1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. חדשות פוליטיקה

דודי אמסלם: ''ככל שהחרדים לומדים עוד תורה שונאים אותם יותר'' • צפו

"אתם כדתיים מאמינים מצביעים כנגד לומדי התורה? אתה לא מכיר אותי כשאני ראש בקיר אני ילך אתכם עד הסוף", כך אמר ח"כ דודי אמסלם למנסור עבאס, כנגד חבריו למפלגה שמצביעים חוק אחר חוק יחד עם חברי הקואליציה בעד הגזירות על הציבור החרדי

חני לוין, י"ז שבט תשפ"ב 19/01/2022 21:55

אצל הערבים מנשקים ללומדים את הידיים דוד אמסלם דוד אמסלם צילום: ערוץ כנסת

בעקבות הצעות החוק שעולים במליאה כנגד הציבור החרדי לומדי התורה, עלה היום חה"כ דודי אמסלם מ'הליכוד' והטיח דברים נוקבים כלפי חברי מפלגת רע"מ ובראשם יו"ר המפלגה וסגן יו"ר הכנסת, מנסור עבאס, שלמרבה הפלא הם כאנשים דתיים ומאמינים מצביעים כנגד הדת ומשתתפים בגזירות שמושתות על אברכים ומשפחות ברוכות ילדים.

בנאומו אמר ח"כ דודי אמסלם: "אני מניח שיש אצלכם משהו שלומד במדרסה, במסגד אז אנשים ברחוב מעריכים אותו, מנשקים לו גם את היד מעריכים אותו, החבורה הזאתי לא, ככל שתלמד יותר תורה תהיה יותר צדיק, ככה ישנאו אותך יותר".

בהמשך דבריו הוסיף אמסלם ואמר: "לכן הם לוקחים להם את האוכל של הילדים מהפה, ואני אומר לך, שאני יגיש הצעת חוק, אל תדאג, היא תהיה בגללך, שהיא תיתן מעונות רק למי ששירת בצה"ל או שתורתו אומנותו, מי שלא, לא יקבל, ולכן אתם הערבים גם לא תקבלו, בגלל שאתה נתת יד לפשע שקורה פה, אתה, למה? כי כאילו אתה לא מתערב להם, אדוני כל מה שאתה עושה נגד היהודים ובוודאי הדתיים, אנחנו נחזיר לכם, אני אישית כל עוד אני יהיה כאן זאתי ההצעה שאני יכניס ויתעקש שהממשלה תקדם ואם לא אני לא יצביע בשבילם".

עוד הוסיף ואמר הח"כ מ'הליכוד': "ואתה לא מכיר אותי כשאני נכנס ראש בקיר, בגלל שלא יכול להיות שאתה נותן יד לפגוע בילדים יהודים, בני אברכים בגלל שהם לומדים תורה, ואתה כאיש דת, ואתה שקורא לעצמך מוסלמי דתי, ואל תדאג עזוב את החבורה הזאת, הם לא מאמינים באלוקים, הם לא מאמינים בכלום, אבל אתה אל תתייפייף ותגיד אחר כך איך אתם פוגעים בנו, אתם גזעניים, אני מבין שאתה לא גזעני אתה קיבלת את הכסף אתה חושב שאתה כאילו מהאו"ם".

מסיים אמסלם ואומר: "אני אומר לך שאני רואה אותך בעסק הזה, פגיעה בכל הכלים הח"פ, במעונות, בחרדים, יש לך פה אתה זכויות יסוד בעניין ואל תיתמם שבעתיד אנחנו נחזיר לכם מנה אחת אפיים".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. תותח על האמסלם הזה  (ל”ת)


 2. יפה מאוד .. דודי שפו לך כך יאה וכך נאה לדבר אליהם ובבוא הזמן בע׳ה לתת בהם בלי רחמים במיוחד לערבים הצבועים  (ל”ת)


 3. גדול .כל הכבוד דודי  (ל”ת)


 4. מותק של בן אדם  (ל”ת)


 5. איזה איש מדהים!!  

  מסעוד קרישבסקי

 6. האמת אומר, לא האמנתי שתקום בישראל ממשלה שתאהב יותר את הערבים מאשר את החרדים  

  יואל

  • דברי דודי אמסלם  


 7. זאתי?! זאתי?! שאני יגיש?!  

  שאלתיאל

  • עדיף עילג ישר מבעל לשון מהוקצעת ומח מעוות! (ל”ת)


 8. החרדים 55 שנה היו בקואליציה ומתבכיינים בלי סוף. הערבים פעם ראשונה. תנו להם מה קרה ? תקוותי היא שיום יבוא וחילוניים ציוניים יהיו בקואליציה סוף סוף ולא רק חילוניים תומכי חרדים או חילוניים תומכי ערבים.  (ל”ת)


 9. אין עליך . אם לא נתניהו אז אתה  (ל”ת)

  תהלה

 10. אין לנו על מי ליסמוך אלא על אבינו שבשמים וגם לא על החבר כנסת הזה  

  כפיר

 11. דודי אמסלם היקר, ריגשת אותנו מאוד, ברוך תהיה!  (ל”ת)

  מרדכי היהודי

 12. דודי אמסאלם  

  שמעון

  • קח ולא כך את השרביט (ל”ת)

   צבי

 13. חייבים את החוק  


 14. כל חברי האופוזיציהצריכים דחוף להתפקח ולהפסיק לאבד את עשתונות או להתבכיין או להתמסכן הגיע הזמן לקחת נשימה עמוקה לזקוף את הגב ו......להלחם בכל האמצעים ובכל המוח!!!!!!!!!!!!!!!!  (ל”ת)


 15. כל הכבוד-צודק בסדום  (ל”ת)

  צוציק

;