1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. חדשות פוליטיקה

בנט למשלחת החרדית: תשכנעו את החרדים להצטרף לממשלה

משלחת חרדית של עסקנים חרדים מארה"ב נפגשה היום עם ראש הממשלה בנט על רקע רפורמת הגיור ומתווה הכותל המתגבשים וביקשו ממנו לפעול אך ורק בהסכמה עם כל פלגי היהדות. בנט מצדו ביקש לשכנע את החרדים להצטרף לממשלה

ארי קלמןכ"ב אדר תשפ"ב 23/02/2022 21:17

מארה"ב ללשכת ראה"מ נפתלי בנט בלשכתו נפתלי בנט בלשכתו צילום: אוליביה פיטוסי, פלאש 90

משלחת חרדית של עסקנים אמריקאים הגיעו היום (רביעי) מטעם ארגון 'עם אחד' לסדרת פגישות בכנסת, נפגשו בין היתר עם ראש הממשלה לצד בכירי הממשלה, במרכז הפגישה מאבקי הדת בנושאי הגיור ומתווה הכותל.

הביקור של חברי הארגון ששם לעצמו מטרה להילחם ברפורמים, מגיע ימים לפני שראשי ארגוני הרפורמים והקונסרבטיבים יגיעו גם הם ארצה וייפגשו עם בכירי הממשלה וראש הממשלה בשבוע הבא.

מרכז הביקור היה בפגישה עם ראש הממשלה נפתלי בנט בכנסת, בה הם דרשו כי שינויים בנושאי יהדות כמו גיור ומתווה הכותל, חייבים להיעשות בהסכמה גורפת של כל חלקי היהדות ולא בכפייה כפי שעושה הממשלה.

נפתלי בנט השיב להם כי הוא מייצג את כל חלקי היהדות, ואף קרא להם להשפיע על הנציגים החרדים להצטרף לממשלה, "אני משרת את כולם כולל החרדים", אמר וטען כי "הנציגים החרדים הם אלה שהטילו עלי חרם. אני רוצה את החרדים בקואליציה. תשכנעו אותם להצטרף לממשלה".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. לא מספיק שהוא משקר לישראלים הוא מעיז לשקר גם לאמריקאים -דואג לחרדים??????? הוא שותף למריצות .......רוצה שהחרדים יכנסו ???? ליברמן מחכה בזרועות פתוחות....נוכל נשאר נוכל  (ל”ת)

  שלמה

 2. בנט  


 3. בנט הנוכל והשקרן והרמאי. עכשיו שהוא מרגיש שהאדמה בוערת תחתיו הוא רוצה אותנו. הוא מוכן למכור את הכל בשביל הכסא והאאודי והכבוד. תשלחו את הנוכל הזה לפח האשפה שהשטן יעמוד חו כך הזמן ולא יצליח בכלום.  (ל”ת)


 4. בנט השקרן והנוכל  


 5. שקרן במצח נחושה, כמו שהם גייסו את חיילי נצח יהודה ורודפים אותם כל הזמן  

  צבי

 6. למה שיצטרפו? כדי לסחוט עוד כסף מהמדינה? שישארו בחוץ! עדיף.  (ל”ת)


 7. החרדים לא יצטרפו אף פעם לממשלה הזאת כי החרדים מצטרפים רק איפה שהם מריחים הרבה הרבה כסף  (ל”ת)


 8. תג מחיר  


 9. מדיר שינה  


 10. החרדים הגונים. הם לא יילכו עם נוכל גנב מושחת ובוגד כמו בנט.  


 11. בטח בנט לא שכח לצטט באוזני המשלחת את המשפט החכם שלו: "צריך לצמצם את הכח החרדי". הבעיה הגדולה עם בנט שהוא טיפש  (ל”ת)

  ששון

 12. צבוע ומושחת  


 13. שקרן!!!!!!!  


 14. עדיף מאוד שיצטרפו ! אסור לתת לשמאל וערבים לנווט את המדינה  (ל”ת)

  בעזרת ה' אחדות

;