1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. קורונה

הזעיקו אותו מבית הכנסת: "אחותך נפטרה ואחות נוספת עלתה על אקמו"

סיפור קשה שמתפרסם היום מגולל את שחווה משפחה שאיבדה אחות בשבוע שעבר, ושני אחים מאושפזים במצב קשה, כאשר הם מחוברים למכשיר האקמו הנורא, ואמם מאושפזת גם היא במצב קשה נתמכת בחמצן • כולם לא התחסנו 

יוסף ריסכ"ו טבת תשפ"ב 30/12/2021 17:00

סיפור חריג מחלקת קורונה בבית החולים רמב"ם מחלקת קורונה בבית החולים רמב"ם צילום: רביב מיוחס

נגיף הקורונה ממשיך להכות ללא רחם. הבוקר (חמישי) מתפרסם מה שעוברת בימים אלה משפחה שנפגעה על הצד הקשה ביותר מהנגיף הקטלני.

כך מספר היום, דוד רטנר, דובר בית החולים רמב"ם בחיפה: אח המשפחה בן 51, החלים אתמול מהקורונה, אך הוא עדיין מונשם ומורדם, ומחובר למכונת אקמו-לב ריאה המחליפה את פעילות ריאותיו בעקבות הפגיעה הקשה שהן ספגו לאחר ההידבקות, וכעת הוא מאושפז בבית החולים רמב"ם כשמצבו מוגדר קשה.

אחותו הקטנה ממנו, בת ה-46, גם היא חולת קורונה, וגם היא רח"ל מחוברת למכשיר האקמו, בבית חולים אחר בצפון. ואמם של השניים מאושפזת גם היא במצב קשה, כשהיא נתמכת בחמצן.

אך הנורא מכל; אחות נוספת במשפחה נפטרה בשבוע שעבר מהתקף לב. כעת סבורים במשפחה כי הסבל הבלתי יתואר שהם עוברים נובע על רקע המצוקה הרגשית הקשה.

"אחד האחים סיפר שהזעיקו אותו מבית כנסת לבשר לו שאחות אחת נפטרה - והאחות השניה עולה על אקמו", מסר רטנר.

לנוכח המצב העגום אליו נקלעה המשפחה שלא התחסנה כלל, קרא היום דוד לציבור: "לכו להתחסן". יש לציין כי על פי גרסת המשפחה, קיבלו בני המשפחה הנחיה רפואית שלא לקבל את החיסון. 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. הנדסת תודעה.  (ל”ת)

  יפת

 2. לחכימא ברמיזה ולשטיא בקורמיזה  (ל”ת)

  משה

  • כורמיזא. אולי תלמד לבדוק במילון לפני שאתה שולח? (ל”ת)

   שוש

 3. תשמרו על החיים וצייתו להנחיות הבריאות... מסכה מניעת צפיפות, כי החיסון כבר לא יעיל וגם כן עד לבוסטר הרביעי למוגנות המקסימלית של חיסונים לוקח זמן ועד אז תשמרו על עצמכם לפי הכללים ומאז תשמרו על היקרים שלכם ותלבישו מסכה בכל מפגש ושמחה משפחתית  (ל”ת)

  שמויגר

 4. תמיד ימצאו את הסיפורים האלה כדי לדחוף אנשים לחיסון רביעי וחמישי.. כאילו שהחיסון מציל מישהו  


 5. גילוי נאות, לנצל מחלות רקע רבות...  


;