1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. פוליטי

עידית סילמן צעקה על החוקר: "איך אפשר לסמוך על המשטרה?"

בהקלטה נשמעת יו"ר הקואליציה משוחחת עם החוקר שעסק בנושא תקיפתה ונוזפת בו מדוע הופצה הודעה לעיתונות על סגירת החקירה בגלל "חוסר שת"פ מצדה", בלי להודיע לה

יוסי ריינר, כ' שבט תשפ"ב 22/01/2022 20:58

סגירת חקירת התקיפה חקירה. אילוסטרציה חקירה. אילוסטרציה צילום: unsplash

אחרי הודעת המשטרה על סגירת החקירה בעניין 'תקיפתה' של יו"ר הקואליציה עידית סילמן, כעת נחשפת הקלטה בין סילמן לבין חוקר המשטרה.

בהקלטה נשמעת סילמן פורקת את תסכולה על כך שהופצו הודעות בעיתונים בעניין סגירת החקירה, מבלי שאף אחד מטעם המשטרה עדכן אותה טרם הפרסום. סילמן הטיחה דברים קשים ביותר בחוקר. "איך אפשר לסמוך על משטרת ישראל? ולמה שמישהו ירצה לשתף פעולה עם המשטרה אם ככה אתם מתנהגים". 

סילמן בשיחה עם החוקר בטלפון:

"יש משהו שחסר בחקירה ולא אמרו לי, אז אם יש משהו שחסר בחקירה, למה לא אמרו לי? למה לא שואלים? למה להוציא כותרות כאלה? עשיתם לי איכון נייד כמו שביקשתי? מי מהמשטרה מוציא הודעות? איך אפשר לסמוך על משטרת ישראל? מה זה הדבר הזה?"

סילמן לא נרגעה והמשיכה להטיח בחוקר:

 "אני אומרת לך אורן (החוקר בתיק) זה פשוט חוצפה שאין כדוגמתה שאף אחד לא שואל אותי ואף אחד לא מדבר איתי, ואז יש כותרות בעיתונים כאלו.

מי מפרסם דברים כאלה לתקשורת, למה שמישהו ירצה לשתף פעולה עם המשטרה אם ככה אתם מתנהגים? מה זה הדבר הזה? מאיפה כתב מכיר משהו שנמצא בחקירה ואני לא מכירה?".

כזכור בתחילת חודש נובמבר האחרון, המשטרה החלה בבדיקת טענותיה של יו"ר הקואליציה, ח"כ עידית סילמן, בנוגע לתקיפה שעברה לטענתה ע"י אלמוני בתחנת דלק בעיר מודיעין, אך היום פרסם העיתונאי עמית סגל, כי "המשטרה סוגרת את החקירה על תקיפה של עידית סילמן ללא ראיות שהסיפור אירע ותוך תלונה על שת"פ "מוגבל מאוד" מצד הח"כית".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. אהבלית לגמרי. לא יודע למה כותבים עליה בכלל.  (ל”ת)

  יוסי

 2. מנסה להיראות מופתעת להציל את שארית כבודה. מפלגה של אומללים  (ל”ת)


 3. הכל פייק!!!!!!!!!!  (ל”ת)


 4. באמת חוצפה.  


 5. שקרנית  

  אלי גלבוע

;