י"ז תמוז התשפ"ד
23.07.2024
התרגשות שיא

סגולות שלא יחזרו: מחר תתקיים הילולת 'מופת הדור'

מחר בצאת הכוכבים העולם היהודי יציין את יום ההילולא של מופת הדור שנודע והתפרסם בכל העולם היהודי כסמל של פרנסה וישועה, רבינו הצדיק רבי ישעיה ב''ר משה מקרעסטיר זכותו יגן עלינו

סגולות שלא יחזרו: מחר תתקיים הילולת 'מופת הדור'
רבות בציון בשנים עברו צילום: יח"צ

במפעלות החסד הממשיכים את דרכו של צדיק שהיה עושה ומעשה למען העניים והאביונים, עורכים את ההכנות האחרונות לקראת המעמד הנפלא של התפילה בציון הקדוש ביום ההילולא בראשותם של גדולי וצדיקי הדור שליט"א ביחד עם רבבות עמך בית ישראל, שיעתירו בתפילה ויבקשו רחמים עבור כל השותפים במפעלות הצדיק.

לחצו כאן ותהיו שותפים לסגולות מופת הדור>>>


'קויטלעך' בציון • יח"צ

הרבנים יעתירו בציון הקדוש ויאמרו 'אלו מקיימים את צוואתך ואת רצונך, אף אתה עשה כפי שהבטחת ותשפיע להם ישועות מעל לדרך הטבע'.

אלפים כבר זכו להיוושע בזכות השותפות במפעלות הצדיק 'ברכת ישעיה' הממשיכים שנים רבות את מורשתו של הצדיק, שנודע בשערים כמכניס אורחים ומפזר צדקה לעניים. סיפורי הישועות רודפים אחד את השני.

בכל שנה הולכים ונצברים עוד ועוד סיפורים ועובדות על המונים שנושעו בזכות השותפות עם הצדיק. אנשים שזכו לראות איך ששערי שמים נפתחים בזכות הצדיק. אנשים שמטה לחמם נשבר ראו בחוש איך הם זוכים לברכת הפרנסה מחדש. משפחות שהתקשו בחינוך הילדים זכו לפתוח דף חדש בזכות תמיכתם בצדקות הצדיק. אלו שנואשו מלמצוא את זיווגם ההגון, קיבלו לפתע את הבשורה הטובה לאחר שהחליטו לתמוך בצדקה של הצדיק.

המוני סיפורים ועובדות של ישועות שחלקן מעל דרך הטבע ממש. והכל בזכות הצדיק ובזכות החיבור למעשיו ולמורשתו הכבירה של עזרה וסיוע לזולת.

ביום המסוגל יום רביעי ג' אייר, יש לכם את ההזדמנות להיות שותפים במורשתו וצוואתו של הצדיק שכנודע בספרים הקדושים ביום פטירתו הוא משפיע שפע מיוחד בשמים. וכפי שאף הבטיח שיפעל ישועות מעל לדרך הטבע כחייו לאלו שימשיכו במעשי החסד.

השותפים במפעלות הצדיק זוכים להיות נזכרים במעמד התפילה הגדול ביום ההילולא. לביתם של השותפים ישלח הקמיע הפלאי המיוחד של הצדיק שמוכנס בתוך מפתח הפרנסה – מפתח הזהב שנודע כמסוגל לפרנסה ולשמירה על הבית.

לחצו כאן ותזכו גם אתם לראות ישועות גדולות בזכותו של מופת הדור פועל הישועות.

קרעסטירר פרנסה

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד