1. עמוד הבית
  2. מוזיקה
  3. מוזיקה

מרדכי בן דוד במסע הופעות בבלגיה • גלרייה וסיקור

מרדכי בן דוד במסע הופעות בניחוח בלגי: הופעה בדינר של 'תומכי שבת' ובבית הספר 'יבנה' • איזה גימיק שיחזר הופעה מלפני 15 שנה? • צפו בגלריה
נחמן גור, בחדרי חרדים, כ"ט תמוז תשע"ג 07/07/2013 15:45

בן דוד בן דודגדול הזמר החסידי העולמי, מרדכי בן-דוד, חזר השבוע ממסע הופעות באירופה, המופע הראשון היה בדינר לטובת ארגון החסד 'תומכי שבת' בראשות הנגיד ר' מרדכי (מרקי) שפיצר, סביב שולחנות ערוכים כל טוב ישבו גדולי רבני אנטוורפן ונכבדי הציבור, כאשר את מ.ב.ד מלווה מקהלה מקומית במיטב השירים הישנים והחדשים.

בשבוע לאחר מכן הגיע מ.ב.ד שוב לבלגיה עבור המופע של בית ספר היהודי 'יבנה', שהתקיים באחד האולמות היפים שבאנטוורפן. האולם היה מלא מפה לפה ולא נשארו כרטיסים לארוע.

ברגעי השיא של המופע, שודר במסכים שבאולם אותו המופע אשר התבצע במקום לפני כ-15 שנה. הילד ששר אז בדואט עם מרדכי בן דוד, אלי שיינפלד, הגיח מאחורי הקלעים והצטרף שוב לשיר 'הבן יקיר לי' בדואט מרגש עם מרדכי בן דוד, תוך כדי סנכרון באמצעות המסכים שבאולם למופע העבר אשר הראה אותו ואת מרדכי בן דוד בצעירותם.

את סבב המופעים הפיק שרון דניאל, שהביא עימו את כל הצוות הישראלי - כולל הנגנים והמנהל המוזיקאלי רפי גריידי, הצוות הטכני והמולטימדיה.

צילום: יוסי ליכטפלד ואבירם מיכאלי

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;