1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. ביטחון

אביו של הקצין שנהרג: "מה פתאום יורים עליו?"

ביקורת חריפה: אביו של רס"ן אופק אהרון תקף בשיחה עם חבר של בנו מצוות הלוחמים: "חיפש ציוד שנגנב לא על ידי האויבים שלנו - אלא על ידי בדווים, מה פתאום יורים על שני חיילים? רק אחרי שאלוף הפיקוד הגיע לנחם הוא החליט לעצור את כל האימונים"

חיים שמואלי, י"ז שבט תשפ"ב 19/01/2022 23:57

ביקורת חריפה אילוסטרציה אילוסטרציה צילום: pixbay

אלי אהרון, אביו של רס"ן אופק אהרון ז"ל שנהרג באסון ביחידת אגוז בשבוע שעבר, אמר לחבר קרוב של אופק מהצוות בסדיר שבא לנחם: "אופק הלך לחפש ציוד שנגנב, לא על ידי האויבים שלנו, לא על ידי חמאס, לא ידי מחבלים פלסטינים. אלא על ידי בדווים. אז מה פתאום יורים עליו ועל איתמר? מה פתאום יורים על שני חיילים? זה לא אזור מסוכן. אין שם אויבים שלנו. אז מה יורים?".

עוד אמר האב השכול, שצוטט ב'כאן 11': "רק אחרי שאלוף הפיקוד הגיע לכאן לנחם - הוא החליט לעצור את כל האימונים. רק אחרי שהוא בא לכאן".

רס"ן אופק אהרון ז"ל.

כזכור, אתמול, כשבוע לאחר האסון בקומנדו ובתום "עוצר למידה" צה"לי שהתקיים בתחילת השבוע, יחידת אגוז חזרה להתאמן במתווה צפוני. זאת, כחלק מתוכנית האימונים השנתית של היחידה. בהודעת דובר צה"ל נמסר כי הרמטכ"ל אביב כוכבי ביקר באימון של היחידה בגליל העליון ושוחח עם מפקדי ולוחמי היחידה על תקרית הירי ועל חובת ביצוע תחקור מקצועי ויסודי. 

רס"ן איתמר אלחרר ורס"ן אופק אהרון, שניהם מפקדי פלגות ביחידת אגוז, נהרגו כתוצאה מירי שבוצע עקב טעות בזיהוי, בשטח האש בבסיס נבי מוסא בבקעת הירדן.עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. בדואים הם כן אויב  


  2. אפשר לשאול גם טענה הפוכה  


;