1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. חדשות חו"ל

התאריך להשקת הרשת החברתית החדשה של טראמפ

13 חודשים אחרי שנחסם ע"י טוויטר ופייסבוק, נשיא ארה"ב לשעבר, דונלד טראמפ, מתכנן להשיק את הרשת החברתית שלו "TRUTH Social" - "האמת החברתית" ב-21 בפברואר

יוסי ריינרה' שבט תשפ"ב 07/01/2022 09:49

מוערכת במיליארדים דונלד טראמפ דונלד טראמפ צילום: ועידת CPAC 2021

נשיא ארה"ב לשעבר דונלד טראמפ מתכנן להשיק את הרשת החברתית שלו - "TRUTH Social", ב-21 בפברואר. כך עולה מרישומי חנות האפליקציות של חברת אפל.

הרשת החברתית של טראמפ אמורה להוות אלטרנטיבה לרשת טוויטר, ומגיעה 13 חודשים לאחר שפייסבוק וטוויטר חסמו את חשבונו של הנשיא לשעבר.

כזכור, החברה החדשה שהוקמה על ידי טראמפ, בשם "קבוצת טראמפ מדיה וטכנולוגיה" הכריזה באמצע חודש אוקטובר על כך שבקרוב תציע לעולם, ובעיקר לשמרנים ולרפובליקנים, את הפלטפורמה - "האמת החברתית" שתהווה רשת חברתית לאפליקצית המסרים הפופולריות "טוויטר" לאחר שחשבונות הטוויטר והפייסבוק של טראמפ הושעו ללא הגבלת זמן בשנה שעברה על רקע הפריצה לגבעת הקפיטול שבו האשימו אותו כגורם המרכזי שאחראי לכך, עקב התבטאויותיו ברשתות ע"כ שהבחירות האחרונות נגנבו ממנו באמצעות הונאה. 

מיזם המדיה החדש של הנשיא לשעבר מוערך כיום ב-4.3 מיליארד דולר, כאשר תומכיו ומשקיעים קמעונאיים מהמרים שהפופולאריות של טראמפ תתורגם להצלחה מסחרית מסחררת.

 

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. תגובה  

    מורדי

;