י"ח תמוז התשפ"ד
24.07.2024
עדות דרמטית ממסע הקטל

אב לילדות שנכחו בפיגוע הרצחני בבני ברק: "המחבל צעק להן לברוח"

אב לילדות שנראות באחד התיעודים נמלטות מהרחוב במהלך מסע הקטל הרצחני בבני ברק, מספר לכתב 'בחדרי חרדים' כי לפי עדות בנותיו המחבל צעק לעברן "רוצו, תברחו" וחלף על פניהן. "הבנות שלי עוברות ליד המחבל והוא פשוט אומר להן לברוח, אני לא מצליח לעכל את זה"

אב לילדות שנכחו בפיגוע הרצחני בבני ברק: "המחבל צעק להן לברוח"
תיעוד המחבל בזירה צילום: צילום מסך

ל'בחדרי חרדים' מגיעה עדות דרמטית מפי אב שבנותיו נכחו בזירת הפיגוע הרצחני בבני ברק ביום שלישי השבוע. לדברי האב הנסער, המחבל עבר ליד קבוצת ילדים שהייתה במקום ואמר להם "רוצו, תברחו" וחלף על פניהם.

באחד התיעודים הדרמטיים מהפיגוע הקטלני, נראה המחבל רץ ברחוב השניים כשהוא אוחז בנשק, בצד הדרך נראית קבוצת ילדים על המדרכה, ביניהם גם בנותיו של האב שמעיד. לפי עדותו, באותם רגעים המחבל אמר לקבוצת הילדים "מהר, רוצו, תברחו מכאן". 

תיעוד חדש מרגעי האימה בבני ברק

דני קצב, אביהן של הבנות שבבעלותו 'הקיוסק של דני' ברחוב חתם סופר בבני ברק, מספר על רגעי הדרמה שעברו על שתי בנותיו בגילאי 10 ו-11.5. "המחבל אמר לבנות שלי לברוח, הן הסתכלו עליו ולא הבינו מה הוא עושה, הם חשבו שהמחבל קשור למשטרה, הן אמרו לי שהם חשבו "שהוא שוטר". הן לא ברחו הביתה, אלא רצו לבית של חברה שלהן".

דני מספר ל'בחדרי חרדים' כי הבנות שהו במשך כשלוש שעות בבית של החברה, הן היו מפוחדות ולדבריו הן עדיין מפוחדות. "אני הייתי בקיוסק באותם רגעים של הפיגוע, שמעתי שיש ירי ברחוב שבו אני גר, עליתי על האופניים שלי לכיוון הבית שלי, השארתי אברך לשמור על הקיוסק, כשהגעתי לשם האירוע כבר נגמר ולא מצאתי את הילדות שלי, ידעתי שהן אמורות להיות ברחוב הזה, התקשרתי לאשתי באותו רגע, והיא אמרה לי שהן נמצאות אצל חברה שלהן, וסיפרה לי שהן נתקלו במחבל, והוא אמר להן לברוח".

דני קצב בקיוסק שהשאיר בהשגחת אברך בשעה שרץ לחפש את בנותיו.

דני מספר כי הבנות לא הלכו לבית ספר למחרת, וגם לא היום. הוא עדיין לא יודע כיצד הסיפור הזה יסתיים עם הבנות מבחינת הטראומה בו הילדות נמצאות. "הבנות שלי עוברות ליד המחבל והוא פשוט אומר להן לברוח, אני לא מצליח לעכל את זה, יש לי שתי בנות, הוא יכל לרצוח אותן, משום מה הוא החליט לא לירות בילדים, אני לא מצליח לעכל את זה, כל הזמן זה עובר לי בראש, שהוא יכול היה להרוג את הבנות שלי". דני מספר כי עד עכשיו הבנות לא יצאו מהבית, הן לא רוצות לצאת מהבית, "הבנות שלי מטופלות על ידי גורמים מקצועיים, אנחנו מטפלים בזה".

פיגוע בבני ברק מחבל פלסטיני גנין פרדס כץ רצח שוטר

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 27 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד