1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. אקטואליה

התוכונים לא שרדו את השריפה בדירה בבני ברק. צפו

שריפה בדירת מגורים ברחוב סוקולוב בבני ברק: בחסדי שמיים לא היו נפגעים בנפש אך נגרם נזק לרכוש. כמו כן, שני תוכונים בכלוב לא שרדו את השריפה. תיעוד

חיים שמואליכ"א שבט תשפ"ב 23/01/2022 17:55

נסיבות הדליקה נחקרות שריפה בדירת מגורים ברחוב סוקולוב בבני ברק שריפה בדירת מגורים ברחוב סוקולוב בבני ברק צילום: כבאות והצלה מחוז דן

שריפה פרצה היום (ראשון) בדירת מגורים ברחוב סוקולוב בבני ברק. ב"ה לא היו נפגעים בנפש, אך נגרם נזק למבנה ולרכוש. כמו כן, שני תוכונים שהיו בכלוב בתוך הדירה לא שרדו את השריפה.

הבעירה דלקה בקומה הראשונה של בניין מגורים בן שלוש קומת. כוחות החירום שהוזעקו לזירה בשעות הצהריים הצליחו להשתלט על השריפה.

בחסדי שמים, הדיירים לא שהו בדירה. כך גם, בסריקות שערכו כוחות הכיבוי בין קומות המבנה, הבניין נמצא ריק מאנשים.

מכבאות והצלה נמסר כי סמוך לשעה 13:40 הוזעקו לוחמי האש מתחנה אזורית בני ברק לשריפה בדירה ברחוב סוקולוב בעיר. צוות האופנוענים מיחידת התגובה המהירה (ית"מ של תחנה אזורית בני ברק) הם שהגיעו ראשונים לדירה והעבירו דיווח למפקד המשמרת כי אכן יש בעירה בדירה ומזהים עשן סמיך היוצא מדירה בקומה הראשונה מתוך שלושת קומות המבנה.

נמסר גם כי לוחמי הית"מ יחד עם הצוותים הנוספים פעלו לכיבוי מוקד השריפה וסריקות בדירה הבוערת ובשאר קומות המבנה. הדיירים לא היו בדירה בזמן השריפה אולם שני תוכונים אשר היו בכלוב לא שרדו את העשן והחום הרב כתוצאה מהדליקה. חוקר דליקות זומן למקום.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. ממש דבר נורמלי, סליחה התכוונתי ממש "כתב נורמלי" שזכר לדווח גם על התוכים, זה מזכיר את משלו של המגיד מדובנא על העוגות שנפלו לנהר ושגם האשה טבעה בנהר בדרך לחתונה, ליודעי דרוש. תור ובני יונה לעולה ולחטאת כבר לא יוכלו לקחתם גם אם היו כשרים למזבח  (ל”ת)

    אחד מהעם

;