י"ג אייר התשפ"ד
21.05.2024
שמחה גדולה בחסידות

הבנש"ק המפורסם מחצר סאדיגורה התארס

שמחה גדולה בחצר חסידות סאדיגורה: הבחור החשוב שמעון מנחם נחום פרידמן, תלמיד ישיבת בריסק, בן זקוניו של האדמו"ר בעל ה'עטרת ישראל' מסאדיגורה זצ"ל ואחיו של הרבי מסאדיגורה, התארס בשעה טובה ומוצלחת עם בתו של אב"ד חלקת יעקב בויליאמסבורג 

הבנש"ק המפורסם מחצר סאדיגורה התארס
הבחור שמעון מנחם נחום פרידמן צילום: באדיבות המצלם

שמחה והתרגשות גדולה בליל ט"ו בשבט בחצר חסידות סאדיגורה עם היוודע הבשורה המשמחת על שמחת אירוסיו של הבחור החשוב שמעון מנחם נחום פרידמן, בן זקוניו של האדמו"ר מסאדיגורה זצ"ל, בעל ה'עטרת ישראל', שנפטר בחודש אב בשנת תש"פ.

החתן שמעון מנחם נחום בשמחת הבר מצווה שלו. צילום: שוקי לרר

הבחור החשוב פע"ח נצר קודש לשושלת בית רוז'ין החתן שמעון מנחם נחום פרידמן תלמיד ישיבת גייטסהד באנגליה בעברו, ובשנים האחרונות תלמיד ישיבת בריסק בירושלים, התארס בשעה טובה עם הכלה שרה פייגא שוויד, בתו של הרה"ג רבי מאיר איתמר שווייד, אב"ד חלקת יעקב בווילימאסבורג.

שמחת בר המצווה של החתן, נחוגה ברוב פאר והדר בחדש אייר תשע"ד, בראשות אביו הגדול האדמו"ר זצ"ל, בהשתתפות רבנים ואדמו"רים.

מאז הסתלקותו אביו הרבי זצ"ל, היה שמעון מנחם נחום לבנש"ק המפורסם בעולם החסידות, הוא פוקד תדיר את חצרות הקודש והוא חביבם של האדמו"רים. קשר מיוחד יש לו עם אחיו האדמו"ר מסאדיגורה שליט"א שביקרו בישיבתו כמה פעמים. 

הבנש"ק שהפך לשיח בחצרות האדמו"רים והרבנים בשנים האחרונות זכה לחביבות יתירה מעמם כל עת בואו לכל חצר בכל קצווי תבל, כאשר גדולי ישראל כיבדוהו כערכו הרם כיאה לנצר קודש לממלכה אדירה זו.

ל'בחדרי חרדים' נודע כי שמחת האירוסין תתקיים בניו יורק בהשתתפות בני המשפחה.

עם אחיו האדמו"ר מסאדיגורה. צילום: שוקי לרר

חסידות סאדיגורה אירוסין

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 15 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד