1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. חדשות חו"ל

אתר אינטרנט זומם להמיר דתם של אלפי יהודים בפלורידה

אתר אינטרנט נוצרי-אוונגליסטי הודיע כי יסבסד משפחות שיגיעו לפלורידה ויסייעו להמיר את דתם של היהודים הרבים שמגיעים בחודשי החורף למדינה החמה

יענקי פרברכ"ב טבת תשפ"ב 26/12/2021 16:12

"אלפי ציפורי שלג" pixabay pixabay

אתר אינטרנט שמקדם אמונה בדת הנוצרית, מפרסם כי יסבסד משפחות מסיונריות שיגיעו לחופי פלורידה בארה"ב. המטרה של המיסיונרים: לשכנע כמה שיותר יהודים להאמין ב'אותו האיש'.

בפלורידה נמצאת האוכלוסייה היהודית השנייה בגודלה בארה"ב, כ-750,000 יהודים חיים בדרום במדינה השמשית. האתר מפרסם לגולשיו: "היהודים זקוקים נואשות לשמוע את הבשורה, והכינוס שלנו יתקיים בבוינטון ביץ' היפה, במחוז פאלם ביץ".

האתר מפרסם כי "הזמן שלנו יחד יהיה בשיא עונת חורף, כאשר אלפי "ציפורי שלג" (כך מכונים היהודים) נוהרות לכאן כדי להישאר לחורף, בזמן הזה האוכלוסייה מכפילה את עצמה, ונראה שהאנשים ברובם יהודים מניו יורק".

השם של מארגני הכינוס הוא Fun in the SON, הם מבטיחים סבסוד לכל משפחה מסיונרית שתגיע להתנדב למען 'אותו האיש', בתאריכים 30/01/22 עד 05/02/22, המחירים הם בין 1200 ל-1800 דולר, כולל עמלות, עלויות ניהול, לינה במלון, אוכל, חולצות של הארגון וחומר אוונגליסטי.

כדי לוודא שלא הגיעו לארגון גם מסתננים שרוצים לבדוק מה הולך במקום, הארגון דורש להגיש בקשה עם פרטים מלאים. בנוסף לכך מפרסם הארגון, "אנו דורשים שתי המלצות, אחת מהמנהיג הרוחני שלך (כומר או רב), ושנייה מחבר שמכיר אותך היטב, לאחר הגשת הבקשה שלך וההמלצות שלך יתקבלו, הצוות שלנו יבדוק ויודיע לך על החלטתנו".

שאנון נוסן מארגון 'בינינו' העוקב אחר פעילות מסיונרית בארץ ובעולם, אומרת ל'בחדרי חרדים' כי "המיסיונרים לא מסתירים את מעשיהם", לדברי שאנון "אנשים לא מודעים למעשי המיסיונרים, וחייבים להתריע על כך בכל מקום".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. מצוה להלחם בהם כל מי שיש לו מכר בחו"ל, לספר ולבקש שיתריע על כך לגורמים הנכונים באופן שלא יעשה נזק  (ל”ת)


;