1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. ביטחון

ארגוני הטרור בעזה הכריזו על גיוס כללי: "האיומים הציוניים"

היום נערכה פגישה בין כל ארגוני הטרור בעזה, שם הוחלט על "גיוס כללי של בני העם הפלסטיני בכל מקום". ארגוני הטרור קראו לפלסטינים ולפעילי הטרור של הפלגים השונים "להיות בכוננות ודריכות גבוהות"

ישראל לפקוביץי"ב ניסן תשפ"ב 13/04/2022 18:52

חשש מהסלמה הפלגים הפלסטינים בעזה הפלגים הפלסטינים בעזה צילום: צילום ערבי

כלי תקשורת פלסטינים פרסמו על ישיבה מיוחדת של כל הפלגים הפלסטיניים מארגוני הטרור השונים בעזה, הישיבה התקיימה בלשכתו של מנהיג חמאס ברצועה יחיא סנוואר. כך דווח ב'כאן חדשות'. בסיום הפגישה של הפלגים בעזה הכריזו במסיבת העיתונאים על "גיוס כללי של בני העם הפלסטיני בכל מקום". כמו כן קראו ארגוני הטרור לפלסטינים ולפעילי הטרור של הפלגים השונים להיות בכוננות ודריכות גבוהה.

הפלגים הפלסטיניים קיימו את פגישת ההתייעצות במשרדו של מנהיג חמאס ברצועה, יחיא סינוואר, כדי לדון בעמדתם על רקע "האיומים הציוניים" לפלוש למסגד אל-אקצא במתחם הר הבית ביום שישי ולהקריב קורבנות. כך דיווחה סוכנות הידיעות הפלסטינית "ספא" הפועלת בעזה. כל הפלגים השתתפו בפגישת ההתייעצות ללא יוצא מן הכלל.

כלל הפלגים פרסמו הודעה משותפת ובה הם מזהירים את ישראל מ"טימוא מסגד אל-אקצא" והקרבת קורבנות במקום. "אנחנו מטילים על הנהגת ישראל את האחריות המלאה על ההשלכות של הצעד החמור הזה", נכתב בהודעה של ארגוני הטרור.

גם לשכתו של ראש הרשות הפלסטינית אבו-מאזן מזהירה בהודעה מטעמה כי הקרבת קורבנות ע"י יהודים בהר הבית תוביל להסלמה חמורה שלא יהיה ניתן לשלוט עליה. בהודעה שפרסם דוברו של אבו-מאזן, נביל אבו-רודיינה נכתב: "ממשלת בנט מוכיחה שהיא לא מעוניינת שיצליחו המאמצים האזוריים למנוע הסלמה בחודש רמדאן".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. בנט  


  2. אבל אבל הם פרטנרים של שלום!  (ל”ת)

    הפרוגרסיבי

  3. מי רוצה להקריב קורבנות שאפילו אסור לנו לדרוך שם כרגע ? חכו עוד קצת והבית השלישי יפול מהשמיים על הראש שלהם ושם נעלה כולנו בקרוב ממש בניסן הזה אמן  (ל”ת)


;