1. עמוד הבית
 2. דעות
 3. טור אורח

שינפלד התבלבלת; מתנגדים לשקרים / בן גביר מגיב לטור

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר מגיב לטור הדעה שפורסם ב'בחדרי חרדים' על תביעת לשון הרע של הח"כ נגד שלמה לינדר מביתר "הדברים חמורים פי כמה נוכח העיתוי שלהם. הדם הטרי. הנרצחים עדיין לא פונו. האלמנות והיתומים רק קיבלו את הבשורה הרעה, לינדר שיחק את המשחק שהתקשורת השמאלנית כל כך אוהבת ומחפשת; להציג את "חרדי המחמד" שיטיל רפש על הציבור"

איתמר בן גביר, ח' אייר תשפ"ב 09/05/2022 20:25

תם עידן החרדי הפראייר איתמר בן גביר איתמר בן גביר צילום: Tomer Neuberg/Flash90

קראתי את הטור של ירמי שינפלד שבאצטלה של חופש ביטוי ביקש ממני "לרדת" מהתביעה נגד שלמה לינדר, תושב העיר ביתר, שהציג עצמו - לשמחתם של אנשי התקשורת - כתושב אלעד שמתנגד שמתנחלים ייכנסו לעיר.

איתמר התבלבלת, מתנגדים לסתימת פיות / דעה

לא זו אלא אף זו, ששינפלד הוסיף חטא על פשע ולאורך הטור קבע קביעות שמתחזות להיות קביעות עובדתיות, שקריות כמובן, בסגנון: "בן גביר הגיע לעיר לעשות פרובוקציה", "אוהדיו הם אנשי שוליים", "נסחפים אחרי איש כוחני ויוצאים בקריאות מוות לערבים".

שינפלד לא נח עד אשר סיפר, בלי כל קשר למה שכתב עוד לפני כן, כי "לבן גביר לא יצביעו מצביעים חרדים", ולמעשה באמירה הזאת חשף את המניע לטור שלו, לטור של יתד-נאמן נגדי ובהשתלחות של לינדר המחפש תשומת לב תקשורתית וזכה לה על גבם של קורבנות הפיגוע.

מה שמפחיד את שינפלד, את לינדר וגם את אנשי הארגון השמאלני "קריים - מיניסטר" שנחפזו לגונן על לינדר הוא לא האידיאולוגיה שלי, לא עליותיי להר הבית ולא כל דבר אחר שקשור בי, למעט העובדה שגם הם יודעים שאני מאוד פופולרי בציבור החרדי והם אינם מתאפקים ובעוד המתים שלנו מוטלים לפנינו, עושים פוליטיקה קטנה.

אותי הציבור מכיר; אני מגיע לזירות פיגועים לא מהיום כשאני חבר כנסת, אלא מגיל 14. כי מבחינתי, דם יהודי שנשפך כמים הוא חילול השם וחייבים למחות.

מעולם לא צעקתי מוות לערבים. ונהפוכו - כאשר צועקים זאת לידי, אני משתיק את מי שצועק ומחליף הקריאה במוות למחבלים שמוצדק ונכון.

הציבור יקר לי וזאת הסיבה שאני מגיע לכל פיגוע ופיגוע; כדי להזדהות עם כאבו של הציבור, ולמחות על הפקרת דמם של יהודים (הלכה מפורשת).

זאת גם הסיבה שכאשר הייתי עורך דין ייצגתי נערים חרדים בחינם, כי ראיתי איך מתנכלים להם ופוגעים בהם רק בשל היותם חרדים.

זאת הסיבה שגם בתקופת הקורונה, כשהתנכלו לציבור ופגעו בו באופן מגמתי, או כשהפלו אותו לרעה, הייתי שם כדי לצאת נגד האפלייה ולמחות נגדה בכל מקום, בכל זמן ובכל שעה.

זאת הסיבה שגם היום בכנסת, אני מרגיש שליח של הציבור החרדי ופועל בשבילו בוועדות, במליאה, בשטח, בלשכת פניות הציבור ובכל דרך אפשרית.

אמת, יש חרדים שלא יצביעו לי, נהרא נהרא ופשטיה - כל איש לפי רבניו ובדרכו. אולם לבוא ולהשמיץ ציבור שלם של חרדים יראי שמיים שכן מצביעים לי: רבנים, אברכים, בעלי בתים, תלמידי ישיבות, ולומר שהם שולי השוליים, זה להוציא הוצאת שם רע על ציבור שלם ושפיכת דמו.

הוצאת שם רע, זה בדיוק מה שעשה שלמה לינדר כאשר שיקר, הכפיש, פגע בי, הטיל בי רפש וטען למעשה שאני ואנשיי צעקנו "מוות לערבים" ו"בנט התפטר- רבין מחפש חבר". לינדר ידע היטב כי הוא משקר. לינדר ידע היטב כי הוא משחק לידיה של התקשורת השמאלנית. לינדר ידע היטב כי יעוטו על דבריו כמוצאי שלל רב. ולפתע האדם שהוא בקצה הקהילה ולא מייצג אף אחד, פגע ורימה והכפיש לא רק אותי, אלא ציבור חרדי שלם.

הדברים חמורים פי כמה נוכח העיתוי שלהם. הדם הטרי. הנרצחים עדיין לא פונו. האלמנות והיתומים רק קיבלו את הבשורה הרעה (והיו כאלה שראו אותה בעיניים) ולינדר שיחק את המשחק שהתקשורת השמאלנית כל כך אוהבת ומחפשת; להציג את "חרדי המחמד" שיטיל רפש על הציבור, ילכלך וישפוך דם, ולמעשה יפגע לא רק באיתמר בן גביר, לא רק בתושבי אלעד, אלא בעיקר במשפחות הנרצחים.

על אלה אגיש תביעת לשון הרע ויש לציין כי המסרים מצד לינדר סותרים: מחד גיסא הוא שולח אליי אנשים שמסבירים שהוא מבין את טעותו, מתנצל על ההכפשה ומוכן לפרסם זאת, ומאידך יש עוד כאלה שרוצים להפוך אותו לדגל. במקרה הזה שינסה להפוך דגל של שנאה ושל הכפשת חרדים ומתיישבים (שאגב, גם לינדר מתיישב שגר בביתר ויורק לבאר שממנה הוא שותה) הוא ימצא אותי עומד מולו.

תם עידן החרדי הפראייר והמתיישב הפראייר! כמו שנלחמתי על זכויות הציבור כעורך דין, אני ממשיך לעשות את זה גם מהכנסת.

מבין היטב, שהכותב שינפלד, כמו הכותבים ביתד נאמן, חרדים מאוד מהפופולריות שאני צובר ומהעובדה שהציבור כולו מתרשם מהאכפתיות שלי ומהאהבה שלי אליו, אך כיהודים חרדים ודתיים חייבים לפעול על פי ההלכה הקובעת שנוח לו לאדם שיפיל עצמו לכבשן האש ואל ילבין פני חברו ברבים: מותר להביע ביקורת ולא להסכים. אסור לשקר ולהשמיץ.עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. אוהבים אותך בן גביר  (ל”ת)

  נתי

 2. צודק בן גביר. אכן רבים ממכרי מצביעי ג הצביעו לבן גביר ועכשיו הרבה  


 3. למה הוא לא מקבל את התנצלותו?  


  • העניין הוא לא ההתנצלות 


  • אולי בגלל שיש לו עודף "אהבת ישראל" ולכן הוא נטפל ללינדר עכשיו עד הסוף.. לינדר לא נראה לי עשיר גדול. ס"ה איש חרדי פשוט בעל משפחה. לתבוע אותו על 80 אלף ש"ח זאת אכזריות. שום נימוקים לא יעזרו. (ל”ת)


 4. צודק 1000% העם איתך איתמר .  

  יהודי

  • אתה לא מייצג את העם. אלא את עצמך. (ל”ת)


 5. הכל שקוף, יתד נאמן בלחץ, לא יעזור הציבור מרגיש מי איכפתי ומי לא  

  בן גביר צדיק

 6. בויכוח הזה אני עם בן גביר.  (ל”ת)


  • אני לא. 


 7. אני חרדי, ואני מצביע תמיד ורק בן גביר מאז שהוא רץ לכנסת  


 8. איתמר, אל תספור אותם, הם שוליים  

  חיים

 9. איתמר תותח.  (ל”ת)


  • תותח? על מה? שנכנס בכל הכוח בחרדי שעשה חטא גדול שדיברת לתקשורת השמאלנית? (ל”ת)


 10. האמת שמובילה אותנו  


 11. לא איתמר אתה טועה  

  נתן

 12. אשרך  (ל”ת)


 13. כל כך מדוייק ונכון... כל הכבוד כנראה שאצביע לך בבחירות הבאות  (ל”ת)


 14. לב יהודי  

  חרדי

 15. חבל שיש כאלה שמשתפים פעולה עם שונאי ישראל בתוך ביתר  

  יהודי ביתרי

 16. צודק  (ל”ת)


 17. רק בן גביר  

  אלי

 18. בן גביר אוהבים אותך !  (ל”ת)

  יואל

 19. לא יאומן  

  ישראל

 20. מי שייצג את ברלנד ימ''ש אין לו השקפה ולא מוסר ולא כבוד עצמי  (ל”ת)


 21. בן גביר אתה אשם  (ל”ת)


 22. בן גביר מעבירות שמתחייבים עליהם כרת לא יוצא שום דבר טוב  (ל”ת)


 23. רק חסרי דעת והנוהגים כערבים לשנוא יכולים להסכים עם האיש הזה ואין יאה להם לישראל שהם רחמנים בני רחמנים להתנהגות הברברית הזו  (ל”ת)


  • תודה. חד משמעי 


 24. אני חרדית שהצביע לאגודת ישראל ופעם הבאה מצביעה לבן גביר,,כי הוא אמיתי  (ל”ת)


  • אמיתי לחלוטין. מתסיס את האש בצורה אמיתית (ל”ת)


 25. מעניין מדוע בן גביר לא תובע את שיינפלד על משהו?  (ל”ת)

  ג

 26. כאחד שלחץ לבן גביר את היד -->>  

  אלעד

  • אחלה בנאדם לא מתנהג ככה נגד יהודי חרדי שלא עשה לו מאומה חוץ מכמה דיבורים לתקשורת (הסמולנית.... געוואלד!) (ל”ת)


 27. אין על בן גביר בעולם!! שינפלד לא שווה תגובה.  (ל”ת)


 28. צעירים חרדים קלי דעת  


 29. תגובת איתמר הצדיק  


  • לגבי תגובת איתמר  


;