1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. חדשות פוליטיקה

רה"מ בנט אישר תקציב ענק לעיריית בית שמש

בישיבת הממשלה אישרו השרים הצעה שהגיש רה"מ בנט לתקצוב חצי מיליארד שקלים לעיריית בית שמש לטובת מגוון פעילויות. התקציב יעבור לטובת תגבור קווי התחבורה והצרכים המשתנים בעקבות גידול האוכלוסייה וכן בניית מוסדות ציבור והרחבת תשתיות וחיזוק העירייה לטובת פיתוח שירותים לתושב 

ארי קלמןי"ד שבט תשפ"ב 16/01/2022 14:17

קורץ לחרדים? עיריית בית שמש עיריית בית שמש צילום: יעקב לדרמן, פלאש 90

בישיבת הממשלה היום (ראשון) אישרו השרים הצעה שהביא ראש הממשלה נפתלי בנט לתקצב את עיריית בית שמש בחצי מיליארד ש"ח לתחבורה, תשתיות, הכשרות תעסוקתיות, תרבות ופנאי.

התקציב יעבור לטובת תגבור קווי תחבורה ציבורית שיתנו מענה לגידול באוכלוסיית העיר בסך של 300 מיליון ש"ח, בניית מוסדות ציבור והרחבת תשתיות בסך של 82 מיליון ש"ח וחיזוק העירייה לטובת פיתוח שירותים לתושב בסך של כ-50 מיליון ש"ח

עוד בהחלטה, הכשרות תעסוקתיות וחיזוק מנהלת תעסוקה בעיר - 34 מיליון ש"ח, חיזוק שירותי הרווחה בעיר - 31 מיליון ש"ח, הגברת הביטחון האישי וקידום אורח חיים בריא לתושבים - 10 מיליון ש"ח ותרבות ופנאי לתושבים - 10 מיליון ש"ח

ראש הממשלה, נפתלי בנט אמר: "העיר בית שמש היא מקום נפלא עם אנשים מצוינים שמתמודדת עם אתגרים רבים. ביחד עם ההנהגה המקומית בהובלת ראש העיר, ד"ר עליזה בלוך, אנחנו מקדמים תכנית בהיקף חסר תקדים שתשפר את איכות החיים בעיר".

עוד אמר בנט כי "מדובר בהרחבת התחבורה הציבורית, בהכשרות תעסוקתיות, בהשקעה בחינוך, ברווחה, בתשתיות ובשורה ארוכה של תחומים נוספים".

נציין כי הערכות בעיר בית שמש הן כי התקציב שדורש את אישור המועצה יביא לסיום את המשבר הפוליטי בעירייה כאשר הסיעות שפרשו מהקואליציה והקימו גוש פוליטי, יסיימו את המו"מ לחזרתם לקואליציה כשהתקציב יזרז את המהלך שכן לכולם אינטרס להוציא כספים לקראת תחילת קמפיין הבחירות בעוד כשנה.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. אסור לחשוד ח"ו שבנט עוזר לחרדים הוא פשוט עוזר לחברתו עליזה בלוך שנלחמת בחרדי עירה בית שמש. הלחם בחרדים וקבל תקציבים!  (ל”ת)

  78

 2. מיסים  

  אניטה

 3. עיר מעולה, אף אחד בה לא סובל אותו חחח  (ל”ת)


 4. קורץ לחרדים?:(  


 5. החסרתם את החלק הכי חשוב  


 6. עוד שקר מבית בנט.  


 7. להשקיע בזבל אנושי זה כסף לאבדון  

  שון

;