים
  3. אוכל

בשורה לתושבי הצפון: קצביית 'וול-דאן' מגיעה לצפת

מותג הבשר וול-דאן מתחדש בסניף מפואר, במיקום מרכזי ונוח, לרווחת תושבי צפת והסביבה. שמעון אסרף, מבעלי המותג וול-דאן: "אנחנו רואים לעצמנו זכות וחובה להנגיש בשר איכותי ומהודר לכל משפחה בישראל בהכשר הבד"ץ עדה חרדית גם לתושבי הצפון והסביבה"

כתבה מקודמת, ג' טבת תשפ"ב 07/12/2021 15:35
תגיות:

גם לצפונים מגיע בד"ץ מהדרין הסניף בצפת הסניף בצפת צילום: יח"צ

אל רשת הקצביות הארצית מבית וול-דאן – מותג הבשר האיכותי והמהודר, נוסף סניף חדש בעיר צפת. לאור הביקוש הרב לקצבייה איכותית באיזור הצפון בריכוזים החרדיים בהכשר הבד"ץ העדה החרדית, שמחים ברשת 'וול דאן' לבשר על הקצבייה הגדולה והחדשנית ביותר באיזור הצפון שהתווספה למשפחת 'וול דאן', הכוללת את הסניפים הוותיקים בשכונות הר חוצבים הר נוף ורוממה בירושלים, והסניף ברעננה ובית שמש המעניק שירות לכל אזור המרכז. הקצביה המרווחת שוכנת באיזור התעשיה החדש בצפת בבניין הפסנתר – שלאחר השקעה מרובה בתכנון ובעיצוב המקום מהווה חוויית קניה כשלעצמה.

משחטות וול-דאן משמשות למעשה כספקיות הבשר - בעיקר של הבקר - לאולמות, מסעדות, קצביות, ובתי-המלון מהגדולים בארץ, מלבד העובדה כי המותג וול-דאן הוא מהמבוקשים ביותר בבתי ישראל ממגוון החוגים והעדות, הנהנים מהאיכות והטעם שיש למותג להציע.

אבל הבשורה האמיתית מבית וול-דאן מגיעה מתחום הכשרות. מזה זמן רב שהמשחטות, כמו גם רשת הקצביות, מתהדרות בכשרות המהודרת של בד"ץ העדה החרדית מבלי לוותר על חומרות מרן הבית-יוסף, על מנת שיוכלו כל קהילות ישראל ליהנות מהבשר האיכותי של 'וול דאן' – מטרת העל של האחים שמעון ודודו אסרף, בעלי המותג, שיעשו הכול על מנת להנגיש בשר ועופות טריים ואיכותיים לכל בית בישראל בכשרות המהודרת ביותר שיש.

"ברור שתמיד יש לאן לשאוף. האתגר העיקרי שלנו הוא לעשות מהפכה בחשיבה של הלקוחות. כשיבינו שבמותג וול-דאן ההידור בכשרות לא בא על חשבון האיכות והאיכות לא באה על חשבון המחיר, יוכלו גם אברכים ומשפחות של בני-תורה - שהנטייה אצלם היא לחסוך בהוצאות - ליהנות מבשר איכותי מבלי להתפשר על רמת הכשרות".

נתחים טריים מקוצבים לפי בקשתכם!

ועכשיו במצעים חמים לקונים בקצביות

מחכים לכם

בריסקט טרי: 74.90 ש"ח לק"ג

סטייק טרי עם עצם: 139.90 ש"ח לק"ג

סלמון קפוא: 69.90 ש"ח לק"ג

ירושלים: המרפא 1 הר חוצבים: 02-5363335

ירושלים: אהליאב 21 רוממה: 02-5313335

ירושלים: חי טייב 15 הר-נוף: 02-6511841

רעננה: האחוזה 94: 09-8865833

בית שמש: ישעיהו הנביא 4: 02-5313350

צפת: רח' דרך השוקולד בית הפסנתר, 04-6551155

שתפו חברים>>>

חגיגת בשרים בצפון חגיגת בשרים בצפון צילום: יח"צ

חגיגת בשרים בצפון חגיגת בשרים בצפון צילום: יח"צ

חגיגת בשרים בצפון חגיגת בשרים בצפון צילום: יח"צ

 

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;