1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. מזג אוויר

נס בצפת: המשאית מתהפכת והנהג קופץ ומשתרע על הכביש • צפו

בעקבות השלג שירד בעיר צפת במהלך הלילה האחרון, כאשר אזורים רבים כוסו במעטפת לבנה, הגיע הבוקר נהג משאית לפרוק סחורה ברחוב האר"י, כאשר הוא חש לפתע כי המשאית מאבדת שליטה ומחליקה על הקרח שנוצר, הוא קפץ ממנה ברגע האחרון לפני שהתהפכה • צפו בתיעוד הדרמטי ממצלמת אבטחה

חני לוין, י"ח שבט תשפ"ב 20/01/2022 23:52

דרמה מצולמת נהג המשאית קופץ החוצה נהג המשאית קופץ החוצה צילום: מתוך הסרטון

בשעות הבוקר (חמישי), הראל צוברה, נהג משאית, תושב ראש העין, שהגיע לפרוק סחורה בישיבת חב"ד שברחוב האר"י בצפת, חש כי המשאית החלה להחליק בעקבות הקרח שנוצר על הכביש מהשלג, כאשר ברגע האחרון טרם התהפכה המשאית, הספיק הנהג לקפוץ ממנה תוך כדי הידרדרות, לאחר מספר רגעים התהפכה המשאית לעבר התהום ונעצרה במעקה בטון שהיה במקום.

נהג המשאית בן ה-45, בעל ניסיון רב שנים על הגה המשאית, שהיה מבוהל מהקפיצה, החליק אף הוא על הקרח, אך ניצל ויצא ללא פגע, מאוחר יותר הוזמן למקום מנוף שהשיב את המשאית לכביש.

בראיון ל-ynet סיפר צוברה: "הכביש היה נראה לי רטוב וחשבתי שמדובר בשלולית, בצד הכביש ועל צמרות העצים היה שלג" עוד הוסיף ותיאר את רגעי הדרמה: "בעודי נוסע בירידה, המשאית התחילה להחליק והבנתי שבעצם הכביש לא רק רטוב אלה יש עליו קרח שלא הבחנתי בו. מיד לחצתי על הברקס". 

בהמשך דבריו סיפר כי פתח את החגורה בכדי להחליט מה לעשות כשהוא חש כי המשאית החלה להחליק, "קפצתי ממנה. המשאית המשיכה להחליק והתהפכה. אני עצמי החלקתי על הקרח כתוצאה מהקפיצה ונפצעתי קל. המשאית התהפכה לעבר התהום, הקבינה שלה נתפסה במעקה בטון קטן בצד הכביש שמנע ממנה להידרדר לתהום".

בסיום דבריו אומר נהג המשאית ל-ynet: "היה לי נס גדול שהצלחתי לקפוץ בזמן מהמשאית ונפצעתי רק קל, אחרת לא יודע איך היה נגמר האירוע".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. וואו!! תיעוד מטורף ניצל בנס! שיברך הגומל!  


 2. ואני  

  מפרש

 3. על כזה בן אדם הייתי סומכת ב 100 אחוז!!!! איזה גברררר  (ל”ת)


 4. ב"ה משמח לשמוע שהנהג ניצל! הייתי שם לא ממזמן! באמת נס שאף אחד לא נפגע...  (ל”ת)

  מ

 5. ברוך המציל  

  יחיא

 6. מי נוסע ביום כזה ברח' הארי?  (ל”ת)

  יוסי

;