1. עמוד הבית
  2. תוכן מקודם
  3. תוכן מקודם

השוואת ביטוח נסיעות לחו"ל - כל מה שצריך לדעת

מתכננים לנסוע בעתיד הקרוב לחו"ל? על מנת שתוכלו לטוס בראש שקט יהיה עליכם לסגור ביטוח נסיעות שיכסה אתכם מכף רגל ועד ראש. ביטוח נסיעות לחו"ל נועד על מנת לאפשר לכם לטייל בחו"ל מבלי שיהיו לכם דאגות מיוחדות. אך מדוע ישנה חובה לבצע השוואת ביטוחי נסיעות לחו"ל בין חברות הביטוח השונות? הרי למראית עין יכול להיראות כאילו כל חברות הביטוח מציעות את אותם הביטוחים בדיוק. אך כאשר תיכנסו לרזולוציות עמוקות יותר תוכלו להבין עד כמה ההשוואה היא קריטית להמשך. אחרי קריאת המאמר כל סימני השאלה בהקשר הזה יהפכו לסימני קריאה

כתבה מקודמתכ"ד טבת תשפ"ב 28/12/2021 16:23

ביטוח בחו"ל ביטוח בחו"ל צילום: freepik

משווים וחוסכים לקראת הטיול

ההבדל המשמעותי ביותר בין חברות הביטוח השונות יבוא לידיי ביטוי מבחינת המחיר. כל חברת ביטוח המציעה ביטוח נסיעות לחו"ל מביאה איתה הצעת מחיר שונה. המשמעות היא שעל ידי השוואת מחירים בין החברות השונות תוכלו להוזיל את העלויות. אנו מדברים על הוזלה של עשרות אחוזים בכל ביטוח, ולא על הוזלה קטנה שלא תהיה מורגשת. כך שיש לכם אפשרות להתחיל להוזיל את הביטוח על מנת שתוכלו לטייל ועל הדרך גם לחסוך.

מציאת כל חברות הביטוח

כמה חברות ביטוח אתם מכירים? ככל הנראה שלא הרבה. יש כאלה שמכירים את passportcard ואחרים מכירים חברות ביטוח נוספות. אך בטוח שאתם לא מכירים את כל חברות הביטוח שיכולות להציע לכם ביטוח נסיעות לחו"ל. אתר שמציע השוואת מחירים בין חברות ביטוח שונות סוקר את כל החברות הקיימות. המשמעות היא שתהיה לכם אפשרות לקבל הצעה מכל חברות הביטוח הקיימות. אפילו מחברות ביטוח שעד כה לא ידעתם על קיומן או אפילו לא שמעתם עליהן.

מחיר זה לא הדבר הכי חשוב

יש כאלה שמסתכלים על המחיר של ביטוח נסיעות לחול כדבר הכי חשוב שיש. אך המחיר של ביטוח נסיעות הוא עוד פרמטר שאותו יהיה עליכם לבחון. בנוסף למחיר תרצו לדעת כי הביטוח מכסה אתכם כמו שצריך. השוואה בין החברות השונות תאפשר לכם למצוא את הביטוח שהכי מתאים לכם. לא מן הנמנע כי בחברה אחרת תוכלו לקבל ביטוח שתפור בדיוק למידות שלכם. כזה שיכסה אתכם בצורה הרמטית מבלי שיהיו בעיות מיוחדות.

רכישת ביטוח מבלי לשוחח עם נציג

בעבר על מנת לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל הייתם מוכרחים לדבר עם נציג? כיום תוכלו לעשות זאת מיד לאחר שאתם משווים ביטוחים בין החברות השונות. ההצעה שהכי נראית לכם לאחר ההשוואה זוהי ההצעה שאותה תוכלו לסגור. כל הפרוצדורה מתבצעת דרך האינטרנט, מבלי שתמצאו את עצמכם מסתבכים יתר על המידה. מעולם לא היה קל יותר לסגור ביטוח נסיעות לקראת הנסיעה הקרובה. זה לא משנה אם אתם טסים לאירופה, לאמריקה או לכל יעד אחר. אחרי השוואה בין הביטוחים השונים פשוט יהיה לכם יותר קל לבחור.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. הפניקס סמארט  

    רותם

;