1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. ערוץ הכנסת

הח"כ בקואליציה נגד בנט: "מסע תיווך מדומיין"

נאומו של הנשיא זלנסקי לא יורד מסדר היום ומי שמנצל את ההזדמנות לנגוח בראש הממשלה בנט, הוא חה"כ אבידר: "אימוץ עמדה מוסרית רקובה בשם "מסע תיווך" מדומיין"

ארי קלמןי"ח אדר ב תשפ"ב 21/03/2022 11:26

מגן על נשיא אוקראינה אלי אבידר/נפתלי בנט אלי אבידר/נפתלי בנט צילום: יונתן זינדל, פלאש 90/עמית שאבי, לע"מ

הביקורת שהטיח אמש נשיא אוקראינה ולודמיר זלינסקי בנאומו בכנסת עדיין מעסיקה את המערכת הפוליטית, אך רק בודדים יצאו להגנתו, אחד מהם היה חבר הכנסת אלי אבידר, שגם הבוקר ניצל את הנאום לתקוף את ראש הממשלה.

בהתייחסו לדיווח בשם 'שרים בכירים בממשלה' שתקפו את נשיא אוקראינה על דבריו בפני חברי הכנסת, אחרי שאלה צוטטו כי "ההתקפות על ישראל מוגזמות, ההשוואה לשואה מקוממת". אבידר ניצל הבוקר (שני) את ההזדמנות לתקוף שוב את ראש הממשלה בנט.

בציוץ ברשת הטוויטר כתב אלי אבידר, "שרים התחלחלו מנאום זלנסקי. על מה התחלחלתם?", תהה, "האזרחים שלו מופגזים, נכתשים ונרצחים והוא עושה הכל כדי לעצור את הזוועה".

"עזבו אותו", הגן אבידר על דברי הנשיא האוקראיני, "מה אתכם? עם גזענות מול פליטים, ביזיון בשדה התעופה, עם כך שמדינת היהודים מקצה מכסות, עם אימוץ עמדה מוסרית רקובה בשם "מסע תיווך" מדומיין, עם זה אתם בסדר?", תוך שהוא ספק עוקץ ספק תוקף את מדינות הממשלה והעומד בראשה בנט.עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. שנאה ומחלוקת לרשעים, הנאה להם והנאה לעולם. כן ירבו...  (ל”ת)


  2. חילול השבת זועק  


    • הוא בכלל גוי מותר לו. 


;