1. עמוד הבית
  2. עסקים ונדל"ן
  3. נדל"ן

בטקס מרגש: 'באמונה' חנכה אגף לציבור החרדי

חברת באמונה משיקה את האגף החרדי בחברה עם חנוכה וקביעת מזוזה של הפרויקט הראשון לציבור החרדי - על הנוף בית שמש, 280 יח"ד בשכונה ד' 2 בבית שמש

אליקים דהן כתבה מקודמתי"ג אדר ב תשפ"ב 16/03/2022 13:52

בונים באמונה בטקס החניכה בטקס החניכה צילום: מתוך סרטון החברה

אמש התקיים טקס מרגש בשכונה ד2 בבית שמש עם חנוכת פרויקט ענק מבית חברת באמונה וחברת שערי בית שמש שנמכר כולו לציבור החרדי.
חנוכת הפרויקט מהווה את השקת האגף החרדי בחברת הנדלן באמונה שהתמחתה במשך שנים בבנייה וייזום לציבור הדתי. ישראל זעירא מנכ"ל חברת באמונה: "אנחנו חונכים היום את הפרויקט הראשון הגדול לציבור החרדי. 2 פרויקטים נוספים כבר בביצוע ויאוכלסו בעז"ה כשנה ושנתיים בסהכ אנחנו עתידים לבנות בבית שמש כ 860 יח"ד עבור הציבור החרדי. פתיחת שורות החברה למגזר החרדי נולדה בעקבות פניה של ראש העיר דאז חכ אבוטבול וסגנו משה מונטג בקריאה ליזמים שבעבר לא נגשו למכרזים מחוסר עניין".

עוד מוסיף זעירא כי המורכבויות בהם החברה נתקלה בכל הקשור לתכנית מחיר למשתכן הינם גדולות מאוד כדוגמת מריחת זמן הבנייה עקב עיכובים גדולים בקבלות היתרים וכן בעיות נוספות שהתכנית מכניסה לכל תהליך הבנייה.

הפרויקט תוכנן עי האדריכל אייל איצקין ונבנה עי חברת הביצוע עומר בר תוך הקפדה על רמת גימור גבוה ותכנון מוקפד ומתאים לציבור החרדי.
ראש העיר עליזה בלוך.

נשאה דברים בטקס ובירכה את היזמים על הפרויקט המוצלח, הראשון מתוך שלושה פרויקטים של החברה בבית שמש.

ראש העיר קראה לתושבים החדשים להמשיך לפתוח את הלב לכלל האוכלוסיות כמו שרק בית שמש יודעת, איחלה איכלוס קל ונעים והתערות מוצלחת במרקם החברתי המגוון של העיר בית שמש.

ח"כ משה אבוטבול נשא דברים ושיבח את הפרויקט, על האיכות הגבוהה וההקפדה גם בפן המוסרי והדתי. ח"כ אבוטבול אמר שהחברה דאגה לצרכים המלאים של הציבור הדתי - כדוגמת משאבות עם תקן שבת, מעליות שבת, מרפסות סוכה וכד, ושהוא כחבר בשדולה למען השבת מבין את החשיבות הגדולה ויודע עד כמה זה לא ברור מאליו שהיזמים דואגים מראש לנושאים אלו כבר בשלב הראשוני.

בחנוכת הפרויקט השתתפו ראש העיר בית שמש ד"ר עליזה בלוך, ח"כ ר'משה אבוטבול, יור הועדה ר' שמעון גולדברג, עו"ד ר' דוד זעירא, משה מונטג מנכל הגמח המרכזי, צוות המתכננים, צוות השיווק, צוות הביצוע והלקוחות בפרויקט. היזמים נתנאל שטרן וישראל זעירא הודו בחום לקבלני הביצוע ולכל צוות העובדים המסור וכן לאנשי העיריה שסייעו .

 

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;