1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. אקטואליה

בדרך לקבר יוסף בעיר שכם: שני חרדים נורו ונפצעו ע"י פלסטינים

שני חסידים, תושבי ב"ב וי-ם, היו בדרכם למתחם קבר יוסף שחולל בעיר שכם, ככל הנראה במטרה לשפץ אותו לאחר שפורעים פלסטינים השחיתו ושרפו אותו בליל אמש | השניים נפצעו קל עד בינוני מירי סמוך למחנה הפליטים בלאטה | צה"ל: "פרצו מחסום ונכנסו לעיר, הנסיבות בבדיקה"

צביקה סגלי' ניסן תשפ"ב 11/04/2022 08:20

יממה לאחר ההשחתה אחד הפצועים אחד הפצועים צילום: 27א לחוק זכויות יוצרים

שני חסידי ברסלב נורו הלילה (בין ראשון לשני) סמוך למחנה הפליטים בלאטה, בעת שעשו את דרכם לקבר יוסף שבשכם. השניים, אשר נפצעו קל עד בינוני הם תושבי בני ברק וירושלים, שהיו בדרכם למתחם הקבר, ככל הנראה במטרה לשפץ אותו יממה לאחר שפורעים פלסטינים השחיתו ושרפו אותו.

מדובר צה"ל נמסר כי האזרחים ישראלים הגיעו למחסום לא מאויש באחת הכניסות לעיר שכם, פרצו את המחסום ונכנסו לעיר. לאחר זמן קצר הגיעו לאחד המחסומים המאוישים ביציאה מהעיר שני ישראלים עם פצעי ירי.

כוחות צה"ל העניקו לפצועים טיפול רפואי בנקודה, ולאחר מכן הם פונו להמשך קבלת טיפול רפואי בבית חולים. בצבא ציינו כי נסיבות האירוע בבדיקה.

הקליע שחדר לרכבם

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן: "כולנו מתפללים לרפואת הפצועים. שום דבר לא מצדיק את הרצחנות, האכזריות והטרוריזם מבית מדרשה של הרשות הפלסטינית בראשות המחבל אבו מאזן. רק אתמול לפנות בוקר הרס ברברי בסגנון דאעש באתר הקדוש כל כך בקבר יוסף והיום ירי בדם קר ביהודים שבאו להתפלל".

"האחריות היא אך ורק על המחבלים של הרשות הפלסטינית", הוסיף דגן, "ולא פחות חמור מכך על האנשים שממשיכים באובססיביות לשווק את חבורת המחבלים הזו. כ"פרטנר" שלהם הם צריכים למסור את לב ארץ ישראל. כדי להביא את המציאות הזו לכל מדינת ישראל. ובאותה מידה אני שב וקורא ואף דורש בשם ההתיישבות בשומרון בשם רבני השומרון - לא להגיע לקבר יוסף ללא הכניסות המתואמות שמתקיימות אחת לחודש באבטחתה של חטיבת שומרון. "ונשמרתם לנפשותיכם

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. לא נורמלאים , בשיא המתיחות לנסוע לקבר יוסף , מזל שלא הרגו אותם .. טיפשים מטופשים חסרי אחריות  (ל”ת)


 2. עוד ״חסידים״ של ״הרב״ ברלנד ההזוי הזה  (ל”ת)

  טל

  • שר התורה הרב קנייבסקי אמר על הרב ברלנד - קודש קודשים. מי שמדבר עליו מאבד את העוה"ב שלו 

   מרים

  • הרב ברלנד קדוש ישראל ופאר הדור 


 3. נסעו בהוראת ברלנד, כמו יוסף לבנת שנסע בהוראת ברלנד לקבר יוסף  

  שריר

  • מוחה מוחה מוחה !!! למה האצבעות קלות על המקלדת למה ??? (ל”ת)


 4. שרה  


 5. איזה חוצפה זה לכתוב על נפצע בפיגוע טרור פרצו מחסום וגם איזו צביעות הרי אם זה היה חייל לא היו כותבים עליו כך, איכס איכס איכס  (ל”ת)


;