1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. אקטואליה

אסון השריפה בבני ברק: "הצלתי את הילד ברגע האחרון"

שריפה שפרצה בליל השבת האחרונה בעיר בני ברק כילתה כמעט כליל דירה קטנה בה התגוררו משפחה עם חמישה ילדים. האב, אברך כולל משכמו ומעלה מספר על הקשיים וכיצד הם נותרו בחוסר כל: ״פשוט אין לנו כלום, הכל נשרף״

בחדרי חרדים בשיתוף קופת העיר, ג' טבת תשפ"ב 07/12/2021 17:08

נותרו חסרי כל נזקי השריפה נזקי השריפה צילום: באדיבות המצלם

בליל שבת האחרונה, נס חנוכה של ממש התרחש בעיר בני ברק. דירה ברחוב הרב קוטלר בעיר עלתה באש, ובאורח נס כלל בני המשפחה, ההורים וחמשת ילדיהם הצליחו להימלט מהבית, רגע לפני שהיה כבר מאוחר מידי. אמנם האש כובתה בסופו של דבר, אך כעת המשפחה, משפחה דלת אמצעים, עם אב שיושב ועוסק בתורה יום ולילה, נאלצים להתמודד עם הקושי האדיר שנחת עליהם במפתיע מאז השריפה שכילתה את ביתם הקט.

לחצו כאן כדי לסייע למשפחה להשתקם מההריסות>>>

מדובר במשפחה דלת אמצעים לחלוטין אשר כעת צריכה להתמודד עם קושי עצום ובל יתואר. הדירה הישנה שהיא ללא ביטוח נשרפה כמעט כליל, וכעת, ההורים נאלצים להתמודד עם תשלומי ענק שידם כלל לא משגת.

בשל הקושי אליו נקלעו המשפחה יוצא האב, אברך כולל משכמו ומעלה ובתחינה של ממש מבקש לבוא לעזרתו. הוא סיפר על רגעי האימה באותו לילה בו הוא הריח את ריח האש ועד לנס הפלאי בו הוא הצליח להימלט מן הבית יחד עם רעייתו וחמשת ילדיו.

משכורת הכולל כמו גם משכורת האישה הולכים מידי חודש ישירות לדמי השכירות של הדירה. הם משפחה דלת אמצעים. כזו שהקדישה את כל חייה לתורה אך כעת הם נאלצים לצאת בקריאה, להתחנן ולבקש על נפשם, בכדי שהם יוכלו לעבור את התקופה הקשה הזו, בכדי שהם יוכלו לשלם את דמי שיפוץ הבית שנשרף כמעט כליל.


השריפה כילתה הכל • באדיבות המצלם

בבכי קורע לב אומר האב: ״אין לנו מיטות, אין משחקים לילדים, אין מקרר ואין תנור. פשוט אין בית. הכל נשרף. אין לנו לאן לחזור ואנחנו פשוט שבורים ורצוצים״. והאמת, תנסו לדמיין משפחה שביום בהיר נשרפה ביתם. שביום בהיר הריהוט, הבגדים, ושאר דברים יקרי ערך פשוט נשרפו. 

כעת זה הזמן שלנו לעשות מעשה ולהיענות לקריאת האב והמשפחה שנותרה בחוסר כל, פשוטו כמשמעו. כעת זה הזמן שלנו לעשות מעשה חסד אמיתי ולהעמיד על הרגליים משפחה שלמה שכמעט קורסת אל תוך עצמה. הקליקו כאן והצטרפו עוד כעת לעזרת המשפחה השבורה.

לחצו כאן כדי לסייע למשפחה להשתקם מההריסות>>>

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. מי מרוויח וכמה???  

    מויישי

    • אתה שפוי????מה קשור להרוויח הבן אדם נשרף לו הבית....אז שלא יתרמו בכסף שיתרמו ברהיטים במוצרי חשמל...כל מי שרוצה לזכות במצווה (ל”ת)


;