1. עמוד הבית
 2. משפט ופלילים
 3. משפט

המשטרה סגרה את חקירת התקיפה של עידית סילמן

המשטרה הודיעה כי היא סוגרת את חקירת התקיפה של חברת הכנסת סילמן מכיוון שלא זכתה לשיתוף פעולה מצידה של יו"ר הקואליציה. "שת"פ "מוגבל מאוד" מצד הח"כית"

ישראל לפקוביץ, כ' שבט תשפ"ב 22/01/2022 18:23

שת"פ "מוגבל מאוד" ניידת משטרה ניידת משטרה צילום: דוברות המשטרה

המשטרה הודיעה כי לאחר בדיקה וחקירה אודות ה"תקיפה" של יו"ר הקואליציה, ח"כ עידית סילמן, שסיפרה בריאיון שעברה תקיפה פיזית באזור מודיעין, היא סוגרת את התיק.

כזכור לאחר הפרסום שלא גובה בצילומי מצלמות אבטחה, טענו רבים כי הח"כית מימינה בדתה את הסיפור לצורך פוליטי.

בתחילת חודש נובמבר האחרון, המשטרה החלה בבדיקת טענותיה של יו"ר הקואליציה, ח"כ עידית סילמן, בנוגע לתקיפה שעברה לטענתה ע"י אלמוני בתחנת דלק בעיר מודיעין.

בראיון תקשורתי בתחילת חודש נובמבר האחרון, אמרה חברת הכנסת סילמן המשמשת בתפקיד יושבת ראש הקואליציה, כי הותקפה שבועיים קודם לכן תקיפה פיזית בעת שתדלקה בתחנת דלק במודיעין. אך היום פרסם העיתונאי עמית סגל, כי "המשטרה סוגרת את החקירה על תקיפה של עידית סילמן ללא ראיות שהסיפור אירע ותוך תלונה על שת"פ "מוגבל מאוד" מצד הח"כית".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. שקרנית, בלפנית. טוב לדעת עם מי יש לנו עסק.  (ל”ת)

  אלי

 2. צבועה ומסיתה  


 3. חבל שהמשטרה לא מצאה לנכון להפעיל "אמצעים טכנולוגיים מתקדמים"  (ל”ת)

  דן הדקדקן

 4. שקרנית, נשארת שקרנית!!!!!!!!!  (ל”ת)

  א

 5. 'הרוצה לשקר, ירחיק עדיו' שקרנית, נשארת שקרנית!!!!!! שיקרה לבוחרים, שיקרה בהצבעות בכנסת, הצביעה הצבעות כפולות, "הקליטה" במכשיר הקלטה 'מוסווה' וכמובן "המציאה" תקיפה מדומה. והראיה, שאינה משתפת פעולה עם המשטרה. '  (ל”ת)

  א

 6. מדוע כתבתם "שאינה משתפת פעולה" עם המשטרה, מדוע אינכם מבינים שאת כל "שיתוף הפעולה" שלה כבר "בזבזה" על "שיתוף פעולה" עם שונאינו, מחרפנו, ובוזנו.  (ל”ת)

  א

 7. מפלגה של רמאים אומללים  (ל”ת)

  יוסי

;