1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. חדשות חו"ל

הורדה מהטיסה לאחר שבתה הפעוטה הסירה את המסכה

אישה, תושבת מדינת יוטה בארה"ב טוענת כי צוות של חברת 'אמריקן איירליינס' הוריד אותה ואת בתה בת השנתיים מטיסה, לאחר שהבת הסירה את המסכה שלה כדי לשתות מבקבוק

יענקי פרברכ"ה שבט תשפ"ב 27/01/2022 13:23

דיילת חסרת רחמים אילוסטרציה אילוסטרציה צילום: unsplash

אישה תושבת יוטה שבארה"ב טוענת שהיא ניסתה להחזיק את המסכה של בתה במהלך טיסה בסוף השבוע האחרון, אבל הילדה לא הסכימה. "לא הייתה בעיה איתה בשדה התעופה", היא אמרה לפוקס ניוז, "בכל הפעמים שהסתובבנו איתה, אף אחד לא אמר כלום. אף פעם לא אמרו לי כלום".

אך צוות המטוס לא היה מרוצה, "הם גרמו לכל המטוס להוריד את כל המזוודות שלהם, לרדת מהמטוס, לא נתנו לי ולבת שלי לחזור לעלות, והעלו את כולם חוץ מאיתנו מחדש למטוס, וכתוצאה מכך מספר אנשים החמיצו את טיסת ההמשך שלהם", אמרה.

בהצהרה מטעם חברת 'אמריקן איירליינס' נאמר כי האם והבת הורדו מהמטוס בשל 'הפרת חוקי המסכה הפדרליים'.

"שני לקוחות הוצאו מטיסה 3573 של אמריקן איירליינס לפני ההמראה מקי ווסט עיר בפלורידה, בשל אי עמידה בדרישת מסיכת הפנים הפדרלית", אמר דובר אמריקן איירליינס ל'פוקס ניוז', "לאחר שהסכימו לעמוד בדרישת עטיית מסיכה לפנים, הלקוחות הוזמנו מחדש לנסיעה בטיסה הפנויה הבאה לדאלאס / פורט וורת' והשלימו את הנסיעה מאוחר יותר באותו היום".

אחד הנוסעים גיבה את דברי האישה נגד אמריקן איירליינס בפוסט בפייסבוק "הדיילת המאוד רעבת כוח הזו נזפה באגרסיביות לעבר האמא לגבי המסכה של הילדה, האמא המסכנה ניסתה לשים את המסכה על הילדה הבוכה, כל מה שהדיילת עשתה "כדי לסייע" היה "גברתי את צריכה לרדת מהמטוס", האמא ההמומה אמרה "אני מנסה, אני מנסה". אך כאמור תגובת הדיילים הייתה דורסנית, "אם היא לא יכולה ללבוש מסכה אז היא לא צריכה לנסוע איתך".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. יש אנשים שמאבדים את האנושיות למבצעי פקודות  


  2. החירפון מהנגיף בהסטריה חסרת שליטה טוטל!!! יש איבוד שליטה מטורף לגמרי!!!  (ל”ת)


  3. פטור לילדים  

    ישראל

;