1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. חדשות פוליטיקה

גנץ קורא לצרף את החרדים לממשלה "צריך להקשיב להם"

בפני קהל מצביעים תל אביבי, השר בני גנץ משתף את רחשי לבו, שהיה שמח, לו החרדים היו מצטרפים לממשלה. לדבריו: "בסוף זה מיליון וחצי אזרחים שצריך להקשיב להם" 

ארי קלמןכ"ו ניסן תשפ"ב 27/04/2022 07:26

בבר בתל אביב בני גנץ בני גנץ צילום: אבשלום ששוני, פלאש 90

יו"ר כחול לבן, שר הביטחון, בני גנץ הגיע אמש (שלישי) לשוחח עם מבלים בבר בו אירע הפיגוע לפני שלושה שבועות בתל אביב במסגרת מסע פגישות עם הציבור תחת הסלוגן 'השר על הבר', כשבמהלך הדברים הוא קרא לצרף את החרדים לממשלה.

"אני הייתי מאוד שמח לו החרדים היו גם מהווים חלק מהפסיפס של הממשלה", אמר השר גנץ למבלים התל אביבים, "בסוף זה מיליון וחצי אזרחים שצריך להקשיב להם".

גנץ תקף במרומז את השותפות בקואליציה שמקדמות הצעות חוק נגד המגזר החרדי ואמר: "בלי קשר שיש כאלה (חרדים א.ק.) שלא מצביעים. אנחנו בדמוקרטיה שבלי קשר לתוצאה של הבחירות - הממשלה אחראית לשרת את כל חלקי החברה בישראל גם אלא שלא הצביעו עבורם, זאת השיטה הדמוקרטית".

יצוין כי בחודשים האחרונים מנהלים ראשי הסיעות החרדיות שיח שוטף עם שר הביטחון בני גנץ, רק ערב חג הפסח דיווחנו ב'בחדרי חרדים' על שיחות שקיימו עם אנשיו בשאלת שיתוף פעולה להקמת ממשלה חלופית, הצעה שעדיין מונחת על שולחן, אך נמנעת לעת עתה בשל התנגדות הליכוד.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. גנץ, לך יש סיכוי שהחרדים יסכימו שתהיה אתם בממשלה ושתצטרף אליהם.  (ל”ת)

  אחד מהעם

 2. חלילה וחס. שישארו בחוץ. הספיק לנו מהם.  (ל”ת)


  • תגיד אתה נורמל (ל”ת)


  • קרא את התגובה 


 3. לאחר  

  חכם

 4. גנץ  

  יוסי

 5. ממשיך להיות התמים של הפוליטיקה שלא מבין הרבה.וחוץ מזה כל אלה שאיתו בסרטון נראים אשכנזים .גם אני אשכנזי וזה מראה מי הם הבליינים של תל אביב  (ל”ת)

  שלמה

 6. כחרדי אני מעדיף ממשלה בלי המפלגות החרדיות  


 7. 5 הסיבות שבגללן אני לא ממש מאמין לגנץ.  

  ש.

 8. רוצה להיות ראש ממשלה גנץ.  

  בוני

 9. ברצון, אבל.......  

  אני

;