1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. ערוץ הכנסת

ארבל התנצל בפני גנץ: "ילדי אמרו שזה לא מתאים לי"

לאחר שחשף במליאה כי שר הביטחון חברת מפלגתו הפרו הוראות בידוד לאחר חזרתו של גנץ מחו"ל, עלה היום חבר הכנסת ארבל בצעד יוצא דופן אל דוכן המליאה והתנצל בפני השניים. "אבא, אנחנו מכירים אותך בעשייה ציבורית המון זמן, אבל הביוש הזה שעשית לשר הביטחון בני גנץ וליעל בן משה לא מתאים לך"

ארי קלמן, ט"ז טבת תשפ"ב 20/12/2021 19:15

לאחר שחשף במליאה משה ארבל משה ארבל צילום: פלאש90

מחזה לא שיגרתי במליאת הכנסת: חבר הכנסת משה ארבל (ש"ס) עלה היום (שני) לדוכן הכנסת כדי להתנצל בפני שר הביטחון בני גנץ וחבר הכנסת יעל רון בן משה, אחרי שבשבוע שעבר חשף בנאום במליאת הכנסת כי ראה את שר הביטחון מפר הוראות בידוד ואילץ את חברת הכנסת בן משה להיכנס לבידוד למספר הצבעות. 

"איסור הלבנת פני חברו נמנה על אחד מתרי"ג מצוות", פתח ארבל את נאומו, בשעה שהשר גנץ שוהה במליאה. לאחר מכן סיפר על שיחה שקיים עם ילדיו. "בסעודת ליל שבת בבתי ישבתי לשוחח עם ילדי המתבגרים, שאמרו לי: אבא אנחנו מכירים אותך בעשייה ציבורית המון זמן, אבל הביוש הזה שעשית לשר הביטחון בני גנץ וליעל בן משה לא מתאים לך".

ארבל הוסיף, "התלבטתי איך להגיב. ואז אמרתי להם: ילדי אתה צודקים טעיתי". אז פנה ארבל לשר גנץ, לחברת הכנסת בן משה וליושב ראש הכנסת מיקי לוי, " לכן אני עומד כאן באותו במה באותו מקום וליישר אליך מבט ולומר - סליחה, טעיתי כי בבן אדם לחברו יש יותר מבן אדם למקום - מבן אדם למקום, יו"ר הכנסת לוי סיכם: "מעריכים את הזה, מודה ועוזב ירוחם".

כזכור, בשבוע שעבר נאלץ שר הביטחון להגיע היישר משדה התעופה לאחר שנחת מביקור בארה"ב למליאת הכנסת כדי להשתתף בהצבעות לאורך הלילה, לצורך כך הוא קיבל חדר מיוחד כדי לנוח בין ההצבעות שנאסר אליו לקיים פגישות בעקבות מחויבותו לבידוד. חבר הכנסת ארבל עלה לנאום במליאה וטען כי ראה את השר גנץ מפר בידוד שנפגש עם חה"כ בן משה. היו"ר פתח בבדיקה וחברת הכנסת בן משה נאלצה לשהות כמה שעות בבידוד. עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. אחד אמר אחד ראה מכניס את השני לבידוד , סדום  (ל”ת)

  עולם גולם

 2. סליחה  


 3. כל הכבוד  

  נתי

 4. ומה כן ארבל היה צריך לעשות לדעת ילדיו?? לתת לגנץ להדביק חצי מהנוכחים בכנסת על נשיהם וטפם??? טוב עשית ארבל שהערת את היו"ר לבדוק ולבודד את מפירי הבידוד...רק אולי היה אפשר לעשות את זה במכתב ולא בציבור... אבל בפיקוח נפש לא שואלים רק פועלים... ולכן טוב עשית שדיברת לכולם לשמור על כללי הזהירות והנחיות מצילות חיים  (ל”ת)

  שמויגר

 5. כל הכבוד  

  יןסי

 6. לא מבין כורדית: הם הפרו בידוד - כן או לא?  (ל”ת)

  ששון

 7. צביעות  


 8. לא מבין יש בעיה באכיפת החוק? חובה להחניף למפירי החוק אם הם שרים? זאת שחיתיות!!!  (ל”ת)

  על מה להתנצל? על שלא החניף ר"ל????

 9. הלבנת פנים מול רצח  

  משה

  • שמא וברי ברי עדיף 

   ל

 10. כל המרחם על האכזרים  (ל”ת)


 11. מיקי לוי חמור גדול "מודה ועוזב"?  (ל”ת)


;