1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. חדשות חו"ל

המיסיונרים מנסים לפתות את ניו יורק בסעודות שבת

ארגון נוצרי מסיונרי שפרסם על אירוע מיוחד בפלורידה במטרה לקדם אמונה בדת הנוצרית בתוככי הקהילות היהודיות, הודיע כי האירוע בוטל | כעת מנסה ארגון נוסף, לקיים אירוע המוני בניו יורק בקיץ הקרוב

יענקי פרברט' שבט תשפ"ב 11/01/2022 08:19

לאחר שכשלו בפלורידה אילוסטרציה אילוסטרציה צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

לאחר שמארגני כינוס מיסיונרי בפלורידה, ביטלו את האירוע שעורר סערה בקרב קהילות יהודיות בארה"ב, כעת ארגון נוסף מנסה את ניו יורק. כזכור ארגון אוונגליסטי מסיונרי הבטיח סבסוד לכל משפחה מסיונרית שתגיע להתנדב למען 'אותו האיש', כשהמחירים נעים בין 1200 ל-1800 דולר, כולל עמלות, עלויות ניהול, לינה במלון, אוכל וחולצות של הארגון וחומר אוונגליסטי. עכשיו ארגון נוסף מנסה את ניו יורק.

פרסומים שהגיעו ל'בחדרי חרדים' מניו יורק מעלים, כי ארגון נוסף מנסה להביא מיסיונרים לתוככי השכונות החרדיות בניו יורק.

בפרסומים נאמר כי בתאריכים 30/5 עד ה-6/6 השנה, מיסיונרים מוזמנים להגיע לניו יורק כדי להפיץ את הבשורה של 'אותו האיש', במחירים מסובסדים של 1,275 דולר. בפרסום יש טופס הרשמה לכל מיסיונר אוונגליסטי.

באתר האינטרנט שלהם נכתב, "בכל קיץ, מאמינים מכל רחבי ארצות הברית מתאספים בניו יורק כדי לבשר את הבשורה של המשיח לעם היהודי האהוב שלנו. בנוסף להכשרה הרגילה שלנו, אנו מציגים גם יום תרבות יהודי מיוחד, חגיגת ארוחת שבת, אם אתם אוהבים לחלוק את אמונתך ויש לך לב לישראל ולעם היהודי, זה עשוי להיות ההזדמנות המשמעותית ביותר שתהיה לך אי פעם לממש את מטרת האוונגליסטית הגדולה של אלוקים בחייך".

לאחר שארגון 'בינינו' העוקב אחר פעילות מיסיונרית בארץ ובעולם, פרסם הודעת אזהרה בקרב קהילות יהודיות בארה"ב, והפרסום ב'בחדרי חרדים' שהביא לפרסומים במקומות נוספים בארץ ובעולם, הודיעו אנשי הארגון כי הכינוס שהיה אמור להיות בקיץ בוטל, הוא אמור לקרות רק ב-2023. עכשיו פועל הארגון לעורר את הקהילות היהודיות בניו יורק, שישימו לב מי מסתובב בשכונות היהודיות.

שאנון נוסן מארגון 'בינינו', אומרת ל'בחדרי חרדים' כי "המיסיונרים לא מסתירים את מעשיהם, אנשים לא מודעים למעשי המיסיונרים, וחייבים להתריע על כך בכל מקום, הם ניסו בפלורידה, עכשיו הם מנסים בניו יורק, הם לא מרפים".

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;