י"ד אייר התשפ"ד
22.05.2024
מחריש ועד רמת גן

לכבוד ט"ו בשבט: כל הטישים בחצרות הקודש בארץ ובעולם | מיוחד

בשנה שעברה היה סגר בט"ו בשבט והטישים נערכו בצמצום, השנה הם ייערכו כרגיל. 'בחדרי' בשיתוף 'קול בחצרות' עם פרויקט מיוחד של כל זמני הטישים בחצרות האדמו"רים בחג האילנות: מי יערוך בחריש, מי יחנוך ביהמ"ד בביתר, ומי הרבי שמחלק למעלה ממאה סוגי פירות • כנסו

לכבוד ט"ו בשבט: כל הטישים בחצרות הקודש בארץ ובעולם | מיוחד
טיש ט"ו בשבט בחצר בעלזא צילום: נועם ריבקין פנטון, פלאש 90

אונגוואר: ביום שני בשעה 16.30 אחר הצהריים בבית המדרש הגדול בקרית אונגוואר בשכונת רמות בירושלים.

אונגוואר ארה"ב: האדמו"ר מאונגוואר מארצות הברית יערוך את שולחנו בבית מדרשו בבורו פארק בברוקלין הערב יום ראשון בשעה 21:30.

אונגוואר מודיעין-עילית: האדמו"ר מאונגוואר מודיעין עילית יערוך את שלחנו בבית מדרשו שבשכונת גרין פארק מודיעין עילית הערב יום ראשון בשעה 20:30.

אלכסנדר: ביום ראשון בשעה 17:15 אחה"צ בבית המדרש אלכסנדר ברח' אחיעזר 6 בב"ב, בשילוב סעודת היארצייט של האדמו"ר הזקן רבי יחיאל מאלכסנדר זיע"א כמו"כ ייערך הערב גם שמחת השבע ברכות לנכד האדמו"ר מאלכסנדר.

אנטניא: הערב יום ראשון בהיכל בית מדרשו 'תפלה למשה' אנטניא ברחוב הושע בבני ברק בשעה 20:00.

אשלג: הערב יום ראשון בשעה 20:30 בערב בבית המדרש אשלג ברחוב אבן עזרא בב"ב.

אשלג חזון איש: ביום שני בהיכל בית המדרש ברחוב חזון איש בבני ברק בשעה 16:50 אחר הצהריים.

באבוב: הערב יום ראשון האדמו"ר השוהה בלפלורידה במאימי למנוחה יערוך במקום.

באבוב-45: הערב יום ראשון בשעה 19.45 בבית המדרש הגדול בשכונת בורו פארק בברוקלין. 

באיאן: הערב יום ראשון בשעה 20:30, בקלויז הגדול ברחוב מלכי ישראל בירושלים. 

באסטאן: האדמו"ר מבאסטאן יערוך את שולחנו הערב בשעה 21:00 בבית מדרשו בביתר. 

בוהוש: הערב יום ראשון בשעה 20:00 בערב, בבית המדרש בוהוש ברחוב חגי בבני ברק.

בוטושאן: הערב יום ראשון, בשעה 21:00 בבית המדרש ברחוב ישעיהו בב"ב.

ביאלא: בים שני בשעה 16:00 בבית המדרש הגדול ברחוב יעקובזון בירושלים.

ביאלא בני ברק: הערב בשעה 20:00 לפני מעריב ייערך מעמד לחיים טיש בבית המדרש ברחוב ירושלים בבני-ברק. 

ביאלא פשיסחא: הערב יום ראשון בשעה 21:30 בבית המדרש ברחוב אמרי ברוך בבני ברק.

ביטשקוב: ביום שני בשעה 17:00 אחר הצהריים בהיכל בית המדרש ביפו.

בעלזא: ביום שני בהיכל ה'גרויסע שטוב' בקרית בעלזא בירושלים. האדמו"ר ייכנס לעריכת הטיש סמוך לשקיעת החמה בהשתתפות אלפי חסידים.

בערגסאז: הערב יום ראשון בשעה 19:30 בבית המדרש ברחוב יוסף קארו 13 באלעד.

דאראג: ביום שני בהיכל בית המדרש הגדול ברחוב רב יצחק נפחא בבני ברק לפני השקיעה.

דושינסקיא: ביום ראשון בשעה 20:00 בבית המדרש הגדול ברחוב שמואל הנביא בירושלים.

דז'יקוב ויז'ניץ: הערב יום ראשון בשעה 19.45, באוהל בסמוך לבית המדרש ברחוב אמרי נועם ברמה ג' בעיר בית שמש.

דינוב: ביום ראשון בערב, תפילת מעריב בשעה 20:15 ולאחמ"כ פירות טיש בהיכל בית המדרש ע"ש ה"בני יששכר" ברח' דרך חברון 108 ששכונת תלפיות בירושלים.

דרכי שמואל: הגה"צ רבי מנחם מנדל טוביאס מדרכי שמואל יערוך ביום ראשון טיש לרגל חמשה עשר בשבט בשעה 21:00 בערב בבית מדרשו ברחוב השלושה 32 בב"ב.

דעעש: הערב יום ראשון בשעה 20:30 בביהמ"ד דעעש ברחוב רבי טרפון 3 בבני ברק.

וואסלוי: הערב יום ראשון בערב בבית המדרש של החסידות ברחוב יצחק מאיר הכהן בבני ברק.

ויז'ניץ: ביום שני בשעה 17:00 אחר הצהריים, בהיכל בית המדרש הגדול בקרית ויז'ניץ בבני ברק.

ויז'ניץ: הערב יום ראשון בבית המדרש 'מרכז חסידי ויז'ניץ' ברחוב עזרא בבני ברק.

ויז'ניץ בית שמש: ביום שני בשעה 13:00 בצהריים, בהיכל בית המדרש 'אהבת ישראל' ויז'ניץ בבית שמש.

ויז'ניץ וויליאמסבורג: ביום שני בשעה 17:00 אחה"צ בבית המדרש הגדול תורת מרדכי ויז'ניץ בשכונת בלומינגראוו בברוקלין.

ויז'ניץ לונדון: ביום שני בשעה 17:00 אחה"צ בבית המדרש הגדול אמרי חיים ויז'ניץ בשכונת סטמפורד היל בלונדון.

ויז'ניץ מונטריאל: ביום שני בשעה 16:00 אחה"צ בבית המדרש הגדול במונטריאל שבקנדה. 

ויז'ניץ ממונסי: ביום שני בשעה 16.30 אחה"צ בבית המדרש הגדול ויז'ניץ במונסי. 

זוועהיל: הערב יום ראשון בשעה 20:00 בבית המדרש הגדול בשכונת בית ישראל בירושלים.

זוועהיל: הערב יום ראשון בערב בהיכל בית המדרש ברחוב שמואל הנביא פינת יחזקאל בירושלים בשעה 8:30.

זוועהיל ארה"ב: האדמו"ר מזוועהיל ארה"ב יערוך ביום הערב יום ראשון טיש בשעה 8:30 בערב בבית מדרשו ברכת אברהם זוועהיל במאנסי.

זוטשקא: ביום ראשון בשעה 21:00 בערב בבית המדרש זוטשקא ברחוב באר מים חיים בב"ב.

זוטשקא אמסנא: ביום ראשון בשעה 20:30 בהיכל בית המדרש ברחוב יונה הנביא 4 בבני ברק.

זידיטשוב: ביום שני בשעה 14:00 בצהריים בבית המדרש ברחוב רבינא בבני ברק.

זידיטשוב ווערצקי: הערב יום ראשון בבית המדרש ברחוב השלושה 30 בבני ברק.

חוג חתם סופר: הערב יום ראשון בשעה 20:30 בהיכל ביהמ"ד ברחוב מימון 18 בבני ברק.

טאהש: ביום ראשון בשעה 18:15 בבית המדרש הגדול אור החיים בקרית טאהש בקנדה.

טאלנא: ביום ראשון בערב בשעה 20:30 בית המדרש ברחוב אביתר הכהן בירושלים.

טאלנא: הערב יום ראשון בשעה 20:30 בבית המדרש 'תפארת יוחנן' בעיר אשדוד.

טמשוואר: הערב יום ראשון בערב בבית המדרש ברחוב סוקולוב פינת הרב קוטלר בבני ברק בשעה 8:00.

טמשוואר אלעד: הערב יום ראשון בשעה 21:15 בבית המדרש ברח' המאירי 9 בעיר אלעד.

טשערנביל: הערב יום ראשון בשעה 21:00 בערב בבית מדרשו בשכונת בורו פארק בברוקלין.

טשערנוביל: הערב יום ראשון בערב בבית מדרשו ברחוב חבקוק בבני-ברק בשעה 20:30.

טשערנאביל: הערב יום ראשון בביהמ"ד של החסידות ברחוב ינאי במרכז ברובע ז' באשדוד בשעה 20:30, בשילוב 'יום ההצלה' לאדמו"ר זצ"ל.

טרעבישאן: ביום ראשון בשעה 20:00 מיד לאחר תפילת מעריב. בבית המדרש 'נועם ישראל' קרעטשניף טרעבישאן ברחוב נחל שחם 8 ברמה ג' בבית שמש.

טשערנוביץ: הערב יום ראשון לראשונה יערוך האדמו"ר את הטיש בעיר חריש בבית הרה"ח ר' עמרם צבי שפלטר ברח' אחדות 19 שכונת בצוותא בחריש.

לוצק: הערב יום ראשון בשעה 20:00 בבית המדרש לוצק ברחוב שמואל הנביא בירושלים. 

לעלוב: ביום שני בשעה 16:15 בהיכל בית המדרש הגדול לעלוב ברחוב מנחת יצחק בעיר בית שמש.

לעלוב: הערב יום ראשון בערב בהיכל בית המדרש ברמת לעלוב בבני-ברק בשעה 21:00.

לעלוב ירושלים: הערב יום ראשון בהיכל בית המדרש ברחוב בלזר 20 בשכונת בית ישראל בירושלים בשעה 21:30. בשילוב שמחת השבע ברכות המרכזית לנכד האדמו"ר, ונכד האדמו"ר מקאמרנא, בן לבנו הרה"צ רבי אברהם מרדכי סאפרין ראש כולל קאמרנא.

לעלוב ניקלשבורג: ביום שני בבית המדרש ברחוב כפר נחום בירושלים, בשעה 16:30 אחה"צ.

מאקאווא: ביום שני אחר הצהריים בירושלים לתורמי המגבית לטובת המוסדות. 

מבקשי ה': הערב יום ראשון בשעה 20:00 בבית מדרשו ברחוב קהילות יעקב 63 בבני ברק.

מהרי"ד מלעלוב: מחר יום שני בשעה 16.30 אחה"צ בבית המדרש לעלוב ברחוב בר אילן בירושלים.

מיאלען: ביום שני בשעה 16:00 בבית מדרשו בררחוב חידקל 14 בקרית גת, בשילוב מעמד החלאק'ה לבנו של האדמו"ר. 

מישקולץ: הערב יום ראשון בשעה 20:00 בהיכל בית מדרשו מישקולץ ברחוב סלנט 8 בפתח תקוה.

מכנובקא-בעלזא: בית מדרשו ברחוב האדמו"ר מגור בבני ברק ביום ראשון בשעה 20:00 בערב בשילוב שמחת בר המצווה לנכד האדמו"ר, בן לבנו הרה"צ רבי שלום רוקח, חתן אב"ד רחמסטריווקא ב"ב.

מעזבוז: ביום שני בשעה 20:00 בבית הכנסת 'משכן רפאל' ברחוב האדמו"ר מרוזין בבני ברק.

משכנות הרועים: הערב יום ראשון בשעה 21:00 בהיכל בית המדרש ברחוב מאה שערים בירושלים.

נדבורנה: ביום שני בהיכל הטישים שעל ידי בית המדרש הגדול בקרית נדבורנה בבני ברק, בשעה 14:30 בצהריים.

נדבורנה אלעד: הערב יום ראשון בשעה 21:00 בבית המדרש ברחוב רבי פנחס בן יאיר באלעד.

נדבורנא באניא: הערב יום ראשון בשעה 20:30 בבית המדרש היכל אהרן נדבורנא ברחוב דוד 21 פינת פישל בירושלים.

נדבורנה ביתר: הערב יום ראשון בשעה 20:30 בבית המדרש ברחוב הרב צדקה בעיר.

נדבורנה ירושלים: ביום שני לאחר מנחה בשעה 15:30 בצהריים בבית המדרש ברחוב עזרא 26 ירושלים.

סאדיגורה: הערב יום ראשון בשעה 21:00 בבית המדרש הגדול ברחוב הרב גוטמכר בשכונת שיכון ה' ב"ב.

סאווראן: הערב בשעה 21:00 בהיכל בית המדרש של החסידות ברחוב אביתר הכהן 8 בירושלים.  

סאטמר: האדמו"ר מהר"א מסאטמר השוהה למנוחה בפאלם ספרינגס יערוך ביום שני אחה"צ טיש לקהל החסידים השוהים במקום.

סאסוב: ביום ראשון בשעה 20:30 בערב בשילוב מעמד חנוכת הבית מדרש החדש של החסידות ברחוב פחד יצחק בעיר ביתר.

סטראפקוב: הערב יום ראשון בבית המדרש שערי ירושלים ברח' ניסנבוים 20 בקרית משה בירושלים בשעה 19:30 בערב.

סלאנים: הערב יום ראשון בבית המדרש סלאנים ברחוב ברסלב בבני ברק בשעה 21:00.

סערט ויז'ניץ: הערב ראשון, בשעה 19:00 בהיכל הטישים ברמת ויז’ניץ בחיפה.

ספינקא: הערב יום ראשון בשעה 20:30 בבית המדרש ברחוב דונולו בבני ברק.

ספינקא בני ברק: הערב יום ראשון בשעה 20:30 בערב בבית המדרש ברחוב יהושע בבני ברק.

ספינקא גני גד: הערב יום ראשון בערב לאחר תפילת מעריב בבית מדרשו 'היכל יצחק' ספינקא ברחוב אמרי יוסף 2.

ספינקא רמת אהרן: האדמו"ר השוהה בלונדון יערוך את שולחנו בשכונת סטמפורד היל. 

סקולען ירושלים: הערב יום ראשון בשעה 20:30 בבית מדרשו ברחוב יעקובזון בירושלים.

ערלוי: הערב יום ראשון בשעה 20:00 בבית המדרש הגדול ערלוי בשכונת קטמון בירושלים.

פאפא: הערב יום ראשון בשעה 21:00 בערב בבית המדרש הגדול פאפא בשכונת וויליאמסבורג בברוקלין.

פיטסבורג: הערב יום ראשון בבית המדרש הגדול בקרית פיטסבורג באשדוד בשעה 20.15.

פינסק קרלין: הערב יום ראשון בשעה 19:30 ב'היכל קדיש' ליד בית המדרש הגדול בשכונת בית ישראל בירושלים. 

פרמישלאן: בביהמ"ד בקרית פרמישלאן בבני ברק, ביום שני בשעה 16:00 אחה"צ.

פשעווארסק: ביום ראשון בערב, בבית המדרש הגדול באנטוורפן שבבלגיה.

צאנז: ביום שני בשעה 17:00 אחר הצהריים בבית המדרש הגדול בהיכל רוזנברג בקרית צאנז בנתניה. 

צאנז ז'מיגראד: ביום שני אחר צהריים בבית מדרשו ברחוב מינץ בבני ברק.

צאנז ז'מיגראד אנטוורפן: הערב יום ראשון  בבית המדרש בבלגיה.

צאנז קלויזנבורג: ביום שני בשעה 17:30 אחה"צ בבית המדרש הגדול צאנז קלויזנבורג בשכונת בורו פארק בברוקלין.

קאלוב: הערב יום ראשון בשעה 21:00 בבית המדרש הגדול בשכונת ויליאמסבורג בברוקלין.

קאליב: הערב יום ראשון בהיכל בית המדרש קאליב ברחוב חנה 23 בירושלים בשעה 20:00.

קאמרנא: הערב יום ראשון בשעה 20:00 בבית המדרש 'עטרת שלום' בשכונת ארזי הבירה בירושלים.

קאמרנא: ביום שני בערב בשילוב מעמד הכנסת ספר תורה וחנוכת בית המדרש הגדול ברמה ג' בעיר בית שמש.

קוידינוב: הערב יום ראשון בשעה 19:30 יערוך האדמו"ר את שולחנו בבית המדרש קוידינוב ברחוב מהרש"ל בב"ב.

קוסוב ויז'ניץ: הערב יום ראשון בבית מדרשו ברמה ג' בבית שמש בשעה 21.15.

קופיטשיניץ: ביום שני בשעה 20:00 בערב ייערך הטיש בשילוב שמחת השבע ברכות לנכד האדמו"ר, החתן הרב יחיאל יוסף פלינטנשטיין, בן הרה"צ רבי אברהם יעקב פלינטנשטיין אב"ד בית מדרש אוהב ישראל קופיטשיניץ בעיר בית שמש, בבית המדרש ברחוב עזרת תורה בירושלים.

קליוולנד: הערב יום ראשון בשעה 19:00 בבית המדרש 'היכל הברכה' קליוולנד ברחוב הר סיני ברעננה.

קרלין סטולין: ביום שני, לאחר תפילת שחרית, טיש 'לחיים' בבית מדרשו בשכונת פרי הארץ - גבעת זאב בירושלים.

קרעטשניף ירושלים: ביום שני בשעה 17:00 אחה"צ בבית המדרש נחלי אמונה ברחוב אבינועם ילין 5 בירושלים, לאחמ"כ סעודת החתן מאהל לרגל שמחת נישואי נכדת האדמו"ר, בת לחתנו האדמו"ר מאלעסק ארה"ק.

קרעטשניף סיגעט: הערב יום ראשון בערב בשעה 20:30 בבית המדרש בשכונת בית ישראל בירושלים.

קרעטשניף קרית גת: בבית המדרש ברחוב רמת דוד בקרית גת, ביום ראשון בערב בשעה 21:00.

שאץ ויז'ניץ: בביהמ"ד שאץ ויז'ניץ ברחוב הרצל 60 בחיפה ביום ראשון בשעה 18:00 בערב.

שבט הלוי: הערב יום ראשון בשעה 20:30 בבית המדרש שבט הלוי ברחוב דסלר בב"ב. לאחר הטיש יתקיים חבורה כללית במסגרת התאחדות הבחורים דחסידי שבט הלוי. 

שומרי אמונים אשדוד: הערב יום ראשון בערב בהיכל בית המדרש ברובע ז' באשדוד בשעה 21:30.

שומרי אמונים בני ברק: ביום שני בשעה 16:00 בבית המדרש ברחוב שפת אמת, מיד לאחר תפילת מנחה.

שומרי אמונים ירושלים: ביום שני בשעה 16:00 בבית המדרש בשכונת מאה שערים בירושלים

שידלובצא: הערב יום ראשון בשעה 21:00 בהיכל בית המדרש ברחוב אהלי יוסף, בשכונת גוש 80 בירושלים.

ראחוב: הערב יום ראשון בשעה 19:30 בבית המדרש חסידי ראחוב ברחוב ברקאי 20 בני ברק. בטיש יש מעל 100 סוגי פירות והרבי מראחוב מקפיד שכל מי שמגיע לטיש שיקבל מכל סוג.

רימנוב: הערב יום ראשון בשעה 18:30 בביתו ברחוב עזרת תורה 37 ירושלים.

רחמסטריווקא: ביום שני לפני השקיעה בהיכל הטישים שעל ידי בית המדרש הגדול בשכונת גוש 80 בירושלים.

תולדות אברהם יצחק: ביום שני בשעה 16:00 אחה"צ, בבית המדרש הגדול בשכונת מאה שערים בירושלים.

תולדות אהרן: ביום שני בשעה 16:30 אחר הצהריים בהיכל בית המדרש הגדול בשכונת מאה שערים בירושלים.

תולדות צבי ספינקא: הערב ראשון יערוך האדמו"ר בבית מדרשו בקרית יואל מונורו בשעה 21:00.

ט"ו בשבט בחצרות הקודש טישים

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 5 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד