1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. חדשות פוליטיקה

נתניהו מזים את הדיווחים: לא הסכמתי לקלון - אמשיך להוביל את הליכוד

ראש הממשלה לשעבר שובר שתיקה בת שבועיים ומתייחס לעסקת הטיעון ומזים את הדיווחים כי הסכים במסגרתה שיוטל עליו קלון שירחיק אותו למשך 7 שנים מהכנסת. "הציבור כולו רואה מה קורה בביהמ"ש ואיך התנהלה החקירה נגדי. די היה בכך כדי לסגור את התיקים נגדי כבר עכשיו"

ארי קלמן, כ"ב שבט תשפ"ב 24/01/2022 19:22

מתייחס לראשונה לעסקת הטיעון בנימין נתניהו בנימין נתניהו צילום: באדיבות המצלם

בפעם הראשונה מתייחס הערב (שני) ראש האופוזיציה בנימין נתניהו לדיווחים לפיהם הוא מנהל מגעים על עסקת הטיעון שככל הנראה הסתיימו בשל פרישתו הקרובה של היועמ"ש לממשלה אביחי מנדלבליט ביום שני הבא ומבהיר כי ימשיך להוביל את הליכוד.

הערב פרסם נתניהו סרטון מיוחד שבו הוא מודה תחילה על קמפיין התרומות שגויס עבורו, "בימים האחרונים הוכחתם שוב שאני לא צועד לבד, ושמיליונים מכם צועדים יחד איתי. ריגשתם אותי מאוד".

בדבריו מבהיר ראש הממשלה כי ימשיך להוביל את הליכוד שלא ברור אם הכוונה שלא ימשיך את המגעים לעסקת הטיעון. לדבריו, "אני אמשיך להוביל את הליכוד ואת המחנה הלאומי כדי להנהיג את מדינת ישראל - בשליחותכם".

"הציבור כולו רואה מה קורה בבית המשפט ואיך התנהלה החקירה נגדי. די היה בכך כדי לסגור את התיקים נגדי כבר עכשיו, אבל זה עדיין לא קרה", התייחס נתניהו בקולו למגעים, "בימים האחרונים פורסמו טענות שגויות בתקשורת על דברים שכביכול הסכמתי להם, כגון הטענה שהסכמתי לקלון. זה פשוט לא נכון".

את דבריו סיים נתניהו באומרו כי "ההתגייסות והתמיכה האדירה שלכם חיממו את ליבי ואת ליבם של בני משפחתי וזה נותן לי עוד כוח להמשיך להנהיג אתכם ולהילחם על דרכנו, על האמת ועל הצדק".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. מצויין. שחלילה לא יחתום על הסדר טיעון או יפרוש מהפוליטיקה. אחרת הממשלה הזו תתפרק.  

  אברהם

 2. הכבוד  

  כל

 3. מי שבירך אבותינו הקדושים אברהם יצחק ויעקב משה אהרון יוסף ודוד ושלמה ע''ה הוא יברך וישמור וינצור את אדון בנימין נתניהו בן צילה ה' ישמרהו ויחייהו וירים קרן מערכתו ויפיל תחתיו אויביו ויכריע משנאיו לא יחצו ימיהם ולא יקומון לעד ונאמר אמן  


 4. ביבי עם ישראל איתך!! אבל בתנאי שאם תחזור לשלטון תפרק את הצורה למערכת המושחתת!! של הפרקליטות, בית משפט, והתקשורת ולא תרפה עד שינוקו כל האורוות....  


 5. טעות, צריך וחייבים "קלון" כמובן לאירגון הפשע הגדול במדינה.............  (ל”ת)


;