1. עמוד הבית
 2. עסקים ונדל"ן
 3. צרכנות

קוקה קולה ישראל מעלה בחדות את מחירי האלכוהול

לאחר שבשבוע שעבר הודיעו יבואניות אלכוהול מובילות כי תייקרנה את מחירי האלכוהול, כעת הודיעה החברה המרכזית לייצור משקאות קלים, יצרנית קוקה-קולה ישראל כי תעלה אף היא את מחירי האלכוהול שהיא מייבאת בשיעור של עד 28%

יוסי ריינר, י"ד שבט תשפ"ב 16/01/2022 18:39

יוקר המחייה וויסקי משובח וויסקי משובח צילום: unsplash

מחירי האלכוהול הארץ מזנקים. החברה המרכזית לייצור משקאות קלים, יצרנית קוקה-קולה ישראל הודיעה כי בשל עליית המחירים של יצרני האלכוהול, הבירה והיין ברחבי העולם, ייקור שרשרת האספקה, ובהתאם להנחיית רשות המיסים, על עדכון מס הקניה על משקאות ואלכוהול, החברה מעדכנת את מחירון המוצרים המיובאים שלהן, והיא תייקרנה את מותגי האלכוהול שהיא מייבאת בשיעור של עד 28%, כך דווח ב'כלכליסט'.

עליית המחירים תעמוד על כ - 4.8%, אך מוצרים מסוימים יתייקרו עד לשיעור של 28%.

ע"פ מה שדווח ב"כלכליסט" מחירו של סירופ מונין יעלה בשיעור של 11%-28%, וויסקי ג'וני ווקר בלאק ב-2.5%-6%, וודקה סמירנוף אדום 700 מ"ל ב-1.5%-8.1%, בירה מרטנס ב-16%, וודקה בלוודר יעלה ב-1.5%-4.1%, פרו שפריץ ב-2.8%, יין מבעבע יבש צינזנו ב-4.5% ופרנג'ליקו ליקר אגוזים איטלקי 700 מ"ל ב-4.3%. 

הודעת החברה מגיעה לאחר ההכרזה בשבוע שעבר של יבואניות אלכוהול מובילות שהודיעו ללקוחותיהן על עליות מחירים בשיעור של עד 25% דבר שגרם לחברות נוספות להגיש בקשה להעלאת מחירים כשטענתם הגורפת של כלל החברות היא עלויות בחומרי הגלם, האריזה, ותעריפי השינוע שהתייקרו לאחרונה.

 

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. הכי קטע הכיתוב על התמונה..."ויסקי משובח"  (ל”ת)

  נתן

  • שמן מנועים מעורבב עם חומר לחיטוי ידיים 

   נחמן

 2. נקמה בליברמן ומצביעיו....אולי זה דווקא דבר טוב.  (ל”ת)


 3. שראל  


;