ו' סיון התשפ"ד
12.06.2024

לפיד דואג לתעסוקת חרדים: "שיעבדו בבניין"

שר האוצר יאיר לפיד נפגש עם ראשי הקבלנים, ועדכן אותם על הקריטורינים החדשים לזכאי דיור • הציע: "שלבו חרדים בענף הבנייה" • "זקוקים לאלפי עובדים"

צילום: פלאש90
צילום: פלאש90

שר האוצר יאיר לפיד נפגש היום בלשכתו בירושלים עם נשיא התאחדות בוני הארץ, ניסים בובליל ומנכ"ל ההתאחדות אליאב בן-שמעון.

שר האוצר עדכן את נשיא ומנכ"ל התאחדות התעשיינים בשינויים האחרונים שאושרו בקבינט הדיור, ובראשם החזרת קריטריון מיצוי כושר ההשתכרות וביטול קריטריון ותק בנישואים בפרויקטים של דיור בר-השגה ברחבי הארץ.

לפיד ביקש מבובליל לבחון את שילובם של של חרדים בענף הבנייה ברחבי הארץ. נשיא התאחדות בוני הארץ עדכן את שר האוצר שבימים אלה נפתח קורס של חשמלאי בניין ותשתית ייעודי לחרדים וניתן לראות אותם משולבים יותר בענף הבניה, הוא הוסיף כי ענף הבנייה זקוק היום לאלפי מנהלי עבודה.

במהלך הפגישה הוגשה לשר האוצר תוכנית התאחדות בוני הארץ לקידום פתרונות הדיור בישראל, תכנית אשר ביקש שר האוצר שהתאחדות בוני הארץ תציג בישיבת קבינט הדיור.

שר האוצר הזמין את נשיא ההתאחדות להציג את תוכניתו בקבינט הדיור לחברי הקבינט.

ניסים בובליל נשיא התאחדות בוני הארץ ציין בתום הפגישה שהוא מברך על שיתוף הפעולה "שר האוצר יאיר לפיד היה קשוב לעמדת התאחדות בוני הארץ והבין כי שיתוף הפעולה עם נציגי הענף הוא הפתרון למצוקות בענף. הודנו לשר על המהלכים שכבר ביצע במסגרת קבינט הדיור לפתרון מצוקת הדיור והעלנו בפניו את החסמים בענף שאינם מאפשרים את הגדלת מלאי הדירות וביקשנו מתן עדיפות מיוחדת לנושא של ההתחדשות העירונית".
יאיר לפיד בניין חרדים תעסוקה בנייה

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 22 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד